blog

Brittany Bristow Wiki, Żonaty, Chłopak, Rodzice, Net Worth

Urodzona 8 lutego 1990 r. Brittany Bristow pochodzi z Toronto w prowincji Ontario. Brittany od 2002 r. zbiera majątek netto ze swojej kariery kanadyjskiej aktorki. Ojciec Britanny, Leif Bristow, którego urodziny przypadają w 26 czerwca....status randkowy, a jej możliwy chłopak to...

  Brittany Bristow Wiki, Żonaty, Chłopak, Rodzice, Net Worth

Dzięki swojej pozycji w przemyśle rozrywkowym Brittany ma zagrać rolę w nadchodzących filmach, takich jak Miasto Cieni jako Maya i Kroniki marihuany jak Jane.

Wiki (wiek) - Pochodzenie etniczne

Urodzona 8 lutego 1990 r. Brittany Bristow pochodzi z Toronto w Ontario.

Ciekawe: Stephanie Allynne Wiki, Bio, Wiek, Ślub, Mąż, Rodzina, Wartość netto

Jest absolwentką programu szkolenia zawodowego, uwielbia taniec i śpiew. Narodowość Bretanii jest kanadyjska i ma mieszane pochodzenie etniczne (islandzki, irlandzki i angielski). Jeśli chodzi o wzrost, 29-letnia aktorka ma 1,7 m (5 stóp i 7 cali) wzrostu.

Od dzieciństwa aktorka kina niezależnego zainteresowała się aktorstwem i dostała rolę Patsy in Idealne ciasto w wieku dziesięciu lat. Po zapisaniu się do American Academy of Dramatic Arts w Nowym Jorku na intensywne programy, entuzjazm Bretanii do pracy w branży hollywoodzkiej wzrósł.

Wartość netto

Brittany od 2002 roku zbiera majątek netto ze swojej kariery kanadyjskiej aktorki. Wystąpiła w takich programach telewizyjnych jak Baxter, Coming In, Dobra Wiedźma, oraz Wschodzące słońca . Ze względu na przynależność do Hollywood, pod koniec 2017 roku zdobyła nagrodę CIFF.

Ponadto występowała w filmach takich jak Apostoł Piotr: Odkupienie, rozkwit miłości, oraz Nie spać do Bożego Narodzenia .

Rodzice, Rodzeństwo

Ojciec Britanny, Leif Bristow, którego urodziny przypadają 26 czerwca, jest producentem filmowym znanym ze swoich prac w Sophie, Miłość w Safari, oraz Poszukiwanie dzikiej przyrody . Jej matka Agnes Bristow jest także pisarką i producentem. Keif i Agnes biorą udział w prawie każdej corocznej uroczystości w firmie Shen Yun Performing Arts, zajmującej się sztuką sceniczną i rozrywką. W swojej rodzinie Brittanny ma starszą siostrę jedynego rodzeństwa.

Możesz cieszyć się: Brooklyn Queen Wiki, Parents, Boyfriend, Net Worth

Słodki powrót: Brittany Bristow i jej ojciec Keif Bristow podczas swoich urodzin 26 czerwca 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

W trakcie jej zawodowej kariery aktorskiej rodzice Britanny bardzo ją wspierali. Gdy w wieku sześciu lat zdobyła rolę w reklamie, jej rodzice zgodzili się wypuścić ją na przesłuchanie. Wspierali aktorkę także przez całą szkołę podstawową, a z ich pomocą później studiowała zawodowo wyszkolony kurs baleriny w kanadyjskiej Narodowej Szkole Baletowej.

Rozmawiając o swojej rodzinie, Brittany obejrzała z nimi wiele programów telewizyjnych. Ulubionym programem jej rodziców jest FOX, Amerykański idol . Miała również możliwość zorganizowania wraz z rodzicami pokazu przyrody National Geographic.

Żonaty/Mąż?

Poszukiwanie dzikiej przyrody aktorka Brittany Bristow skończyła 29 lat, a wielu jej fanów jest zachwyconych wiedzą, czy jest mężatką, czy nie. Jednak zachowała swój status związku w tajemnicy. Na razie nie ma żadnych wiadomości o jej ślubie, więc można bezpiecznie powiedzieć, że Brittany nie ma męża.

Odkryć: Josh Elliott Żonaty, żona, rozwód, wesoły, wynagrodzenie i wartość netto

Poza tym nie wchodzi w rachubę status randkowy Brittany i jej możliwego chłopaka, ponieważ wolała zamknąć swoje romantyczne życie z dala od mediów. Jest znaną prywatną damą, która jest bardziej otwarta na życie na kołowrotku.

Zalecane