blog

Brittany Cartwright Wiki, wiek, utrata masy ciała, przed i po, wartość netto

Przybieranie na wadze jest poważnym problemem dla celebrytów i czasami muszą zmierzyć się z krytyką i oskarżeniami ze strony swoich fanów. Ale dla Brittany Cartwright, gwiazdy rzeczywistości Bravo, jej przyrost masy ciała nie jest już problemem. Pochodząca z Kentucky oczarowała swoich fanów zmienionym ciałem i zrzuciła trochę w kamieniu milowym utraty wagi. Wszystkie oczy skierowane są na 29-letnią piękność, która jest w trakcie przygotowań do ślubu z narzeczonym Jaxem Taylorem. I we właściwym momencie uderzyła w sedno swojego problemu.

 Brittany Cartwright Wiki, wiek, utrata masy ciała, przed i po, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Przybieranie na wadze jest poważnym problemem dla celebrytów, a czasami muszą zmierzyć się z krytyką i oskarżeniami ze strony swoich fanów. Ale dla Brittany Cartwright, gwiazdy rzeczywistości Bravo, jej przyrost masy ciała nie jest już problemem.

  Pochodząca z Kentucky oczarowała swoich fanów zmienionym ciałem i zrzuciła trochę w kamieniu milowym utraty wagi. Wszystkie oczy zostały skierowane na 29-letnią piękność, która teraz dzieli małżeństwo z narzeczonym Jaxem Taylorem. I we właściwym momencie uderzyła w sedno swojego problemu.

  Utrata wagi Bretanii o 25 funtów

  Britanny przeszła pewną utratę wagi i spadła o 25 funtów w lipcu 2018 roku Zasady Vanderpump Starlet miała poważne problemy z wagą, a dzięki rygorystycznej diecie i ćwiczeniom zrzuciła kilka kilogramów. Piękność z Kentucky złożyła przysięgę małżeńską ze swoim narzeczonym Jaxem Taylorem 29 czerwca 2019 r. i stał się czynnikiem motywującym w drodze do utraty wagi.

  Brała udział w zajęciach w Sweat Garage i ćwiczyła sama zamiast próbować na siłownie. Przypisuje również zbilansowaną dietę i zdrowszą żywność. Jednak w swojej podróży do utraty wagi gwiazda Bravo przyznała, że ​​zjadła również jedzenie, które służy do przybierania na wadze. Gwiazdka definiuje w swoich oszukanych dniach; ucztowała sałatkami z kurczaka i warzywami. Przyszła żona Jaxa zrobiła trochę treningu interwałowego i twierdzi, że dla niej „bieganie jest wszystkim” pomimo jej dni zdrady.

  Zobacz też: Tanisha Thomas Żonaty, mąż, rozwód, chłopak i utrata wagi

  Jex wspierał również swoją miłość damy i przeszedł trochę utraty wagi, dopingując swoją ukochaną na każdym kroku. Od zakończenia 6. sezonu serii Bravo Zasady Vanderpump w kwietniu 2018 r. jej narzeczony ujawnił, że schudł 30 funtów, a Britanny również schudła. Model potwierdził również, że para pracuje razem i na swoim przełomowym etapie, każdego ranka byli na obozach treningowych.

  Przed i po transformacji

  Cena 29-letniej gwiazdy rzeczywistości się opłaciła. Wygląda zupełnie inaczej i przeszła niesamowitą przemianę. Nie zawahała się pokazać jędrnego brzucha i podzieliła się swoim odchudzającym selfie na Instagramie w pomarańczowym bikini, wpatrując się w lustro. Obnosiła się ze zdjęciem swojej niesamowitej przemiany, zanim udała się na basen podczas swojej podróży do Palm Springs 15 lipca.

  Jej ekskluzywny obraz przed i po utracie wagi wyraźnie pokazuje, jak bardzo zmieniła się dzięki treningowi fitness i ćwiczeniom.

  Brittany Cartwright przed i po odchudzaniu w czerwcu 2018 r. (Zdjęcie: hollywoodlife.com)

  Brittany i jej narzeczony Jax Taylor spotkali się z krytyką w piątym sezonie Zasady Vanderpump po przybraniu na wadze. Pod koniec 2017 roku Jack spotkał się z ogromną krytyką za przybieranie na wadze, podczas gdy Brittany musiała zmierzyć się z oskarżeniami o zajście w ciążę ze strony swoich fanów z powodu jej poważnego przyrostu masy ciała. Oprócz tego, że fani dali się zwieść, duet postanowił zredukować wagę i zapisał się na obóz treningowy.

  Możesz nie chcieć przegapić: Gemma Collins zamężna, mąż lub chłopak, utrata wagi, wartość netto

  Ile wynosi wartość netto Brittany Cartwright?

  29-letnia Brittany Cartwright jako gwiazda rzeczywistości zgromadziła szacunkową wartość netto 50 tysięcy dolarów. Większość jej źródeł dochodu to jej udział w reality show Bravo Zasady Vanderpump: Jax i Brittany biorą Kentucky. Pochodząca z Kentucky podobno zarobiła 50 000 dolarów, gdy w 2017 roku zagrała w spinoffie franczyzy Bravo u boku swojego narzeczonego Jaxa Taylora. Zbierała również listy płac jako kelnerka w firmie restauracyjnej Hooters.

  Jeśli chodzi o jej narzeczonego, Jaxa Taylora, ma on wartość netto 400 tysięcy dolarów (osiem razy więcej niż jego narzeczona) jako model i osobowość telewizyjna. Jax podobno zarobił 25 000 $, kiedy przybył do franczyzy Zasady Vanderpump . Poza tym, jako profesjonalny model, zbierał dochody ze swojej kariery.

  Krótki życiorys

  Bretania Cartwright urodził się 25 stycznia 1989 r. w Kentucky w Stanach Zjednoczonych. Później przeprowadziła się do Winchester, miasta w północnej Wirginii i dorastała wraz z rodziną. Gwiazda rzeczywistości studiowała pielęgniarstwo na Wschodnim Uniwersytecie Kentucky (EKU) w Richmond. Zgodnie z wiki, Brittany została cheerleaderką szkolnej drużyny, gdy była w EKU.

  Zalecane