blog

Brittany Cartwright Wiki: Zaręczona z Jaxem Taylorem, plany ślubne, wiek i nie tylko

Brittany Cartwright zyskała sławę jako narzeczona uczestnika programu telewizyjnego, Jaxa Taylora z Vanderpump Rules. Jest teraz w wiadomościach z powodu swoich ślubnych planów. 29-letnia gwiazda Brittany pracowała również jako kelnerka dla Hooters. Ona i jej narzeczony zagrali w swoim programie Vanderpump Rules: Jax and Brittany Take Kentucky.

 Brittany Cartwright Wiki: Zaręczona z Jaxem Taylorem, plany ślubne, wiek i nie tylko
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Brittany Cartwright zyskała sławę jako narzeczona uczestnika programu telewizyjnego, Jaxa Taylora z Zasady Vanderpump . Jest teraz w wiadomościach z powodu swoich ślubnych planów. 29-letnia gwiazda Brittany pracowała również jako kelnerka dla Hooters. Ona i jej obecny mąż wystąpili w ich programie, Zasady Vanderpump: Jax i Brittany biorą Kentucky.

  Aby przerazić ciekawość wszystkich fanów, Brittany wyszła za mąż!

  Brittany zaręczyła się z trzyletnim chłopakiem; Wylewa plany weselne!

  Brittany Cartwright, która jest zaręczona z Jaxem Taylorem, gwiazdą modelek, która stała się rzeczywistością, teraz wygadała się o ich ślubnych planach. Zasady Vanderpumpa para otworzyła swoje plany przedślubne na letniej imprezie w środę 11 lipca 2018 r. Para ma zamiar wymienić śluby w zamku Kentucky, który był wymarzonym miejscem dla Bretanii, ponieważ miała 10 lat .

  Czytaj więcej: Terron Beckham Wiki, Wzrost, Rodzina, Randki

  Według Bravo TV, Brittany powiedziała, że ​​już planują swoje menu weselne. Powiedziała, że ​​na ich weselu ma ochotę na tort „Nekkid”. Para ujawniła również, że dostanie Taco Bell. Jej przyszły mąż, Jax, próbuje uzyskać Hooters w ich małżeństwie.

  Podczas gdy para została zapytana przez ankietera, jakby serwowali fast food, para odpowiedziała, mówiąc tak, ale tryskała, że ​​będzie też fajny obiad. Co więcej, Jax dodał, że chce, aby jego zaślubiny były wygodne. Powiedział;

  Chcę, żeby każdy miał swoje ulubione rzeczy. Po tym, jak wszyscy są trochę pijani, będą chcieli jeść śmieciowe jedzenie”.

  Brittany i Jax zaręczyli się w czerwcu 2018 roku po trzech latach związku. Para zaczęła spotykać się w maju 2015 roku po pierwszym spotkaniu w Vegas. Jax zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Jax zaproponował jej pierścionek z brylantem zaprojektowany przez projektanta biżuterii Kyle'a Chana. Według projektanta biżuterii, Kyle'a Chana, wartość pierścionka z brylantem wynosi 70 000 USD.

  Para ogłosiła swoje zaręczyny 8 czerwca 2018 r., kiedy Brittany zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego pierścionka zaręczynowego i narzeczonego na jej ślubnym palcu.

  W podpisie napisała, że ​​jest zaręczona i podekscytowana kolejnym rozdziałem ich życia. Wspomniała też o sobie, że jest najszczęśliwszą dziewczyną w historii.

  W sierpniu 2017 roku para podobno rozstała się po miesiącach kłótni i nieporozumień z rodziną Bretanii. Ale para pogodziła się ze swoją różnicą i wróciła do kupy.

  Następnie w grudniu 2017 r Zasada Vanderpump gwiazdy, związek Jaxa i Brittany przybrał nieprzyjemny obrót, gdy Jax został dogoniony przyjacielem Brittany, Faith Stowers. Jax początkowo zaprzeczył oskarżeniu, ale później przyznał, że miał fizyczny związek z Faith Stowers. Powiedział;

  „Myślę, że w ciągu pór roku wszyscy mówią: „Och, Jax, jesteś kłamcą”. Myślę, że wszystko, co powiedziałem, zawsze wychodzi na jaw. Zawsze byłem właścicielem wszystkiego, co zrobiłem.”

  Ale nawet po tym, jak był tak niewierny swojej dziewczynie, Brittany wybaczyła Jaxowi i zabrała go z powrotem.

  Brittany Cartwright jest mężatką!

  Według najnowszych wiadomości, Brittany Cartwright jest żoną swojego mężczyzny, Jaxa Taylora!

  Długo oczekiwany ślub w końcu odbył się po tym, jak para po raz pierwszy ogłosiła, że ​​​​zaręczyła się w czerwcu 2018 roku. A teraz, po roku, para w końcu oficjalnie związała węzeł 29 czerwca 2019 roku, nazywając się nawzajem mężem i żoną. Współ-gwiazdy odbyły wesele na zamku w Kentucky podczas bajkowej ceremonii w otoczeniu 240 gości.

  Podobny: Sadie Calvano Net Worth, rodzice, chłopak, college

  Podczas baśniowej ceremonii panna młoda ubrała się w suknię Netty BenShabu, a pan młody w smoking od Jacka Victora. W ceremonii wzięli udział bliscy przyjaciele, gwiazdy i rodziny, w tym Shep Rose, Lauren Wirkus i Stephen McGee.

  Brittany Cartwright i jej mąż Jax Taylor w dniu ślubu. (Zdjęcie: People.com)

  Ojciec Brittany odmówił modlitwy i pobłogosławił swoją córkę i nowego zięcia.

  Mimo że ojciec Taylora nie był fizycznie obecny na ceremonii, nadal był pamiętany przez otwarte krzesło w jego pamięci, wraz ze zdjęciem, kwiatami i jego prochami.

  Para jest teraz w związku małżeńskim; jednak w styczniu 2019 roku para ujawniła, że ​​zdecydowała się nie podpisywać przedwstępnej umowy. W wywiadzie na temat „Watch What Happens Live with Andy Cohen” Brittany ujawniła, że ​​oboje o tym rozmawiali i doszli do wniosku, że nie podpisują umowy wstępnej, a nawet jeśli się od siebie oddzielą, nie będą dzielić swoich aktywów.

  Było to dla wielu szokiem, ponieważ Jax Taylor był znany z tego, że ma dość długą historię związku. W 2017 roku Jax przyznał się do zdrady Bretanii z byłym pracownikiem SUR, Faith Stowers. Ale udało im się to załatwić i na razie są małżeństwem.

  Gratulacje dla Bretanii i Jaxa za rozpoczęcie nowej życiowej przygody!

  Pogłoski o rozwodzie?

  Z pewnością krążyły plotki na lewo, prawo i centrum. Ale nic więcej niż plotki o możliwym rozwodzie między Bretanią a Jaxem. Para, która właśnie pobrała się w czerwcu 2019 roku, padła już ofiarą plotek o możliwym rozwodzie między nimi. Po tym, jak Jax został dwukrotnie zauważony bez obrączki ślubnej i po tym, jak Jax został zauważony smutny podczas jazdy na skuterze, zaczęły krążyć plotki, że w ich małżeństwie pojawiły się już problemy, a nowożeńcy byli już na krawędzi separacji.

  Ciekawe: Al Joyner Now, żona, dzieci, wartość netto

  Jednak sytuacja, w której zauważono Jaxa, została wyjaśniona. Doniesiono, że Jax ćwiczył, dlatego zdjął pierścień. Brittany wyjaśniła również, że ich małżeństwo jest tak wspaniałe, jak tylko może być, i że nie ma żadnych oznak rozwodu w najbliższym czasie. Wygląda więc na to, że wiadomości o rozwodzie to tylko spekulacje. Już za kilka dni we wrześniu 2019 r.; spędzali czas w Esperanza, Auberge Resorts Collection. Również 23 września 2019 r. podzielili się swoim zdjęciem, które oznaczało, że nadal są w związku.

  Jak Brittany Cartwright gromadzi swoją wartość netto?

  Brittany Cartwright zbiera wartość netto jako gwiazda rzeczywistości. Zbierała także płace pracując jako kelnerka dla Hooters. Ona i jej narzeczony chłopak, Jax, wystąpili w ich spin-offie, Zasady Vanderpump: Jax i Brittany biorą Kentucky w 2017 r., co przyczyniło się do zwiększenia jej majątku netto.

  Krótki życiorys

  Urodzona w 1989 roku w Kentucky Brittany Cartwright obchodzi swoje urodziny 25 stycznia. 29-letnia Brittany została później wychowana w małym miasteczku Winchester.

  Ukończyła studia pielęgniarskie na Uniwersytecie Kentucky zgodnie z wiki. Była też członkiem szkolnej drużyny cheerleaderek.

  Zalecane