blog

Brittany Kerr Wiki: Wiek, ślub, dziecko, amerykański idol-Wszystko o żonie Jasona Aldeana

Szczęście przyjdzie tylko do tych, którzy doceniają to, co mają. Brittany Kerr, będąc jednym ze znanych nazwisk, zbyt dobrze zna tę grę, aby prowadzić szczęśliwe życie. Kerr, wznosząc się ponad stereotyp celebrytki prowadzącej destrukcyjne randki, przez cały czas cieszyła się romantyczną podróżą życia małżeńskiego. Od swojej podróży American Idol do szczęśliwego małżeństwa, Kerr była w bardzo niewielu kontrowersji, żyjąc swoim prawdziwym życiem piękniej niż życie na szpuli.

  Brittany Kerr Wiki: Wiek, ślub, dziecko, amerykański idol-Wszystko o Jasonie Aldeanie's Wife

Jej podróż w amerykańskim Idolu

Aby Brittany Kerr stała się nocną sensacją w American Idol, wystarczyło jej uśmiech i piosenka. Uczestniczyła w 11. sezonie słynnego telewizyjnego reality show „American Idol”, gdzie po raz pierwszy wystąpiła przed publicznością.

Zobacz: Żona Victora Cruza, dziewczyna, wartość netto

Bez wątpienia wygrała po raz pierwszy, zdobywając złoty bilet ze swojego pierwszego występu. To było trochę wyboiste, kiedy Jennifer Lopez głosowała przeciwko wysłaniu jej do Hollywood. Jej podróż do American Idol nie trwała długo z dużo bardziej zapadającymi w pamięć śladami.

Kariera w modelingu

Nie powinno nikogo dziwić, że Brittany była byłą cheerleaderką Charlotte Bobcats z NBA w latach 2011-2012. Biorąc pod uwagę jej idealną sylwetkę i zabójczy wygląd, ma już fotogeniczny urok zgodnie z jej postawą. Wykorzystała swój urok w modelingu w 2010 roku, kiedy wzięła udział w konkursie Victoria's Secret Model Search. Dostała się do pierwszej 80 i odcisnęła piętno w sercach fanów.

Trudny początek w związku

Na początek może to nie być najlepszy początek randkowego życia Brittany. Musiała uporać się z etykietami „burzyciela domu”, które kazały jej usunąć swoje konto na Twitterze.

Był rok 2012, kiedy jej ówczesny chłopak, Jason Aldean, był widziany romantycznie flirtujący z Brittany w The Den on the Sunset Strip. Jason był już żonaty z Jessicą Aldean, mającą dwie córki. Tak czy inaczej, miłość Bretanii zaczęła się, gdy dla Jessiki, jak i dla wielu widzów, skończyła się.

Przeczytaj także: Ellen Nakashima Wiki, Wiek, Mąż, Rodzice

Żonaty z trzyletnim chłopakiem

Jason Aldean mógł uznać pubowy flirt w 2012 roku za pijacki błąd tylko po to, by utkać kolejną własną bajkę.

Chociaż wejście Brittany było paliwem do rozwodu Jasona z jego byłą żoną, duet, Brittany i Jason, okazuje się dla siebie najlepszy. Nie zawahali się, aby związek był oficjalny z ich ślubem w 2015 roku. Wyszła za mąż za swojego chłopaka od 3 lat, Jasona Aldeana, po sześciomiesięcznym zaręczynach.

Przywitał dziecko w rodzinie

Szczęśliwa rodzina nie pozostawiła miejsca, by podzielić się swoim szczęściem ze wszystkimi czekającymi fanami. Zabrali dzień 8 maja 2017 r., aby ogłosić w mediach społecznościowych informacje o swoim pierwszym dziecku i ciąży.

Dowiedz się więcej: Orla Chennaoui Wiki, Wiek, Mąż, Sky Sports

Po siedmiu miesiącach od ogłoszenia, że ​​spodziewają się powitania nowego dziecka, Brittany podobno urodziła swoje drugie dziecko, Navy Rome Williams w dniu 4 lutego 2019 r. Navy, urodzona o 12:45. ważył 7 funtów, 12 uncji. na wadze.

Ile jest warta netto Bretanii?

Bretania ma doskonałe życie z każdym rodzajem szczęścia, o jakie prosi człowiek. Jeśli chodzi o jej majątek, cieszy się szacowaną kwotą 80 milionów dolarów od swojego męża, Jasona Aldeana.

Krótki życiorys i Wiki

Amerykańska piosenkarka urodziła się 19 czerwca 1988 roku w Północnej Karolinie w USA, co oznacza, że ​​ma 30 lat. Stojąc na wysokości 5'5 cali, Brittany ma dobrą sylwetkę z niespodzianką w postaci czarnego pasa pierwszego stopnia. Należy do rasy białej. Aspirująca córka ojca Donalda Kerra i matki Debbie Kerr, ma Huntera Kerra jako swojego brata.

Jej wiki sugeruje, że uczęszczała do Liceum Południowej Meklemburgii w Charlotte w Północnej Karolinie. Kontynuowała dalszą edukację na University of Alabama, ale przeniosła się na University of North Carolina. Ukończyła studia w zakresie Nauk o Środowisku Człowieka.

Zalecane