blog

Brittany Lopez Wiki: Wiek, małżeństwo z Christianem Slaterem, rodzice, wzrost

Namiętna miłośniczka sztuki i wnętrz, Brittany Lopez jest nie tylko żoną amerykańskiego aktora Christiana Slatera, ale także niezależną kobietą, która nie tylko cieszy się blichtrem i przepychem zawodu męża, ale także ma własną tożsamość zawodową .

  Brittany Lopez Wiki: Wiek, małżeństwo z Christianem Slaterem, rodzice, wzrost

Związek Bretanii z Christianem

Brittany Lopez jest znaną sławną żoną amerykańskiego aktora i producenta Christiana Slatera. Christian jest najbardziej znany ze swojego debiutanckiego filmu z 1985 roku: Legenda o Billie Jean’ oraz wydanie z 1998 r. „ Mocny deszcz.'

Dowiedz się więcej na temat Chance the Rapper's Girlfriend Kirsten Corley Wiki, wiek, wzrost, Instagram

Poznała swojego męża Christiana w 2009 roku na Little Palm Island na Florydzie i od pierwszego spotkania Christiana zafascynował urok Brittany.

Po prawie czterech latach randkowania, gołąbki zaręczyły się w lutym 2013, a wiadomość o ich zaręczynach została upubliczniona przez samego Christiana w jednym z jego wywiadów na temat „ Późna noc z Jimmym Fallonem ”.

Para pojawiła się na rozdaniu nagród Emmy we wrześniu 2013 roku. Para zabłysnęła czerwonym dywanem wieczoru rozdania nagród od swojej obecności. Christian idealnie dopasował swój smoking i uzupełnił swój elegancki wygląd czarną muszką. Brittany błyszczała na swoim niebieskim stroju.

Na zdjęciu Christain powiedział, że cenił każdą chwilę życia po ślubie z Bretanią.

Przeczytaj także: Ava Elizabeth Phillippe Wiki, chłopak, studia, wartość netto, wiek, wzrost

Podobnie jak ich kwitnący romans na portalach społecznościowych, para uczestniczyła również w wielu wieczorach z nagrodami i wydarzeniach publicznych na przestrzeni lat. Duet był gośćmi 75. Złotych Globów, a Christian podzielił się zdjęciem 12 stycznia 2018 roku. Aktor opisał, że czuł się zaszczycony mogąc być na ceremonii wręczenia nagród ze swoją żoną i wspomniał, że Britanny jest fenomenalną kobietą na świecie

Brittany, druga żona Christiana; Mąż rozmawia z nią o rodzinie

Brittany jest drugą żoną wykonawcy, ponieważ wcześniej był żonaty z Ryanem Haddonem, córką modelki Dayle Haddon z lat 70. Christian związał się z Ryanem w 2000 roku. Z Ryanem Christian ma dwie piękne córki o imieniu Jaden Christopher i Eliana Sophia. Cóż, ich małżeństwo dobiegło końca z powodu konfliktu w związku. Para rozstała się w 2005 roku i oficjalnie rozwiodła się w 2007 roku

Jej mąż w swoim ostatnim wywiadzie w porannym programie Dzisiaj 13 sierpnia 2018 r. omawia powiększanie rodziny. Artysta powiedział nam, że ma już dwoje dzieci i próbuje założyć rodzinę ze swoją drugą żoną, Brittany. Aktor powiedział, że pracują nad „wprowadzeniem nowych ludzi”.

Rozmawiali także o swoim życiu małżeńskim i mówili, że ich związek jest doskonały. Jej mąż dodał nawet, że po ośmiu latach spędzonych razem nadal jest na jej punkcie szalony. Britanny twierdziła, że ​​duża ilość komunikacji położyła podwaliny pod wspaniałe małżeństwo. Ujawniła również, że dojrzałość męża odegrała kluczową rolę w ich związku.

Nie przegap: Touré Roberts Wiki: Wiek, żona, żonaty, wartość netto, dzieci — szczegóły!

Christian w wywiadzie dla magazynu Dailymail w sierpniu 2018 r. mówił o transformacji swojego wizerunku z ekranowego złego chłopca w pozaekranowego męża.

Wampir Aktor ujawnił również swoje przeszłe akta kryminalne, w tym pościg samochodowy z policją przez pijanego, broń znalezioną w jego bagażu na lotnisku JFK i skazanie na 90 dni więzienia za napaść w 1997 roku. Aktor przyznał się, że ukarał się jego przeszłe poczucie winy i ogromne wsparcie fanów zmieniły jego spojrzenie na życie i karierę.

Aktor jest gotów zagrać w drugim sezonie Brudny John. Seria kręci się wokół antologii kryminalnej. W tym sezonie historia dotyczy podwójnego zabójstwa, które zostanie wyemitowane pod nazwą Historia Betty Broderick .

Dzieci?

W 2019 roku para Brittany i Christian dodała numer do rodziny. Tak, powitali córeczkę, która jest pierwszym dzieckiem Bretanii. Data i godzina urodzenia nie są jeszcze znane, ale to nie pierwszy raz, kiedy para została mamą w swoich prywatnych sprawach. Po raz pierwszy publiczność dowiedziała się o zaręczynach Christiana z Bretanią, gdy Jimmy Fallon pogratulował mu swojego programu Późna noc z Jimmym Fallonem . W serialu Christian wreszcie opowiedział o tym, gdzie wszystko się zaczęło.

Uroczy duet miał wyjątkowe pierwsze spotkanie w 2009 roku na małej Palm Island. Christian pomylił Lopez z lesbijką, kiedy zobaczył, jak oświadcza się starszej pani. Ale jak się okazało, Lopez właśnie robił kawał swojej ciotce. Świadek tej zabawnej chwili, Christian, uznał postać Brittany za ekscytującą i następną rzeczą, o której wiesz, zaczęli się spotykać.

Rodzina: Ojciec jest wykonawcą

Brittany ma kochającą i troskliwą rodzinę, w skład której wchodzą jej rodzice i dwie siostry. Mówiąc o swoich rodzicach, jej ojciec, Albert Lopez, jest dumnym właścicielem General Asphalt, najwybitniejszych wykonawców cywilnych w południowej Florydzie.

Jedna z jej sióstr bliźniaczek była studentką medycyny w Michigan.

Ile jest warte netto Brittany Lopez?

Brittany zebrała część swojego majątku, pracując przez dwa lata jako dyrektor ds. Rozwoju Korporacyjnego, i opuściła muzeum w 2013 roku, planując powrót do świata sztuki.

Oprócz zarobków, rozkoszowała się również majątkiem 20 milionów dolarów, który jej mąż wezwał z jego kariery zawodowej od 1977 roku.

Krótki życiorys

Brittany Lopez ma 30 lat. Native American urodził się około 1987 roku zgodnie z wiki. Pomimo znajomości roku urodzenia, informacje o jej urodzinach są nadal niejasne. Jest o kilka cali niższa od wzrostu jej męża, Christiana, który ma 172,7 cm (5 stóp 8 cali wzrostu) i jest pochodzenia kaukaskiego.

Brittany jest wybitnym uczonym, który studiował literaturę i ekonomię w Carleton College w Northfield w Minnesocie. Podczas studiów miała szczęście spotkać amerykańską pisarkę i historyczkę sztuki, Bonnie Clearwater, która była pod wrażeniem jej osobowości i zaproponowała jej stanowisko zastępcy dyrektora w Muzeum Sztuki Współczesnej (MOCA).

Zalecane