blog

Brittany O'Grady Wiek, urodziny, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak, randki

Jedną z trzech nowych młodych gwiazd występujących w „Gwieździe” jest Brittany O'Grady z serialu informacyjnego współtwórcy Empire, Lee Danielsa. Wciela się w Simone Davis, siostrę tytułowej roli, opisanej przez Jude Demoresta. Ta młoda i wschodząca aktorka, Brittany, urodziła się w Arlington w stanie Wirginia 2 czerwca 1996 roku, jako córka swoich indiańskich rodziców Mike'a i Monique, a także ma młodszego brata o imieniu Mike Jr.

 Bretania O'Grady Age, Birthday, Parents, Ethnicity, Boyfriend, Dating

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Jedną z trzech nowych młodych gwiazd występujących w „Gwieździe” jest Brittany O'Grady z serialu informacyjnego współtwórcy Empire, Lee Danielsa. Wciela się w Simone Davis, siostrę tytułowej roli, opisanej przez Jude Demoresta. Ta młoda i wschodząca aktorka, Brittany, urodziła się w Arlington w stanie Wirginia 2 czerwca 1996 r., Jej rdzenni rodzice, Mike i Monique, mają też młodszego brata o imieniu Mike Jr.

Kariera i postępy O'Grady'ego

Zyskała na znaczeniu dzięki swoim postaciom jako Nadii w The Messengers i Simone w Star. O'Grady wykonał różne piosenki na Star, takie jak „I Can Be” i „I Bring Me”.

Nie zapomnij: Daveed Diggs Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wzrost, Bio

Jednak od tego czasu występuje w wieku czterech lat, ale karierę zawodową lub show-biznes rozpoczęła w wieku sześciu lat i zaczęła grać w lokalnym kościele. O'Grady pracował również jako twarz krajowego Programu Kart Żywnościowych.

Od 2016 roku zagrała także w amerykańskim serialu dramatycznym, Star, jako Simone. Serial ma swoją premierę w trzecim sezonie w grudniu 2018 roku. W serialu wcieliła się w postać siostry Star, która zostaje wytropiona jej najlepsza przyjaciółka z Instagrama. Trio utalentowanych wokalistów udaje się do Atlanty, by gonić za własnymi marzeniami, ale jednocześnie odkrywa, że ​​wszystkie marzenia mają swoją cenę, a czasami bardzo wysoką cenę.

Ile jest warta Bretania?

O'Grady ma szacunkową wartość netto na poziomie 700 tysięcy dolarów w 2017 roku, z przyzwoitą pensją, honorariami i premiami. Cóż, dorastała w Waszyngtonie i występowała w reklamach, gdy miała zaledwie 4 lata i nadal pracowała również nad reklamami biznesowymi.

Niemniej jednak jej zadania komercyjne obejmują ogólnokrajowe i regionalne kampanie reklamowe oraz jako twarz federalnego programu bonów żywnościowych. Cóż, występowała również jako rzecznik kampanii internetowej, w rekonstrukcji Most Wanted w USA oraz w kilku projektach przemysłowych.

Również Widzieć: Anita Sarkeesian Wiki: Wiek, żonaty, mąż, wartość netto, fakty

Fascynujący romans Brittany z chłopakiem

22-letnia Brittany błogo spotyka się ze swoim długoletnim chłopakiem, Benem Huyardem, od ponad trzech lat. Utalentowana i wspaniała Brittany wcale nie waha się, by obnosić się ze swoim związkiem ze swoim beau. Cóż, często udostępnia zdjęcia Benowi na swoim Instagramie, wskazując na relację dźwiękową, którą dzielą.

Wcześniej w tym roku, 8 lutego 2018, Brittany udostępniła na Instagramie piękne zdjęcie ze swoim chłopakiem ze słodkim podpisem. Zakochana Brittany ujawniła, jak piękne serce ma Ben i jakie szczęście ma, że ​​jest częścią jego życia.

Brittany O'Grady udostępnia zdjęcie ze swoim chłopakiem Benem 8 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Prawie tydzień później Brittany ponownie podzieliła się z Benem serią zdjęć z okazji ich 1096 dni spędzonych razem. Co więcej, ich silną więź i wszechstronną relację można zobaczyć dzięki pięknym i uroczym postom i zdjęciom, które udostępnia w swojej sieci społecznościowej. konta medialne. Udostępniła także zdjęcie swojemu długoletniemu chłopakowi, Benowi, 16 września 2018 r. i podziękowała mu za to, że jest jej potrzebny.

Obecnie Brittany nie jest mężatką, ale jej silny związek z Benem dowodzi, że w przyszłości może on być jej potencjalnym mężem.

Poza tym nigdy nie tęskni za aktualizacją swojej rodziny i rodziców. W dniu 17 lipca 2018 r. podzieliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa z ojcem, Mikem O'Grady, życząc mu szczęśliwego dnia ojcowskiego i odzwierciedlając prawdziwą miłość i przywiązanie do niego.

Dowiedz się więcej: Carmit Bachar Żonaty, Mąż, Córka, Chirurgia Plastyczna i Wartość Netto

Krótki życiorys

Jedna z wschodzących gwiazd telewizji, Brittany, ma obywatelstwo amerykańskie, ale ma mieszane pochodzenie etniczne, z irlandzkim i luizjańskim pochodzeniem kreolskim. Ma również brązowe włosy z jej szczupłą i atrakcyjną sylwetką o wysokim wzroście 5 stóp i 6 cali, jak na wiki. Brittany obchodzi swoje urodziny co roku 2 czerwca z rodziną i rodzicami.

Zalecane