blog

Brittany Renner Wiki, chłopak, randki, piłka nożna, trening, dieta, wartość netto

Brittany Renner, popularna modelka fitness, sama doświadczyła, jak trudno jest utrzymać formę. Renner, która wcześniej miała lekką nadwagę, zmieniła swój reżim treningowy i dietę i została uznaną guru fitness. Oprócz bycia w świecie fitness, ostatnio pojawiła się w wiadomościach umawiając się z facetem o imieniu Lil Uzi Vert.

  Brittany Renner Wiki, chłopak, randki, piłka nożna, trening, dieta, wartość netto

Bretania Renner; Model fitness

Renner jest naprawdę inspirującą postacią, jeśli chodzi o dopasowanie. Podpaliła strony w mediach społecznościowych, publikując jej stonowaną sylwetkę z elementami treningów i ćwiczeń.

Wraz z rosnącą popularnością wśród młodzieży Renner jest również zatrudniana do prowadzenia seminariów i obozów treningowych, aby uświadomić opinii publicznej, jak zachować formę. Jej ładna buzia z skwierczącym ciałem idealnie wpasowała się w wybrany przez nią zawód.

Odkryć: Dziewczyna Rossa Lyncha, wesoły, romans

Oprócz dbania o kondycję i inspirowania milionów ludzi Renner pracowała wcześniej jako sprzedawczyni. Podróż nie była dla niej tak łatwa, jak sama wykonywała zadanie opiekunki.

Poza tym Renner prowadziła zajęcia Zumby w ramach swojej rutyny fitness. Diva fitness interesowała się i pasjonowała graniem w piłkę nożną w czasach szkolnych, a także ostatecznie wygrała mistrzostwa SWAC w roku 2010.

Później w 2018 roku wydała swoją książkę opowiadającą wszystko o siedmiu sławnych mężczyznach, z którymi spała. W czasie, gdy ogłosiła swoje plany wydania książki, ludzie spekulowali, że jedną z otaczających historii będzie jej związek z Colinem Kaepernickiem. W książce pt Oceń tę okładkę, użyła kodu dla nazwisk siedmiu mężczyzn, z którymi odbyła stosunek fizyczny. Książka zawierała imię Evan dla Colina, Leon dla Trey Songz, Frank dla Drake'a, Ivan dla Tygi, Solomon dla Chrisa Browna (ojciec Królewski Brązowy) , Hector za Lil Uzi Vert i Seth za Casey Therriault.

Co więcej, twierdziła również, że Kaepernick zapłacił na swój sposób, kiedy go odwiedziła, za co została uderzona przez jego fanów i zwolenników.

Ile jest warta sieć Brittany's Net?

Renner zawsze milczała, jeśli chodzi o jej pensję i zarobki. Lubi wystawny styl życia, który nie jest mniejszy niż jakakolwiek celebrytka. Chociaż nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących swojego bogactwa, jej wartość netto musi przekroczyć milion dolarów.

Jej kampania odchudzania

Renner była trochę pulchna w młodości, a jej budowa ciała była również trochę wypolerowana. Jednak później skupiła się na zdrowej diecie z odpowiednim reżimem ćwiczeń i drastycznie zmieniła strukturę swojego ciała.

Nie zapomnij: Anna Geary Wiki, Chłopak, Net Worth

Jej historia na Instagramie z sierpnia 2017, gdzie załadowany ich przytulny obrazek z życzeniami z okazji jego urodzin, również uwidacznia ich kwitnący romans.

Może ci się to spodobać: Kayce Smith Wiki, Wiek, Mąż, Rodzice

Poza tym była również romantycznie związana z zawodowym koszykarzem, Jamalem Murrayem, kiedy 8 grudnia 2018 r. udostępniła na Instagramie film w dresie gracza Nuggets z podpisem „Gulp gulp motherf****r”. Początkowo ludzie nie mogli spekulować na temat możliwego gracza, na którego celowała, ale później pojawiła się Jama z komentarzem i potwierdzeniem, że to dla niego.

Krótki życiorys

Brittany Renner urodziła się 26 lutego 1992 r. w Mississippi w Stanach Zjednoczonych zgodnie z jej wiki. Nie ma wystarczających informacji na temat imienia i wykształcenia jej rodziców. Ma brata o imieniu Steven i siostrę o imieniu Lexie jako jej rodzeństwo kuzynki. Renner ma obywatelstwo amerykańskie i jest w połowie amerykańsko-afrykańska i w połowie kaukaska, co sprawia, że ​​ma mieszane pochodzenie etniczne. Ma imponującą wysokość, która wynosi 5 stóp 6 cali i ma najbardziej atrakcyjną sylwetkę.

Zalecane