blog

Britton Buchanan Wiki: wiek, urodziny, wzrost, rodzice, głos, fakty

Britton Buchanan jest znany ze swoich występów w konkursie wokalnym amerykańskiej telewizji telewizyjnej The Voice, który jest transmitowany w NBC. Podczas przesłuchania w ciemno śpiewał Trouble Raya LaMontagne, który zahipnotyzował wszystkich sędziów i obrócił trzy krzesła. Zainteresowany muzyką od najmłodszych lat, Britton już kradnie serca milionów i żyje życiem supergwiazdy.

 Britton Buchanan Wiki: wiek, urodziny, wzrost, rodzice, głos, fakty

Jako jeden z finalistów konkursu Głos, Britton już wyrobił sobie sławę w branży muzycznej. Britton czerpie większość swojej wartości netto z kariery muzycznej. Obejmując muzykę jako swoją pasję, Britton zaczął zarabiać w wieku 13 lat po dołączeniu do klasycznego zespołu rockowego i występowaniu koncertów w różnych miejscach.

Randkowe życie Brittona z dziewczyną

Głos dała Britton nie tylko ogromną sławę, ale także uroczą dziewczynę. Cieszy się błogim związkiem z Livią Faith od września 2017 roku. Oboje złamali przesłuchanie w ciemno i byli w Drużynie Alicji. Jednak jej podróż nie mogła trwać długo w serialu. Musiała opuścić show po rundzie bitwy, w której rywalizowała z Terrence'em Cunninghamem.

Livia odeszła z pokazu, ale nie z półfinalisty Brittona. Urocze śpiewaczki roztapiają serca wraz z rosnącą intymnością i wsparciem. Ich historia randkowa może być krótka, ale ich miłość i wsparcie to coś ogromnego. 13 marca 2018 r. Britton udostępnił na Instagramie zdjęcie opisujące swoją dziewczynę i twierdził, że ukradła mu serce.

Krótkie bio i fakty

Britton Buchanan urodził się w 2000 roku w Stanford w Północnej Karolinie. Zgodnie z wiki obchodzi swoje urodziny 7 stycznia. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Przy niewielkim wzroście wygląda jak amerykański aktor Matt Damon. Britton kończy ostatni rok w Lee County High School w Stanford w Północnej Karolinie.

Zalecane