blog

Brody Jenner Żonaty, Zaręczony, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Programy telewizyjne

Przystojny wygląd i imponująca osobowość zawsze przykuwają uwagę widzów. Sam Brody Jenner to amerykańska osobowość telewizyjna, towarzyska i modelka, która zdobyła uznanie za stworzenie, produkcję i rolę w reality show „The Princes of Malibu”. Wystąpił także w słynnych programach telewizyjnych, w tym w „The Hills” MTV i „Keping Up with the Kardashians” E!.

  Brody Jenner Żonaty, Zaręczony, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Programy telewizyjne Demi Bagby Wiki, wartość netto, rodzina, związek

Aktor powrócił do telewizji reality w 2013 roku po tym, jak został obsadzony w „Keeping Up with the Kardashians'. Aktor pojawił się również w programach, w tym „The Hills”, „Party Monsters: Cabo”, „The Playboy Morning Show” itd. W 2015 roku aktor wystąpił jako on sam w „Seks z Brodym”.

Za swoje umiejętności aktorskie był nominowany do nagrody Teen Choice Awards w 2006, 2008 i 2009 roku.

Zaręczony teraz!

Aktor Jenner w końcu poznał swoją bratnią duszę po wielu związkach ze wspaniałymi kobietami. Wcześniej spotykał się z wieloma pięknymi damami, w tym z Kristin Cavallari, Lauren Conrad, Jayde Nicole i piosenkarką pop, Avril Lavigne.

Po różnych nieudanych związkach aktor miał ustabilizować swój związek z dziewczyną, Kaitlynn Carter. Aktor zaczął spotykać się z Kaitlynn od 2014 roku i zaręczył się 4 maja 2016 roku.

W maju tego roku aktor obchodził pierwszą rocznicę zaręczyn ze swoją narzeczoną Jennerem. Opublikował zdjęcie dobrze udekorowanego łóżka w Nihiwatu Resort Sumba w Indonezji i poinformował zwolenników o tym pięknym dniu.

Rok później, 2 czerwca 2018 r., Brody i jego narzeczona pobrali się na wyspie Nihi Sumba w Indonezji w otoczeniu bliskich członków rodziny i przyjaciół.

Isabelle Fuhrman Chłopak, rodzice, wartość netto

Podziel się z Kaitlyn

TAk! Przeczytałeś poprawnie, Brody i jego żona Kaitlynn teraz rozstają się.

Zaledwie rok po ślubie, małżeństwo postanowiło zakończyć małżeństwo i ich związek w sierpniu 2019 r. Wiadomość ta jest dla wielu szokiem, ponieważ para jest w związku od około siedmiu lat.

Źródło bliskie parze potwierdziło, że Kaitlynn wyprowadziła się już z ich domu w Malibu w Kalifornii.

Ciekawe: Bobby Lashley Żona, siostry, wartość netto

Ich związek zawsze miał swoje wzloty i upadki, ale rozłam nigdy nie był wyborem par. Ujawniono również, że chociaż para poślubiła się nawzajem, ich małżeństwo nie było legalne. Ale teraz nadszedł koniec.

Nowa dziewczyna?

Po rozlanym związku z Kaitlyn, Brodym i jego dziewczyną, Josie nawiązała więź jako przyjaciółka. Później, w sierpniu 2019 r., oficjalnie ogłosili swoje romanse, gdy Brody udostępnił klip, na którym Josie nakłada makijaż podczas noszenia czarnej szaty z pokazu mody Victoria’s Secret 2018, w którym wszedł Canseco.

Obecnie Brody Jenner i Josie Canseco pojawili się publicznie jako romantyczna para 15 września za otrzymanie aprobaty mamy gwiazdy reality show, Lindy Thompson. Josie, która jest aspirującą modelką, pojawiła się w Love Magazine, Teen Vogue, Aeropostale , oraz Odzież miejska .

Para dzieliła swój oszczędny czas na przejażdżkę konną do Montany. Ponadto Josie zaktualizowała swoje zdjęcie na Instagramie, prezentując intymne romanse w trybie blokady ust. Napisała ' Dziękuję ” na poście, a nawet udokumentował siedemnastogodzinną podróż do oszałamiającego miejsca.

Brody podzielił się również obrazem siebie jeżdżącym na koniach. Wspomniał, że trochę zagubiłby się w lesie niż w mieście. Od tej pory para ceni swój rozwijający się związek z ogromną miłością i uprzężą.

Podziel się po trzech miesiącach randek

Brody i jego dziewczyna supermodelka, Josie Canseco, niedawno się rozstali. Po około trzech miesiącach randki była para postanowiła rozstać się.

Przestali się widywać kilka tygodni wcześniej przed końcem października 2019 r. Po raz ostatni widziano ich razem 18 października 2019 r., jedząc kolację z przyjaciółmi w West Hollywood.

Brody był zajęty skupianiem się na swojej karierze muzycznej i starał się skoncentrować na sobie.

Podziel powód

MI! Wiadomości ujawniły, że Brody był tym, który zerwał związek. Nie chciał wywierać presji na nowy związek, a sprawy stawały się zbyt poważne.

Jednak według TMZ , prawdziwym powodem ich rozstania była 13-letnia różnica wieku. Para miała trudności ze znalezieniem czegoś wspólnego i była na różnych kartach życia, więc postanowili nazwać to rozstaniem.

Krążyły również pogłoski, że Brody skontaktował się ze swoją byłą dziewczyną Kaitlynn Carter, która niedawno rozstała się z Miley Cyrus we wrześniu 2019 roku. Spekulowano również, że Brody postanowił zakończyć sprawy z powodu nowego statusu singla Kaitlyn; jednak TMZ ujawnił, że nie ma to nic wspólnego z podziałem Kaitlyn.

Jego krótkie życiorys i rodzina

Amerykański aktor Jenner urodził się w 1983 roku w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Urodziny obchodzi 21 sierpnia i ma 36 lat. Obywatel amerykański pochodzi z rasy białej i ma 5 stóp i 11 cali wzrostu.

Urodził się dla swoich rodziców, Caitlyn Jenner, osobowości telewizyjnej i emerytowanej mistrzyni olimpijskiej, oraz Lindy Thompson, która była aktorką. Mówiąc o swojej znanej rodzinie, ma rodzeństwo; Kyle, Kendall i Brandon Jenner.

Zalecane