blog

Brooke Baldwin Wiki, żonaty, mąż lub chłopak i wynagrodzenie

Prezenterem wiadomości i gospodarzem CNN Newsroom, który również pracował dla HLN i był współtwórcą listy Ricka Sancheza w 2010 roku, a ostatnio prowadzi CNN Newsroom od 14:00 do 16:00 czasu ET, to Brooke Baldwin, znana również jako Lauren Brooke Baldwin . Urodziła się w Atlancie w stanie Georgia w USA 12 lipca 1979 r. Jej rodzice. Jest bardzo utalentowana, kiedy ukończyła podwójny dyplom z dziennikarstwa i języka hiszpańskiego na Uniwersytecie Karoliny Północnej w 2001 roku. Lauren posiada narodowość amerykańską i pochodzenie etniczne Białych.

  Brooke Baldwin Wiki, żonaty, mąż lub chłopak i wynagrodzenie

Zobacz też: Kaitlan Collins Wiki CNN: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, wzrost, wynagrodzenie

Brooke pracuje dla CNN od dekady. W swoim ostatnim poście na Instagramie 23 listopada 2018 r. Brooke ujawniła również, że od dwóch dekad zajmuje się dziennikarstwem.

Jaka jest wartość netto Brooke Baldwin?

Baldwin ma szacowaną wartość netto na 1,3 miliona dolarów. Jej pensja nie została jeszcze ujawniona, ale według Payscale średnia pensja gospodarza w CNN zarabia około 84 000 USD. Ponieważ minęła już dekada pracy Brooke w CNN, być może zarabia więcej.

Ma własny dom, kupiony kilka lat temu, a także drogie i luksusowe samochody. Lauren nie zainwestowała jeszcze w żaden sektor, ale inwestuje w niektóre instytuty medialne, a nawet krótkie filmy dla YouTube i innych serwisów społecznościowych.

Nie przegap: Bianna Golodryga Wiki, mąż, dzieci, CNN, CBS, wynagrodzenie, wartość netto

Brooke jest zachwycona tym, co osiągnęła do tej pory i chce też, aby inne kobiety zarabiały podobną kwotę lub przynajmniej to, na co zasługują. Niedawno Brooke ujawniła, że ​​przekazała swoje dane kontaktowe jednej ze swoich przyjaciółek pracujących w tej samej organizacji. Zrobiła odważny krok naprzód, podejmując wiele ryzyka, aby pomóc swojej przyjaciółce zarobić to, na co zasługuje. Dodając do tego, Brooke dalej powiedziała, że ​​mężczyźni i kobiety powinni otrzymywać równą kwotę bez stronniczości.

Czy Brooke jest zamężna, czy nadal samotna?

Mówiąc o ślubie, Brooke trafiła na nagłówki gazet w czasach, gdy plotka dotycząca jej małżeństwa z Jayem Davidem została opublikowana w każdej gazecie i na stronach internetowych. Wiadomość głosiła, że ​​jej mąż był weterynarzem, a pary poślubiły się po ośmioletniej randce. Jednak Brooke wyszła, aby wyjaśnić, że wiadomość była fałszywa, a ona nadal była samotna i niezamężna.

Brooke Baldwin z mężem Jamesem w dniu ślubu (zdjęcie: People.com)

Obecnie Brooke niedawno związała się ze swoim prawdziwym chłopakiem, brytyjskim producentem Jamesem Fletcherem. Ślub odbył się w maju 2018 roku w Barn at Liberty Farms w Ghent w stanie Nowy Jork. Brooke miała na sobie białą, obcisłą, wysadzaną koralikami suknię, podczas gdy James miał na sobie czarny garnitur. Druhną na jej ślubie była jej dziewczyna Aki i jej brat Ryan. Chociaż Brooke nazywa swojego najlepszego przyjaciela dziewczyną, nie jest lesbijką.

Bio i fakty

39-letnia niezwykła amerykańska medialna uroda i piękna osobowość Brooke Baldwin jest naturalnie obdarzona gorącą i seksowną figurą ciała. Przyciągnęła uwagę wszystkich fanów swoją piękną twarzą i uroczą figurą ciała o średniej wielkości, a także jej fascynujące wymiary ciała 35-26-37 cali.

Może ci się spodobać również: CNN Rachel Crane Wiki, wiek, urodziny, ślub, rodzice

Stoi na wysokości 5 stóp i 9 cali i waży ponad 66 kg. Brooke jest również głównie aktywna na swoim koncie w mediach społecznościowych, gdzie również znalazłeś jej więcej informacji i szczegółów.

Zalecane