blog

Brooke Elliott zamężna, mąż, chłopak, randki, utrata wagi, wartość netto

Komedia to trudny gatunek, w którym musisz popracować nad językiem ciała i komicznym wyczuciem czasu, aby rozśmieszyć ludzi. Brooke Elliot radzi sobie z tym ze względną łatwością i stała się nazwą, o której myśli każdy producent, pisząc zabawną postać. Gwiazda Drop Dead Diva monitoruje teraz swoją wagę ciała, gdy jest w początkowej fazie fantastycznej transformacji wagi.

  Brooke Elliott zamężna, mąż, chłopak, randki, utrata wagi, wartość netto

Brooke jest najbardziej znana z roli w Drop Dead Diva, w którym zagrała rolę Jane Bigum. Górna środkowa księga gwiazda monitoruje teraz swoją wagę ciała, ponieważ jest w początkowej fazie fantastycznej transformacji wagi.

W sukni ślubnej: czy jest mężatką?

Brooke Elliot była widziana przez nią w sukni ślubnej Upuść martwą divę koleżanka z obsady, Paula Abdul na swoim koncie na Instagramie w październiku 2016 r. Paula opublikowała swoje stare zdjęcie z serialu telewizyjnego, w którym Brooke musiała nosić strój ślubny.

Brooke Elliot i jej partnerka Paula Abdul 7 października 2016 r. (zdjęcie: Instagram Pauli Abdul)

Na zdjęciu Paula opisała, że ​​świetnie się bawiła kręcąc do serialu telewizyjnego. Podziękowała także swojej partnerce, Brooke, i reżyserowi Joshowi Bermanowi.

Aktorka była w związku według Magazyn Glamour, w 2012 roku. Ale istotne informacje na temat jej historii randek są ukryte w jej biografii, a ona jeszcze nie ujawniła swojego chłopaka.

Przeczytaj także: Baby Kaely Wiki, chłopak, rodzice, wzrost, wartość netto

W serialu telewizyjnym Upuść Martwą Divę, gra główną rolę Jane, która jest żoną Ethana (w tej roli Devon Gummersall). Jednak ożenił się z Jane, aby dostać się do leczenia raka. Jane następnie wdaje się w pozamałżeński romans z Graysonem (w tej roli Jackson Hurst).

Brooke jeszcze się nie ożenił. Jest zajęta w 2018 r. swoimi bieżącymi projektami, takimi jak Zagnieżdżanie lalki a także w nietytułowanym „Projekcie Bobby'ego Bowmana w ABC”. Jej napięty harmonogram mógł ograniczać ją w znalezieniu Pana Idealnego, z którym mogłaby spędzić związek męża i żony.

Utrata wagi Brooke Elliot

„Większość kobiet w Ameryce wygląda jak ja. To jedna z rzeczy, które kocham w serialu.

Nie chcesz przegapić : Deon Cole Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Odchudzanie, Wartość netto

Ale potem postanowiła zmienić swój wygląd i popracować nad wagą ciała. Chociaż nie przeszła drastycznej transformacji, straciła 25 funtów i osiągnęła przyzwoitą wagę 160 funtów.

Jej niskokaloryczną dietę i reżim ćwiczeń przypisuje się utracie wagi.

Ile jest warta netto Brooke Elliot?

Brooke zebrała oszałamiającą wartość netto w wysokości 5 milionów dolarów ze swojej kariery aktorskiej od 2000 roku. Podniosła swoją fortunę, grając główną postać Jane Bingum w amerykańskim serialu komediowym z 2009 roku, Upuść Martwą Divę.

Aktorka zarobiła także na swojej pierwszej roli filmowej w filmie reżyserskim Mela Gibsona z 2010 roku Czego chciały kobiety.

Zobacz też: Mehcad Brooks Wiki, dziewczyna, randki, geje, single, rodzina, wartość netto

Wcześniej dodawała dużo bogactwa pracując jako kelnerka w restauracji tematycznej, gdzie czasami musiała tańczyć na szczycie stołu. Brooke rozpoczęła swoją podróż jako członek chicagowskiego teatru scenicznego w 1999 roku przez dziesięć długich tygodni.

Ekranowy mąż w ABC Comedy

Po zdobyciu udanej roli w Lifetime Upuść Martwą Divę, Brooke ma zagrać w nadchodzącej bez tytułu komedii ABC Bobby'ego Bowmana. Podobnie jak jej poprzednia uznana rola Jane Bingum, aktorka nie może się doczekać, by zahipnotyzować swoich fanów, tym razem postacią Keri-Ann.

Amerykański scenarzysta Bobby, zainspirowany chorobą psychiczną ojca, postanowił skupić projekt wokół dysfunkcyjnej rodziny. Fabuła komediowa podąża za Bobbym jako matką Keri, która jest zakochana w swoim mężu Buzzie. Duet miał swoje spotkanie w liceum i od tego czasu Keri stała obok niego. Ma również nadzieję, że jej dzieci staną u boku ojca.

W nadchodzącym projekcie ABC Keri pracowała na dwóch stanowiskach, aby wspierać Buzza i dostała szansę na zadebiutowanie swojej kariery jako projektantka, podczas gdy jej mąż Buzz zdobył wiele doktoratów. Jako Keri, Bobby jest reprezentowany przez Gochman Law i Innovative Artists.

Spójrz na rodzinę Brooke

Urodzona w pięcioosobowej rodzinie, Brooke urodziła się rodzicom Robertowi i Kathleen Elliott. Ma troje rodzeństwa, brata o imieniu Adam i dwie siostry, Jamiego i Taylora.

Jej rodzina przeniosła się z Fridley do Riverview w stanie Michigan, kiedy była w liceum. Niewiele wiadomo o zawodzie ich rodziny.

Krótki życiorys

Według źródła wiki, 43-letnia Brooke Elliott urodziła się 16 listopada 1974 roku we Fridley w stanie Minnesota w Stanach Zjednoczonych. Przy rekordowej utracie wagi na jej ciele, jej obecna waga wynosi 165 funtów i stoi na wysokości 1,65 m (5 stóp i 5 cali), co odpowiada jej osobowości. Komiksowa aktorka należy do białej rasy.

W 1993 roku ukończyła liceum Gabriela Richarda, a Michael W. Smith śpiewał 'Friends' na jej dyplomie. Później ukończyła program teatralny na Western Michigan University w 1998 roku.

Zalecane