blog

Brooks Laich Żonaty, Ślub, Żona, Statystyki, Umowa, Wynagrodzenie, Wartość netto

Brooks Laich jest zawodowym napastnikiem NHL w hokeju na lodzie. Jako zawodnik rozpoczął karierę zawodową po tym, jak został powołany przez Ottowa Senators do draftu wejścia do NHL z 2001 roku. Od tego czasu dokonał wielu zaszczytnych partycypacji dla swojego narodu. Jest srebrnym medalistą dla Kanady na Mistrzostwach Świata Juniorów w 2003 roku.

  Brooks Laich Żonaty, Ślub, Żona, Statystyki, Umowa, Wynagrodzenie, Wartość netto

Od tego czasu dokonał wielu zaszczytnych partycypacji dla swojego narodu. Jest srebrnym medalistą dla Kanady na Mistrzostwach Świata Juniorów w 2003 roku. Reprezentował także Kanadę w Mistrzostwach Świata w hokeju na lodzie w 2010 roku.

Bio

Brooks Laich urodził się 23 czerwca 1983 roku w Wawocie w Kanadzie. Karierę zawodową spędził w czterech różnych zespołach i rozegrał z nimi ponad 750 meczów National Hockey League (NHL). Teraz jest nieograniczonym wolnym agentem.

Mówiąc o wymiarach ciała Brooksa, ma on oszałamiający wzrost 6 stóp i 2 cale (1,88 metra) i wagę około 199 funtów (90 kg).

Brooks Laich żonaty, ślub

Brooks Laich i Julianne Hough cieszą się życiem małżeńskim. Mimo że Julianne przyznała, że ​​nie jest hetero, nie zakłóciło to ich związku.

Para oficjalnie zawiązała ślub plenerowy 8 lipca 2017 r. nad jeziorem Coeur d’Alene.

Mówiąc o swojej żonie, Julianne zyskała rozgłos jako tancerka z ABC Taniec z Gwiazdami . Ponadto zagrała w filmie zatytułowanym Nie skrępowany niczym . Jest również sędzią Americas Got Talent 2019.

Pukanie! Pukanie! Możesz otworzyć to:- 2019  Drugie miejsce The Voice Rikcy Duran

O wyjściu żony

We wrześniu 2019 r. Julianne ujawniła w Women’s Health, że nie jest hetero. Pomimo tego objawienia od żony Brooks miał pozytywne nastawienie i opowiadał się za jej wyborami. Ku zaskoczeniu wszystkich, przypisał swojej żonie nieustanną ewolucję, wyzwania i rozwój.

Następnie w październiku 2019 r. w wywiadzie dla magazynu PEOPLE, Julianne otworzyła się na temat swojego zapłodnienia in vitro (proces zapłodnienia in vitro). Wyjawiła, że ​​jej mąż Brooks Leigh zna ten proces. I w równym stopniu wspierał jej decyzje i wybory.

Zarobki, statystyki

W swojej karierze zawodowej Brooks Laich zarobił łącznie 34 653 425 $ rocznie 2006 do 2018. Dzięki jego lukratywne kontrakty z różnymi drużynami hokejowymi USA i National Hockey League (NHL).

Wcześniej w październiku 2017 roku podpisał roczny kontrakt z Królowie Los Angeles. Zgodnie z lukratywną umową miał umowę, aby otrzymać łączną pensję w wysokości około 650 000 USD, co pomogło mu zwiększyć jego fortunę. Ale miesiąc później, grając w drużynie, został zwolniony z bezwarunkową rezygnacją – jego kontrakt został rozwiązany 27 listopada 2017 r.

Oprócz Królowie Los Angeles , Brooks spędził większość swojej kariery zawodowej grając dla Stolice Waszyngtonu, po obrocie przez senatorów z Ottawy w dniu 18 lutego 2004. Od lutego 2004 do lutego 2016 spędził rok w każdym klubie, w tym Pirat z Portlandu s , Hershey Bears , oraz Kurwa Ulotki . Mimo to grał dla Stolica Waszyngtonu na długie lata odnawiając swoje kontrakty.

Możesz cieszyć się tym:- Dominic Littlewood Net Worth

To był jego szczęśliwy traf, który pomógł mu wzbogacić swoje fortuny grając dla wszystkich tych klubów.

Interesujące fakty o nim

  • Brooks został nominowany do nagrody Sport Ilustrowany Sportowiec Roku za jego sportowego ducha. Udzielił swoich wspierających rąk dwóm fanom ze stolicy, aby zmienić oponę, co przyniosło mu nominację.

  • Jego żona Julianne Hough ma majątek w wysokości około 10 milionów dolarów. Zarabiała dzięki aktorstwu, produkcji i prowadzeniu programów, w tym Show Me the Money, Dancing With the Stars i America’s Got Talent.

  • Reprezentował Kanadę na całym świecie w mistrzostwach świata 2010, gdzie strzelił jednego gola dla kanadyjskiej drużyny narodowej.

  • Brooks jest również ceniony za swoją działalność charytatywną. Udzielił wsparcia organizacji charytatywnej związanej z miażdżycą i autyzmem.

  • Oprócz gry w hokeja na lodzie, w wolnym czasie lubi grać na gitarze i golfie.

Zalecane