blog

Bruce Parry Żonaty, żona, kawaler, związek, wartość netto, wzrost

Od bycia porucznikiem do niesamowitego poszukiwacza przygód, odkrywcy, dokumentalisty i wędrowca potrzebują odrobiny odwagi i poświęcenia. Cóż, ten facet tutaj ma odwagę i odwagę, by zaryzykować i żyć wymarzonym życiem. Bruce Parry jest prezenterem telewizyjnym seriali dokumentalnych BBC Tribe, Amazon i Arctic. Odkrywca, który zrezygnował z seksu, alkoholu i tytoniu, mówi, że chce cieszyć się życiem, które kocha, a raczej czymś, do czego ma ochotę.

 Bruce Parry Żonaty, żona, kawaler, związek, wartość netto, wzrost
 • Edukacja
 • Od bycia porucznikiem do niesamowitego poszukiwacza przygód, odkrywcy, dokumentalisty i wędrowca potrzebują odrobiny odwagi i poświęcenia. Cóż, ten facet tutaj ma odwagę i odwagę, by zaryzykować i żyć wymarzonym życiem. Bruce Parry jest prezenterem telewizyjnym serialu dokumentalnego BBC Tribe, Amazon and the Arctic. Odkrywca, który zrezygnował z seksu, alkoholu i tytoniu, mówi, że chce cieszyć się życiem, które kocha, a raczej czymś, do czego ma ochotę.

  Kariera i życie zawodowe

  Po ukończeniu kariery akademickiej w Wells Cathedral School wstąpił do Royal Marines i ukończył szkolenie w Royal Marines Commando Training Centre. Został powołany na podporucznika w wieku 18 lat, po tym jak został wybrany przez Admiralicję Wywiadu Komisji.

  Został oddelegowany do Norwegii jako dowódca oddziału grupy Comacchio i pułku komandosów logistycznych. Został również wysłany do Iraku, gdzie służył w służbie bezpieczeństwa i humanitarnej w irackim Kurdystanie w ramach operacji „Zapewnij komfort” podczas i po I wojnie w Zatoce Perskiej.

  Poza tym Bruce Parry był człowiekiem z misją, a bycie najmłodszym oficerem, który został mianowany szefem fitness i szkolenia w Royal Marines Commando Training Center, nie wystarczało mu. Bojownik po sześciu latach bycia porucznikiem opuścił służbę, aby studiować nauki fizyczne i nauki o sporcie, ale został liderem trekkingu w kilku ekspedycjach naukowych i konserwatorskich w całej Indonezji.

  Nie zapomnij: Touré Roberts Wiki: Wiek, żona, żonaty, wartość netto, dzieci — szczegóły!

  Były bojownik po raz pierwszy posmakował ekranu telewizyjnego w 2002 roku, kiedy pojawił się w odcinku Extreme Lives BBC zatytułowanym Kanibale i raki. Od tego czasu nie było dla niego odwrotu, a nawet otrzymał nagrodę Royal Television Society Award dla najlepszego prezentera w dwóch kolejnych latach za dwa różne programy Tribe i Amazon.

  Czy Bruce jest żonaty? Czy jest gejem?

  Media są zawsze gotowe do przekręcenia i błędnego zrozumienia dowolnej części słów celebrytów, aby zrobić wielkie wiadomości z praktycznie niczego. Cóż, poszukiwacz przygód zaoferował im dziką przestrzeń do uruchamiania wyobraźni mediów.

  Również Widzieć: Alan McManus Wiki: żona, rodzina, wartość netto

  Poszukiwacz przygód, który twierdzi, że jego praca nie pozwala mu na życie prywatne, został przesłuchany w sprawie urlopu naukowego 29 grudnia 2009 r. w Nepalu. Przyznał, że spędzał czas z szamanami, uczył się medytować i spędzał czas w ciszy w klasztorach. W tym czasie podobno spotkał się z przywódcami plemienia południowoamerykańskiego, którzy zalecili mu przestrzeganie ścisłego reżimu abstynencji.

  Były bojownik powiedział w wywiadzie w 2010 roku, że ponad rok temu zrezygnował z seksu, alkoholu, tytoniu i wszystkiego innego. A ta wiadomość musiała wywołać pewne poruszenie. Niektórzy fani twierdzili nawet, że jest gejem po jego objawieniu. Ale poszukiwacz przygód nigdy nie wyjaśnił swojej orientacji seksualnej.

  Dokumentalista znakomicie poradził sobie z utrzymaniem pewnej osobistej granicy i nie ujawnił nic o swoich związkach. Trudno więc spekulować o jego stanie cywilnym i profilu randkowym. Ale na razie i tłumacząc swój wywiad, prawdopodobnie nie ma żony i nie myśli o małżeństwie w najbliższym czasie.

  Poszukiwacz przygód, który cieszy się życiem w telewizji, jest prawdopodobnie singlem, ale żyje wymarzonym życiem każdego poszukiwacza przygód.

  Musisz również to zobaczyć: Fearne Cotton Żonaty, mąż, rodzice, pochodzenie etniczne, wzrost

  Krótki życiorys

  Anglik urodził się w rodzinie bojowników, gdzie jego ojciec był majorem w Królewskiej Artylerii. Były bojownik postawił swój pierwszy krok 17 marca 1969 r. w Hythe w hrabstwie Hampshire w Anglii. Odkrywca, który uwielbia trekking, ma przyzwoitą sylwetkę i wzrost 5 stóp i 5 cali. Gwiazda „plemienia” należy do rasy białej.

  Parry uczęszczał do Wells Cathedral School w Anglii i był Head of House, Combined Cadet Force i członkiem Rugby First XV.

  Zalecane