blog

Bryan Animals Narzeczony Rachel Lindsay: Wiki, wiek, rodzina, praca, wartość netto

Trzynasty sezon Bachelorette zakończył swoją podróż burzliwymi emocjami i dramatem, będącym najbardziej ekscytującym epizodem dat w rodzinnym mieście w serii ABC w historii. Bryan Abasolo, jeden z uczestników programu randkowego, nie tylko zebrał pochwały od publiczności, ale także podbił serce swojej narzeczonej Rachel Lindsay. Odkąd pani wybrała Bryana w ostatnim odcinku, byli uroczą parą, która stawia główne cele w związku. Podobnie niedawno obchodzili urodziny Rachel w ponętny sposób.

  Bryan Abasolo Rachel Lindsay's Fiancé: Wiki, Age, Family, Job, Net Worth

Urodziny do zapamiętania!

Nie ma nic przyjemniejszego niż bycie otoczonym przez bliskich w dniu urodzin. Tak samo było w przypadku lekarza z zawodu, Bryana i jego przyszłej żony Rachel, którzy świętowali ją 33 r & D urodziny z jej idealnym mężczyzną w dniu 21 kwietnia 2018 r. Bryan towarzyszył swojej miłości w jednym z luksusowych kasyn w Filadelfii, Sugarhouse, aby uczcić jej urodziny w wielkim stylu.

Czytaj więcej: John Lloyd Young Żonaty, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Rachel nawet wyraziła radość ze szczęścia, dzieląc się zdjęciem z mężczyzną na Instagramie z obchodów urodzin. Ona napisała,

DZIĘKI ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA URODZINOWE!

Miniony rok był absolutnie niesamowity i zostałem pobłogosławiony ponad miarę! Jestem wdzięczna za wszystko, co przyniosła mi 32 i wiem, że 33 będzie równie super!

#Birthdaygirl #33andlovingit #Eastcoastcelebration

Bryan Abasolo ze swoją narzeczoną Rachel Lindsay na zdjęciu opublikowanym 21 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Szczegóły zaangażowania i poprzednie sprawy

Bryan i Rachel zaręczyli się 13 TH sezon Wieczór panieński. Następnie para urządziła przyjęcie zaręczynowe 30 listopada 2017 r. w Malibu w Kalifornii.

Niektórzy z ich najbliższych kumpli z rodziny kawalera wzięli udział w pomyślnej ceremonii. Wśród gości znaleźli się Dean Unglert, Danielle Lombard, Alexis Waters i Dominique Alexis.

Podobny: Stephanie Pratt Net Worth, mąż, chirurgia plastyczna

Bryan rozkołysał imprezę w czarnym garniturze z niebieską koszulą, podczas gdy jego ukochana zapierała dech w piersiach w swojej pięknej różowej sukience. Na początku tego roku, w styczniu, Rachel otworzyła się o swoich planach ślubnych z EXTRA, gdzie powiedziała, że ​​będą wymieniać przysięgi w 2018 roku; jednak nadal nie zdecydowali o dacie ślubu.

Przed pojawieniem się w serialu Bryan był w związku z Genavieve Boue.

Bryan Abasolo jest żonaty!

Bryan i jego obecna żona Rachel Lindsay oficjalnie pobrali się teraz!

Złożyli przysięgę ślubną 24 sierpnia 2019 r. w Royalton Suites Cancún w Meksyku w otoczeniu bliskich przyjaciół i rodziny. Jak wynika z relacji, ceremonia ślubna odbyła się na tarasie z widokiem na ocean około godziny 18:00. Po zakończeniu rytuału jego małżonka Rachel zdjęła tiulową spódnicę i założyła białe szorty i błyszczące botki, aby zatańczyć z Bryanem.

Ciekawe: Matt Lintz Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wartość netto

A po dwóch latach zaangażowania postanowili przenieść sprawy na wyższy poziom. Lindsay stwierdziła również, że ma nadzieję zajść w ciążę zaraz po ślubie. Wygląda na to, że sprawy Bryana i Rachel toczą się bardzo szybko. Cokolwiek to może być, życzy im dalszej podróży.

Profesjonalna kariera

Według LinkedIn, Bryan jest dyrektorem i lekarzem chiropraktykiem w Zespół ds. wypadków i urazów . Pracując jako lekarz, Bryan pracuje w klinice od prawie dziewięciu lat.

Lekarz pracuje również jako dystrybutor w Total Life Changes LLC przez prawie trzy lata od czerwca 2015 r. Jednak jego praca lekarska została wyróżniona z „ Panieński pokazać.

Ile jest warte netto Bryana Abasolo?

Średnia pensja kręgarza wynosi ponad 58 000 USD rocznie, podczas gdy kręgarze w Miami zarabiają średnio 44 000 USD rocznie. Kwota mieści się w szerokim zakresie wynagrodzeń od minimum 29 000 $ do maksimum 85 000 $. Dochody Bryana spadają gdziekolwiek w tym przedziale, co sprawia, że ​​jego wartość netto błyszczy w milionach cyfr.

Rodzina na pierwszym miejscu dla Bryana

Rodzina Bryana jest pobożnie katolicka. Czy wiesz, że jego matka spędziła Karnawał 2016 przebrana za zakonnicę? Cóż, będąc jedynym dzieckiem, lekarz jest ulubieńcem swoich rodziców. W podobny sposób Bryan również kocha swoją matkę do księżyca iz powrotem.

Jeśli zauważyłeś, Bryan udostępnia wiele zdjęć swojej rodziny z hashtagiem „RodzinaNajpierw”. Ponieważ rodzina jest dla Bryana najważniejsza, jeśli Lindsay poślubi Bryana, poślubi również jego rodzinę.

Krótki życiorys

Osobowość telewizyjna, Bryan Abasolo, urodził się 15 lutego 1980 roku. Bryan, który obecnie ma 39 lat, wychował się na Florydzie. Jak na wiki, ukończył edukację na Uniwersytet Florydy od 1998 do 2003 roku. Lekarz posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Mówiąc o jego wzroście, ma 1,88 m (6 '2') wzrostu.

Zalecane