blog

Bryan Randall Wiki: wiek, związek z Sandrą Bullock, wartość netto, fakty

Bryan Randall jest profesjonalnym fotografem, który jest najbardziej znany ze swojego talentu fotograficznego w Los Angeles. Oprócz zamiłowania do robienia zdjęć jest także zręcznym modelem high fashion. Bryan niedawno został wyróżniony jako piękność słynnej amerykańskiej gwiazdy Sandry Bullock. Przed Sandrą był w błogim związku ze swoją byłą narzeczoną, z którą dzieli córkę.

 Bryan Randall Wiki: wiek, związek z Sandrą Bullock, wartość netto, fakty

Randkowy związek Bryana z Sandrą Bullock

Bryan zaczął spotykać się z amerykańską aktorką Sandrą Bullock w 2015 roku. Sandra jest matką dwójki dzieci, syna Louisa Bullock i adoptowanej córki Laili Bullock. Duet poznał się, gdy Bryan robił zdjęcia swojemu synowi Louisowi Bullockowi podczas jego piątych urodzin w styczniu. Źródło twierdziło, że para szybko rozwinęła uczucia. Wkrótce Bryan przeniósł się do rezydencji Sandry w Beverly Hills w Kalifornii, gdzie mieszkała ze swoimi dziećmi.

Czy wiesz, że Bryan jest superojcem dla pięcioletniej Laili i ośmioletniego Louisa swojej dziewczyny? Mówiąc o słodyczy Bryana w wywiadzie dla Entertainment Tonight w maju 2018 roku, Sandra powiedziała:

„On jest super miły. Dla dzieci jest na pierwszym miejscu, a ja na drugim, ale rozumiem, bo jest fajniejszy i ma lepsze smakołyki”.

Sandra lubi trzymać swojego przystojnego chłopaka z dala od opinii publicznej. Ale wszystko zmieniło się 14 października 2017 r., kiedy para została zauważona przed włoską restauracją”. II Restauracja Piccolino ' w Zachodnim Hollywood. W romantycznym otoczeniu West Hollywood, gołąbki bez przerwy dzieliły się uściskami i pocałunkami, spędzając razem czas.

W międzyczasie wśród ich fanów pojawiła się plotka o ich możliwym pożyciu małżeńskim. Jednak przedstawiciel Sandry zaprzeczył wszystkim wiadomościom, które twierdziły, że para zawiązała gdzieś potajemnie święty węzeł.

Janine, która stale przeżywała ciężkie czasy, by wychować córkę, mieszkała ze swoim bliskim przyjacielem, Ericiem Engelbachem, który ostatecznie został rodzicami Skylara. Niestety, Janine nie mogła wycofać się z nałogu narkotykowego, jak Bryan, i zmarła tragicznie 7 stycznia 2004 r. Bryan, która nie była obecna podczas wychowywania Skylar w jej młodym wieku, została nałożona przez sąd na uiszczenie niezapłaconych alimentów w wysokości dziesięciu miesięcy , czyli prawie 2000 dolarów.

Ile jest warte netto Bryana?

Bryan, który jest profesjonalnym fotografem w Los Angeles, gromadzi głównie swoją wartość netto dzięki swojej karierze fotograficznej. On biegał Bryan Randall Fotografia przez prawie dziewięć lat. Bryan skupia się na fotografowaniu dzieci i różnych scen plenerowych. Cóż, współpracował też z Kompania aktora gdzie robi zdjęcia aspirującym gwiazdom.

Zanim rozpoczął karierę fotograficzną, Bryan był modelem mody. Wzorował się na odzieży męskiej dla Dom mody Saint Laurent i również pozował do Harper's Bazaar Singapur .

Jego dziewczyna Sandra Bullock ma majątek w wysokości 200 milionów dolarów. Urodzona w Wirginii aktorka w większości gromadziła roczne dochody z zawodu aktorki i producenta, która pojawiła się w kilku przebojowych filmach.

Krótki życiorys

Bryan Randall urodził się w roku 1966 w Portland w stanie Oregon, co oznacza, że ​​ma 52 lata. Zgodnie z wiki ma w rodzinie brata rodzeństwa, Kevina Randalla. Należy do narodowości amerykańskiej. Sądząc po zdjęciu, profesjonalny fotograf stoi na skromnej wysokości.

Zalecane