blog

Bryan Tanaka Wiki, Bio, Dziewczyna, Randki, Gay, Split, Mariah Carey

Osoba, która potrafi sprawić, że tańczysz, jest wyjątkowa. Bryan Tanaka to osoba, która nie tylko sprawia, że ​​tańczysz, ale także uczy najlepszych ruchów. Jest amerykańskim tancerzem i choreografem, który pracował z najlepszymi w branży muzycznej, w tym Beyoncé, Rihanną i Mariah Carey. Tańcząc dla nich podróżował po świecie. Zdobył nagrodę Grammy.

 Bryan Tanaka Wiki, Bio, Dziewczyna, Randki, Gay, Split, Mariah Carey

Kariera i postęp:

Jeden z czołowych i najlepszych tancerzy i choreografów, Bryan rozpoczął swoją karierę w Waszyngtonie. Od samego początku był osobą wysportowaną i posiada czarny pas Tae Kwan Do. Rozpoczął jako tancerz w wieku 18 lat i zyskał rozgłos i uznanie jako członek wydziału Millennium Dance Complex. Następnie zaczął pracować nad kilkoma teledyskami.

Niezwykle utalentowana tancerka i performerka współpracowała z różnymi artystami. Sława najlepszego tancerza przyniosła mu stanowisko tancerza pomocniczego i choreografa dla Beyoncé. Występował również na pokazach rozdania nagród, takich jak MTV Music Awards i Grammy.

Tancerz i choreograf pracowali dla najlepszych z najlepszych w branży. Zarobił dzięki swojej pracy znakomitą wartość netto.

Krótkotrwały romans z Królową Muzyki!!!

Bryan rozpoczął pracę dla Mariah Carey w 2006 roku. Dołączył do wokalisty jako tancerz rezerwowy podczas jej trasy Adventures of Mimi. Zawsze myślał, że w jakiś sposób się z nią łączy. Wraz z ekipą spędzał ze sobą dużo czasu nawet za kulisami. Niektórzy twierdzili, że był przyczyną rozłamu między Marią a australijskim miliarderem Jamesem Packerem.

Po tym, jak piosenkarka rozstała się ze swoim mężem-miliarderem, Tanaka była z nią widywana przy różnych okazjach. To po prostu daje ludziom do zrozumienia, że ​​byli w jakiś sposób zaangażowani. To było jeszcze bardziej bliskie ich romansowi na scenie, gdzie tańczyli obok, trzymając się za ręce. Nie wyznali sobie miłości, ale powoli rozwijała się ona wraz z serią wydarzeń. W lutym tego roku on i jego dziewczyna piosenkarka opublikowali pasujące zdjęcia na Instagramie, na których widziano ich całujących się.

Relacja, która zaczęła się od odrobiny dramatu, doczekała się równie dramatycznego zakończenia. Para niedawno ogłosiła, że ​​rezygnuje. Spotykali się przez ostatnie pięć miesięcy. Pojawiło się nawet kilka plotek, że para zaręczyła się dopiero po sześciu tygodniach romansu. Powód zerwania jest niejasny.

Nie wypowiadał się na temat plotek, że jest gejem, ale udowodnił, że jest źle w różnych romansach z kilkoma kobietami. Był krótko związany z amerykańską aktorką Lauren Gottlieb.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki Bryan Tanaka, obecnie 33-letni, urodził się 11 kwietnia 1983 r. w Lacey w stanie Waszyngton. Ma brata o imieniu Danny Storey Tanaka. Urodził się dla japońskiego taty i białej mamy i należy do pochodzenia azjatycko-amerykańskiego. Jest właścicielem pitbulla o imieniu Mia, którego często zabiera ze sobą na wycieczki. Ta bardzo przystojna i urocza tancerka ma również idealną sylwetkę i wymiary oraz jest wysoka i ma odpowiednią wysokość około 6 stóp.

Zalecane