blog

Bryant Myers Wiki: wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, randki, sprawy, geje

To spore osiągnięcie, gdy tysiące widzów pokochało nowonarodzonego artystę. Bryant Myres rozpoczął karierę muzyczną w młodym wieku, przesyłając utwory reggae i stylu ulicznym do mediów społecznościowych. W ciągu dwóch lat zmagań; udało mu się przyciągnąć uwagę milionów widzów swoimi wyraźnymi tekstami i stylem.

 Bryant Myers Wiki: wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, randki, sprawy, geje

Kariera i postęp:

Bryant Myres to miejski lub uliczny piosenkarz znany ze swojej muzyki Reggae. Wszedł na rynek muzyczny w 2015 roku z singlami o tematyce „niewolniczej”, stworzonymi we współpracy z jego kuzynem Beauchamp. Jednak Myres zyskał sławę dopiero po utworzeniu konta w chmurze Sound zatytułowanego samodzielnie.

W 2016 Bryant miał premierę remiksu swojej piosenki z Anuelem AA i Wszechmogącym. Film przekroczył 20 milionów wyświetleń na YouTube, a w tym samym roku ogłosił wydanie swojego nowego albumu „My Myres”.

Raper Reggae tuż po wydaniu swojego albumu miał okazję pracować ze znakomitymi artystami, takimi jak Tempo, Kevin Roldan, Farruko i Brytiago. Ta okazja przyniosła mu sławę i pomogła mu rozwinąć się w artystycznej karierze.

Później, w październiku 2016 roku, miał premierę teledysku „Cautro Babys” z innymi artystami, który osiągnął siedem milionów wyświetleń w zaledwie dwa dni po przesłaniu wideo. Myres w tym samym roku wydał swoją nową piosenkę „Ay Mami” z Tito Bambino.

Czy randki piosenkarza/rapera z reggaeton?

Piosenkarz „pułapka” wygląda, jakby był zbyt zajęty pisaniem piosenek. Chociaż jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, nie napisał na nich niczego związanego z aktualizacjami swojego związku lub dziewczyną. Nie trafił też na pierwsze strony gazet z plotkami o swojej byłej lub obecnej dziewczynie.

Raper swoimi piosenkami wylewa swoje serce na publiczność, ale prowadzi spokojne życie, jeśli chodzi o randki. Poza tym, choć nie otworzył się na temat swojej dziewczyny, nie sugeruje to, że jest gejem. Ale ani on, ani żadne źródła wiki nie potwierdziły wyraźnie jego seksualności.

Wsparcie rodziny i inspiracje:

Jego teksty są jednoznaczne i mówią o narkotykach, biedzie, seksie, kobietach itp. To jest powód, dla którego ludzie kochają jego piosenki, a jego rodzina wspierała jego muzykę.

Mówiąc o złym stanie swojej rodziny, Myers w jednym z wywiadów z teleshow w styczniu 2018 r. powiedział:

„Czasami nie jedliśmy śniadania ani lunchu, moja mama nie mogła mi kupić trampek, przez co chciałam zarobić dużo pieniędzy, żeby mieć dobrą rodzinę, a moja mama i brat niczego nie przegapili”.

Twierdzi również, że jego znaczącymi inspiracjami były Tyga i Lil Wayne.

Krótka biografia Bryanta:

Bryant Myers, lat 19, urodził się 5 kwietnia 1998 roku w Loma Alto w Karolinie Portoryko. Zanim osiągnął sławę, opublikował swoją muzykę na swoich kontach w mediach społecznościowych, takich jak Sound Cloud, YouTube i Twitter w 2013 roku. 19-letni raper ma 5 stóp i 5 cali wzrostu. Jako znany ze swoich rapów, żadne źródła nie mają szczegółowych informacji na temat jego rodziców

Zalecane