blog

Brynn Cartelli Wiki: wiek, urodziny, rodzice, rodzina, głos, randki, fakty

Brynn Cartelli to muzyk, który zyskał sławę po tym, jak wystąpiła w serialu telewizyjnym NBC „The Voice”. Jest jedną z czterech najlepszych zawodniczek, które dotarły do ​​finału w rozgrywce 14 sezonu „The Voice”. Jej rodzice i rodzina wspierają Brynn z sekcji publiczności od czasu jej przesłuchania, w którym zaśpiewała Beneath Your Beautiful.

  Brynn Cartelli Wiki: wiek, urodziny, rodzice, rodzina, głos, randki, fakty

Podróż do najmłodszego zwycięzcy głosu

Nadszedł wreszcie wielki dzień, w którym piosenkarka pop Brynn Cartelli wystąpiła w finale programu NBC Live Finale Performances. 22 maja 2018 r. miliony widzów widziały, jak Brynn została najmłodszym zwycięzcą sezonu 14 ' Głos . Premiera programu na żywo w NBC o 20:00 (EST). Brynn rywalizowała obok Spensha piekarz , Fajny Jadeit , oraz Britton Buchanan ale nie mogłem prześcignąć sensacji nastolatków.

Czterech zawodników wykonało cover piosenki ze swoim trenerem celebrytą w audycji z 21 maja. Brynn nagrała piosenkę” Nie śnij, że to koniec” wraz ze swoim trenerem Kelly Clarkson. Wykonywała także 'Adele's ' Upadek nieba ' i jej oryginalna piosenka ' Idź moją drogą .

Brynn otrzymał kontrakt płytowy z Universal Music Group i ogromną kwotę 100 000 USD. Konkurs śpiewu jest transmitowany na antenie WWLP-22News w Chicopee i NBC Boston. Widzowie oddawali głos za pośrednictwem aplikacji „The Voice” podczas transmisji na żywo.

Przeczytaj także: Zahn McClarnon Żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto

Była już świadkiem nagrań swoich występów w iTunes i Apple Music z koncertów w Uno's Courtyard w Springfield i Cisco Brewery w Nantucket. W konkursie śpiewu pobiła kilka rekordów, zanim została najmłodszym w historii zwycięzcą, a także najmłodszą finalistką w historii.

Brynn wszystko gotowe, aby rozpocząć karierę!

Najmłodszy zwycięzca w historii Głos, Brynn Cartelli nie chce być na zawsze Brynn z popularnego konkursu śpiewu NBC. Jest gotowa do wydania nowej muzyki i zaznaczenia swojego miejsca w branży. W ekskluzywnym wywiadzie dla Hollywood Life 24 maja 2018 r. Brynn powiedział:

Nie chcę, żeby stało się to w następnym sezonie, a wszyscy zapominają, kim jest Brynn [Cartelli]… Nienawidzę tego, jak to brzmi. Chcę od razu zacząć pracę. Jestem niezwykle zmotywowaną osobą. Wiem, że każdy, kto wygra, powie to. Nigdy nie jestem zadowolony. Chcę, żeby było idealnie i mam wobec siebie wiele wysokich oczekiwań, ale mam wokół siebie świetną grupę ludzi, którzy podniosą mnie do tego i będą o to walczyć.

Jej fani wkrótce będą mogli wiele od niej usłyszeć, ponieważ ma nadzieję nagrać swój debiutancki album tego lata. Jej debiutancki album będzie zawierał oryginalne melodie pop i soul zamiast coverów, na których występowała 'Głos.'

Nie chcesz przegapić: Anthony Cumia żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, wynagrodzenie, wartość netto, dom

Gwiazdorstwo Brynn, które uważa się za osiągające szczyt, rozpoczęło się w momencie, gdy została najmłodszym zwycięzcą Głos . Co więcej, wraz z ogłoszeniem jej debiutanckiego albumu, rozwój 15-letniej amerykańskiej piosenkarki postępuje wraz z licznymi bieżącymi sprawami. Już w lipcu 2018 roku zadebiutowała w gazecie N Magazine, który trafił na rynek 1 sierpnia 2018 roku z jej zdjęciem na okładkę.

Rodzina Brynn i fakty

Urodziła się dla swojego ojca Damona Cartelli i matki Deb Cartelli. W swojej rodzinie ma też młodszego brata Jacka Cartelli. Jej ojciec Damon jest prezydentem w Ojcowie i Synowie w West Springfield w stanie Massachusetts i jej matka Deb pracowały jako miejski konsultant odnowy biologicznej w Blue Cross Blue Shield. Jej brat Jack jest trzy lata młodszy od Brynn. W dzieciństwie Damon zabierał swojego syna Jacka i córkę Brynn na ryby na swojej łodzi.

Kiedy Brynn miała 4 lata, jej matka Deb przedstawiła ją piosence zatytułowanej „ Ucieczka ”, i od tego czasu zdobyła pasję do muzyki. Podczas swojego 2018’ Głos ' przesłuchanie, śpiewała ' Pod Twoim Pięknym ”, skąd zahipnotyzowała sędziów, a jej rodzice kibicowali jej.

Swoje 15. urodziny obchodziła w dniu ' Głos' gdzie otrzymała piękny prezent urodzinowy. W „specjalny dzień” 16 kwietnia 2018 roku wystąpiła na żywo i została nominowana w 12 najlepszych rundach. Gdy opuściła scenę, Kelly mocno ją uściskała i powiedziała, że ​​kocha Brynn i stała się dla niej postacią matki.

Brynn jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcie wraz z rodzicami. 17 maja 2017 r. udostępniła zdjęcie wraz z matką na Instagramie. Deb i Brynn były w Bananakeet Cafe na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w Windy Hill Carrot Bay, gdzie jedzą kolację. Jej rodzice Damon, Deb i Jack oglądali także występy na scenie jej piosenek w programie NBC „ Głos ” w dniu 21 maja 2018 r.

Brynn, którą często widuje się u boku swojej rodziny, pozostała mamą, jeśli chodzi o jej romans. Amerykańska piosenkarka nie wspomniała jeszcze o swoim chłopaku w żadnym ze swoich wywiadów lub w mediach społecznościowych. Mając zaledwie 15 lat, koncentruje się na edukacji i karierze wokalnej.

Zobacz też: Brent Jennings Wiek, żonaty, żona, rodzina, wzrost, wartość netto

Jednak na bal maturalny poszła w czerwcu 2018 roku ze swoją przyjaciółką, która na Instagramie występuje pod imieniem willahornyak. Will udostępnił swoje zdjęcie z The Log Cabin, gdzie artysta muzyczny umieścił białą różę na swoim ciemnym płaszczu. Na bal maturalny ubrała zamgloną fioletową sukienkę i uchwyciła ten moment ze swoimi przyjaciółmi, w tym z Sydneyem Harrisem.

Jej przyjaciel z college'u, Will, podzielił się również swoim zdjęciem z ukończenia szkoły w czerwcu 2018 roku z Longmeadow High School obok Brynn i jej przyjaciółki Anny Chace. Absolwent college'u przypomniał sobie momenty z Longmeadow High School w sierpniu 2018 roku i podzielił się zdjęciami z 2017 roku ze swoimi bliskimi przyjaciółmi, w tym Brynn.

Krótki życiorys

Brynn urodził się 16 kwietnia 2003 r. w Longmeadow w stanie Massachusetts. Brynn, lat 15, ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Wrażenie śpiewu znajduje się na przyzwoitej wysokości około 1,67 metra (5 stóp i 6 cali).

Zgodnie z wiki uczęszczała do Longmeadow High School w rodzinnym mieście Massachusetts.

Zalecane