blog

Brynn Rumfallo Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki

Jej sukces wykracza poza jej wiek i dojrzałość. Sensacja YouTube, a ćwierćfinalistka prestiżowego American’s Got Talent dała jej ogromną rzeszę fanów w młodym wieku, to Brynn Rumfallo. Tańczy na parkiecie; ludzie nie mogą na nią spojrzeć, niektórzy nawet twierdzą, że ma wiele do osiągnięcia i wkrótce stanie się legendą.

 Brynn Rumfallo Wiki, Wiek, Urodziny, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Jej sukces wykracza poza jej wiek i dojrzałość. Sensacja YouTube, a ćwierćfinalistka prestiżowego American’s Got Talent dała jej ogromną rzeszę fanów w młodym wieku, to Brynn Rumfallo. Tańczy na parkiecie; ludzie nie mogą na nią spojrzeć, niektórzy nawet twierdzą, że ma wiele do osiągnięcia i wkrótce stanie się legendą.

  Kariera i postęp

  Brynn uczy się w szkole w 9 klasie, ale nawet w tym wieku potrafi sprawić, że ludzie będą się na nią gapić bez mrugania oczami. Brubles, jak nazywa ją jej matka, rozpoczęła karierę, gdy miała zaledwie trzy lata, dobrze czytacie, tylko trzy lata. Brubles zaczął występować jako jedna piąta Fresh Faces.

  Przeglądaj na: Jasmine Guy Net Worth 2018, Rodzice, Mąż, Córka

  Tancerka pojawiła się w America’s Got Talent ósmego sezonu z jej Group Fresh Faces, która dotarła do ćwierćfinału, którego premiera miała miejsce 4 czerwca 2013 roku. Tancerz rozpoczął karierę na przejażdżce kolejką górską, zdobyła nagrodę Best Mini Dancer w 2014 Dance Awards.

  Brynn zagrała także w Dance Moms w szóstym sezonie, który został wyemitowany 5 stycznia 2016 roku. Ale w 2017 roku opuściła Dance Moms ze swoją matką Ashlee Allen, gdzie Ashlee powiedziała, że ​​​​opuszczają program, ponieważ wydarzenia, które miały miejsce wcześniej w marcu 2017 roku, która obejmowała portretowanie młodych dziewcząt w taki sposób, że nigdy nie chciała, aby jej córka była przedstawiana w ten sposób.

  Ile jest warte netto Brynn Rumfallo?

  Internetowa sensacja osiągnęła wyczyn, którego nie może dokonać nawet osoba dorosła, ale ze względu na jej wiek jej biznes i wartość netto są w ogromnym stopniu kontrolowane przez jej opiekunów, którzy nie przekazują żadnych informacji. Rewelacyjna Tancerka dzieli się swoją iskrą na Instagramie i do tej pory przebiła ponad 2,3 mln obserwujących.

  Przeczytaj także: Brianna Jaramillo Wiki, Wiek, Ojciec dziecka, Randki, Rodzina

  Brynn zdobyła kilka tytułów tanecznych w swojej krótkiej karierze, co pomogło jej zdobyć stypendia w szkołach i akademiach tańca. Brynn zarabia na swoim występie tanecznym, a jej filmy w YouTube, które rozpoczęła 30 sierpnia 2011 r., mają ponad 295 tys. subskrybentów. Większość jej filmów sugeruje jej zwolennikom letnie ubrania. Według Social Blade Brynn otrzymuje roczną wypłatę od 746 USD do 11,9 tys.

  Rodzice Brynn mają ponad 1 milion dolarów długu!

  Brynn jest jednym z trójki dzieci oprócz swojego brata Noah i siostry wychowywanych przez jej rodziców, Aarona Rumfallo i Ashlee Allen. Jej matka, znana jako uczestniczka amerykańskiego serialu tanecznego, Dance Moms (sezon 4, 5 i 6) zbankrutowała w 2016 r., zgodnie z doniesieniami Radar Online.

  Na początku 2008 r. rodzice gwiazdy Instagrama zajęli się przepisami dotyczącymi bankructwa w rozdziale 7. Co zaskakujące, średnia miesięczna pensja rodziców Brynn wynosiła 7380,50 USD, a ich miesięczne wydatki to zaledwie 7911 USD, a zgodnie z dokumentami sądowymi musieli zapłacić wierzycielom ogromną sumę 1 405 903,80 USD.

  Całkowite zadłużenie wyniosło 1 131 668 USD w postaci spłat kredytu hipotecznego, w tym dwóch nieruchomości, ich wysuwanej przyczepy kempingowej o wartości 10 641 USD, w tym dwóch kosztownych pojazdów, w tym Jeepa Wranglera z 2007 r. z 27 033 USD i GMC Denali z 2005 r., który kosztował 38 932 USD.

  Po roku rodzina Brynn oddała swoje mieszkania i niektóre z ich czterokołowców, w tym Dodge Stealth z 1996 roku i Toyota Scion z 2005 roku, aby zamknąć sprawę w kwietniu 2008 roku.

  Czy Brynn ma chłopaka?

  Najlepsza tancerka mini, Brynn jest stosunkowo konserwatywna w swoim życiu osobistym. Jej oficjalne konto na Instagramie jest wypełnione uroczymi zdjęciami jej i jej przyjaciół, ale nie ma śladów po zdjęciach jej chłopaka. Jej zdjęcia na Instagramie dają poważny cel w modzie, ponieważ jej styl jest bardzo chwalony przez jej fanów.

  Na razie Brynn ma zaledwie 15 lat i stawia na pierwszym miejscu swoją karierę, a nie życie randkowe.

  Wiedz, wł. Grant Crapp Wiki: wiek, związek, wartość netto, praca

  Krótkie bio

  Brynn Rumfallo obchodzi swoje urodziny 1 lipca. Ma 15 lat, urodzona w 2003 roku w Arizonie, zgodnie z wiki. Stoi na wysokości 1,63 m (5 stóp i 4 cale). Posiada obywatelstwo amerykańskie i ma piękne niebieskie oczy.

  Tancerka, która specjalizuje się w gatunku Lyrical, Contemporary i Jazz, mówi, że jej ulubionym solowym aktem był Enter One, który wykonała w 2015 roku.

  Zalecane