blog

Bucky Brooks Wiki: Czy on jest żonaty czy rozwiedziony? Znaj także jego randki, romans i plotki o gejach

Kiedy twoje serce jest całkowicie przywiązane do piłki nożnej, możesz odejść z boiska jako gracz, ale nie możesz przestać śledzić aktualizacji. Bucky Books, amerykański dziennikarz sportowy, przez kilka lat służył jako piłkarz, a po przejściu na emeryturę rozpoczął karierę jako reporter obejmujący National Football League.

  Bucky Brooks Wiki: Czy on jest żonaty czy rozwiedziony? Znaj także jego randki, romans i plotki o gejach

Wynagrodzenie i wartość netto Bucky'ego

Bucky Brooks rozpoczął swoją karierę jako zawodnik NFL. Buffalo Bills wybrał go do drugiej rundy draftu NFL w 1994 roku. Brooks grał przez pięć różnych sezonów dla pięciu różnych drużyn, w tym Jacksonville, Green Bay, Kansas City i Oakland. Miał jednak krótką karierę jako zawodnik NFL, która trwała do 1999.

Biorąc pod uwagę jego doświadczenie jako analityka NFL, a także jako gracza, całkowita wartość netto Brooksa musi wynosić ponad milion, ale dokładna wartość netto nigdy nie została ujawniona. Ale źródło wspomniało o średniej pensji reportera NFL, która wynosi 75 637 dolarów rocznie. Jako oddany i doświadczony analityk, Brooks nieuchronnie wezwał więcej niż przeciętne wynagrodzenie.

Zmienił swoją rolę z gracza na gospodarza pokazów NFL!

Po tym, jak jego kariera skończyła się jako gracz NFL, Brooks dołączył do działu pro-kadrowego w Seattle Seahawks jako regionalny skaut uniwersytecki. Służył w Carolina Panthers od 2003 do 2007 roku, zanim dołączył do CNNSI.com jako analityk piłki nożnej.

Zobacz też: Jeffrey Earnhardt Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Rodzice, Wartość netto

Mając wieloletnie doświadczenie w mediach i przez ograniczony czas jako gracz, Brooks dołączył do NFL media w 2009 roku i pracował dla „Sports Illustrated”. Najdłużej związany z siecią NFL. Były zawodnik NFL jest również zapalonym biegaczem, a ostatnio w kwietniu 2019 r. pobiegł maraton na 5 km w Niedzielę Wielkanocną.

Proponuje wymianę na 3 ogólny wybór dla panter

Profesjonalne drużyny NFL, Carolina Panthers, zajęły 16 miejsce w klasyfikacji generalnej NFL Draft 2019 i wymagają star edge rusher. Mając to na uwadze, były gracz NFL, Bucky Books, ogłosił z siecią NFL w połowie kwietnia 2019 r., że Panthers będzie kandydatem do kompromisu z New York Jets. Zasugerował, że Pantery muszą wymienić swój ogólny wybór nr 3 z odrzutowcami, aby wybrać wybrany przez siebie rusher.

W swoim wywiadzie z Sieć NFL , Bucky powiedział, że to ciężki draft do defensywy i jeśli Pantery chcą zdobyć rusherów, idą wcześnie w drafcie, ponieważ potrzebują kogoś, kto może zdobyć rozgrywającego. Bucky kontynuował:

Kiedy byli w najlepszej formie, to dlatego, że ktoś może konsekwentnie nękać rozgrywającego. W dywizji z najlepszymi rozgrywającymi muszą to zrobić. Myślę, że to może być rok, w którym Marty Hurney wykona agresywny ruch, aby dostać się do pierwszej piątki i zdobyć defensywnego rozgrywającego, który robi różnicę.

Po zdobyciu rozgrywającego Sama Darnolda, Jets był potencjalnym kandydatem do wymiany nr 3 OverAll Pick. The Panthers przeprowadziły siedem selekcji w pierwszych sześciu rundach draftu.

Czytaj więcej: Brent Steffensen Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wartość netto, rodzina

Brak śladów życia małżeńskiego lub rozwodu; On jest gejem?

Bucky Brooks nigdy nie był w wiadomościach o związku i małżeństwie. Pomimo tego, że jest osobowością medialną, nigdy nie został zauważony z kobietą, a także nie wywołał szumu plotkami o randkach.

Podobnie, ani Brooks nie wypowiadał się w wywiadach na temat swoich spraw, ani nikt inny z jego bliskich nie mówił o jego tajemniczym życiu osobistym.

Biorąc pod uwagę jego niski status, widzom trudno jest wiedzieć, czy jest żonaty, czy nie. Ale zawsze istnieje szansa, że ​​może dzielić piękne życie małżeńskie z żoną za zasłoną lub może być oddzielony od partnera i żyje samotnym życiem.

Ale rzucając światło na jego stan cywilny, jeden z jego przyjaciół napisał na Twitterze w 2014 roku, że poznał żonę Bucky'ego na pokazie w Los Angeles. Może dlatego, że analityk chce trzymać swojego kochanka z dala od uwagi mediów. Ponieważ nie wyznał nic ze swojego życia miłosnego, widzom trudno jest przewidzieć na podstawie tweetów.

(Zdjęcie: Twitter)

Bucky, który sam wydaje się być hetero, poparł Michaela Sama po tym, jak w 2014 roku ujawnił się jako wesoły i powiedział, że nie wpłynie to na jego status powołany.

Możesz polubić: Reggie Miller żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, romans, dzieci, rodzina, statystyki

Jego krótki życiorys

Analityk NFL urodził się pod nazwiskiem Willian Eldbridge Brooks Jr. 22 stycznia 1971 r. w Raleigh w Północnej Karolinie w Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z wiki jest wychowywany przez wspierających amerykańskich rodziców w Północnej Karolinie. Jest również pobłogosławiony rodzeństwem, które za każdym razem bawiło się z nim i uczyło go rywalizacji każdego dnia.

Brooks uczęszczał do Raleigh (NC) Millbrook, aby ukończyć szkołę średnią, a później dołączył do North Carolina College na dalsze studia. Będąc graczem i gospodarzem, Brooks stoi na wysokości 1,83 m (6 stóp), a jego waga wynosi około 192 funtów (87 kg).

Zalecane