blog

Buddy Stephens Wiki: Wiek, Biografia, Rodzina, Wynagrodzenie, Wartość Netto, Ostatnia Szansa U

W serwisie Netflix jest mnóstwo dobrych seriali telewizyjnych i jeśli zastanawiasz się, co dalej, „Ostatnia szansa” będzie dla Ciebie idealnym serialem dokumentalnym. Wraz z rosnącą popularnością serialu Buddy Stephens zyskał również ogromną sławę jako wybitna obsada programu futbolu amerykańskiego przez ostatnie dwa sezony. Czy więc powraca w trzecim sezonie? Dowiedzmy Się.

  Buddy Stephens Wiki: Wiek, Biografia, Rodzina, Wynagrodzenie, Wartość Netto, Ostatnia Szansa U

Kariera trenera piłki nożnej: na boisku i poza nim!

Z pasją i miłością do piłki nożnej Buddy Stephens jest trenerem futbolu amerykańskiego. Jest głównym trenerem East Mississippi Community College, który zdobył cztery znaczące mistrzostwa National Junior College Athletic Association (NJCAA).

Poza tym Buddy jest bardziej znany z seriali dokumentalnych wyprodukowanych przez Netflix o nazwie „Ostatnia szansa” Przyciągnął także publiczność swoimi emocjonalnymi wybuchami z zawodnikami i sędziami i jest centralną postacią dramatu.

Buddy Stephens prowadził East Mississippi Community College w 2016 r. (zdjęcie: usatoday.com)

Po udanym pierwszym sezonie ludzie bardziej niepokoili się o jego drugą część. W swoim drugim sezonie rola Buddy'ego została namalowana jako złoczyńca, gdy wyrzucał matkę gracza z gry z jej wkurzania. Nie tylko to, jego związek z Doradca sportowy, Bretania Wagner nie okazał się spokojny w drugim sezonie. Dzięki temu istnieje minimalna szansa, że ​​Buddy pojawi się w jego wznowieniach w trzecim sezonie.

Czy Buddy Stephens w trzecim sezonie Ostatnia szansa ?

Od daty premiery trzeciej części Ostatnia szansa wyemitowany latem 2018 roku. Tym razem jednak ze zmianą fabuły; Netflix wybrał Independence Community College of Kansas pomimo otrzymania zaproszenia od EMCC.

Czy to oznacza, że ​​firma produkcyjna rozstaje się z Buddym? Nie, Buddy nadal jest częścią serialu, ale został odsunięty na bok jako główna obsada programu telewizyjnego. Był głównym trenerem pokazu w jego inauguracyjnym sezonie, a inny trener, Jason Brown, był częścią serii, prowadząc zespół.

Ile jest jego rzeczywista wartość netto?

Buddy zgromadził większość swojej rosnącej wartości netto dzięki ponad 17-letniemu doświadczeniu i doświadczeniu w coachingu z różnymi zespołami uniwersyteckimi. Znacząca część jego zarobków pochodzi przede wszystkim z zaangażowania na boiskach piłkarskich. Pozyskał znaczną część swoich zarobków, trenując różne drużyny piłkarskie, takie jak Rzeka Perłowa CC oraz East Missisipi CC . Od tego czasu miłośnik piłki nożnej ma różne wybryki i taktyki w grze i otrzymuje wynagrodzenie za wynagrodzenie.

Wiedz również: Jeff Zwart Wiki, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, 2018

Według Paysy średnia pensja asystenta głównego trenera piłki nożnej wynosi 45 411 USD, a najdłuższe lata pracy Buddy'ego jako trenera sprawiają, że zarabia jeszcze więcej.

Żona: praca w lekach

Buddy zawsze był zbyt poufny, że dotyczy jego życia osobistego. Jedyną rzeczą, o której wiemy, że trener ma żonę o imieniu Robyn Lynn Stephens, która jest dyrektorem pielęgniarstwa (DON) w Bedford Care Center of Marion. Opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z mężem z wydarzenia publicznego w maju 2018 roku.

Buddy Stephens z żoną Robyn Lynn Stephens 25 maja 2018 r. (Zdjęcie: Facebook)

Razem para ma trzy córki, Juliannę Stephens, Rebekę Stephens, Lauren Stephens. Julianna poszła do West Lauderdale High School, a później uczęszczała do Mississippi College, aby kontynuować edukację. Lauren ukończyła edukację na Uniwersytecie Stanowym Mississippi i obecnie pracuje jako nauczycielka języka hiszpańskiego w Starkville Christian School.

Możesz także zobaczyć: Elena Delle Donne zamężna, partnerka, chłopak/dziewczyna, lesbijka, wartość netto

Krótki życiorys

Buddy Stephens urodził się 6 września, zgodnie z wiki. Jednak dokładne informacje o jego roku urodzenia są ukryte w jego biografii, co powoduje zamieszanie w poznaniu jego faktycznego wieku. Trener piłki nożnej stoi mniej więcej na tym samym wzroście co piłkarz John Franklin III, który ma 1,85 m wzrostu i należy do białej grupy etnicznej. Jego znakiem urodzenia jest Panna. Poza tym wystarczające szczegóły jego rodziny są również utrudniane z publicznego podium.

Zalecane