blog

Burzis Kanga, były mąż Hody Kotb: Wiki, wiek, pochodzenie etniczne, rodzina, wartość netto

Burzis Kanga, który nie jest nowomodną postacią na Uniwersytecie w Nowym Orleanie (UNO), pracuje teraz jako główny trener od czasu powrotu do Lakefront. Został jedynym członkiem, który zdobył ogólnoamerykańskie zaszczyty drużyny tenisowej UNO. Burzis został również uznany za najlepszego gracza w grupie wiekowej poniżej 21 lat w Luizjanie podczas swojego pobytu w ONZ. Jako wieloletni członek zarządu Greater New Orleans Sports Foundation, służył również na Igrzyskach Olimpijskich Juniorów jako Komisarz ds. Sportu ds. Tenisa.

  Burzis Kanga, Hoda Kotb's Ex-Husband: Wiki, Age, Ethnicity, Family, Net Worth

Jaka jest wartość netto Burzisa Kangi?

Burzis w większości czerpie swoją część majątku netto ze swojego statusu głównego trenera. Będąc częścią kobiecej kadry trenerskiej tenisa 2017-18, Burzis jest teraz głównym trenerem Nowy Orlean korsarzy zarówno dla mężczyzn jak i kobiet od 2008 roku.

Od kwietnia 2018 r. średnie roczne zarobki głównego trenera głównych dyscyplin sportowych w Nowym Orleanie wynoszą 74 000 USD z szerokim zakresem od 60 000 USD do 101 000 USD. Jednak wynagrodzenie to nie obejmuje premii i innych czynników dotyczących wynagrodzenia podstawowego. Innym czynnikiem zależnym od kogoś na tytuł głównego trenera jest wieloletnie doświadczenie, wielkość firmy i branża. Z dziewięcioletnim doświadczeniem jako główny trener w Nowym Orleanie, Burzis prawdopodobnie mieści pensję między tymi liczbami.

Możesz polubić: Breanna Yde Bio, chłopak, rodzice

Zanim w latach 1980-1983 dołączyła do kobiecej kadry trenerskiej tenisa jako główny trener, Burzis była częścią programu tenisowego Privateer. W 1986 roku trenował w Uniwersytet w Nowym Orleanie (UNO) przez trzy lata, aż program został zawieszony. Powrócił do coachingu w latach 2003-2006 po tym, jak program nabrał rozpędu.

Burzis nie ma zamiaru ożenić się ponownie

Burzis poznał Hodę Kotb podczas walentynkowej zbiórki pieniędzy dla American Heart Association w Nowym Orleanie. W tym czasie Hoda pracowała jako prezenterka wiadomości lokalnych w rodzinnym mieście Burzis, Nowym Orleanie w latach 90. XX wieku. Para w końcu się zakochała i umawiała się z przerwami, dopóki się nie pobrali. Burzis zaproponował swoją panią miłość w maju 2005 roku i ożenił się z nią w grudniu w Punta Cana na Dominikanie. Ich rodzina i przyjaciele byli świadkami ich pomyślnej ceremonii ślubnej.

Dwa lata po zawiązaniu węzła Hoda złożyła wniosek o rozwód 15 lutego 2007 r. W tym samym miesiącu Hoda ujawniła, że ​​zdiagnozowano u niej raka piersi. Ich rozwód został sfinalizowany 6 lutego 2008 r. Przypadkowo para, która spotkała się w Walentynki, rozstała się ze sobą w miesiącu miłości dwa lata po złożeniu przysięgi małżeńskiej. Rozmawiając z magazynem Radar Online, powiedział, że był zaskoczony, gdy jego ówczesna żona Hoda złożyła pozew o rozwód. Wyrażając swój smutek, powiedział, że miał pecha, ponieważ on i Hoda byli małżeństwem przez krótki czas.

Po rozwodzie z Burzis Hoda ujawniła, że ​​spotyka się z finansistą z Manhattanu, Joelem Schiffmanem. Widziano ich razem biegających po plaży w Miami w 2013 roku. W październiku 2016 roku w jej serialu Pokaz Hody, Hoda ujawniła, że ​​przeprowadza się z Joelem do mieszkania. Następnie założyła z nim rodzinę, adoptując córeczkę, którą nazwali Haley Joy.

Dowiedz się więcej: Buzzy Cohen Wiki, Wiek, Żonaty, Żona

Przed randką z Joelem spotykała się z Jayem Blumenkopfem, ale ich związek nie trwał dłużej niż dwa dni.

Była żona Burzisa Hoda Kotb ze swoim byłym kochankiem Jayem Blumenkopfem (zdjęcie: heavy.com)

Kiedy Hoda spokojnie cieszy się swoim życiem miłosnym, Burzis niedawno odpowiedział i obwiniał się o powód ich rozwodu. Powiedział, że nadal ma do niej uczucia. Wspominając ten moment, powiedział, że był osobisty powód do separacji, a z jego strony był pewien stopień niedojrzałości, który doprowadził do separacji. Ponadto zapewnił, że była jej bratnią duszą i nie miała zamiaru ponownie wychodzić za mąż.

Na razie jego była żona Hoda Kotb adoptowała dwoje dzieci. W marcu 2017 r. adoptowała nowo narodzoną córeczkę o imieniu Haley Joy po tym, jak rak piersi sprawił, że Hoda nie mogła zostać matką.

Mało tego, Ona, która zawsze chciała być matką, teraz adoptowała dziecko numer dwa do swojego domu. Niedawno w kwietniu 2019 r. Pani potajemnie adoptowała inną córkę o imieniu Hope Catherine Kotb i jej starszą córkę, Haley, była podekscytowana wejściem nowego członka do ich rodziny. Jak potwierdził E! Wiadomość, Haley maszerowała, mówiąc, że została starszą siostrą. Również jej matka Hoda potwierdziła, że ​​próbowała karmić swoje maliny.

Od teraz Hoda cieszy się wspaniałym momentem ze swoimi dwójką dzieci. Jednak w przypadku Burzisa zachował milczenie co do swojego życia osobistego i nie podzielił się informacjami o swoim możliwym romansie.

Nie przegap: Eden Brolin Wiki, Wiek, Chłopak, Zaręczyny, Żonaty, Wzrost

Krótki życiorys

Burzis Kanga ma obywatelstwo amerykańskie i należy do grupy etnicznej Tanzanii. W 1984 ukończył edukację uzyskując tytuł Bachelors of Science in Business. Jak na wiki, trzyma Związek Tenisowy Stanów Zjednoczonych profesjonalny jeden certyfikat.

Zalecane