blog

Caitriona Balfe Narzeczony Tony McGill Wiki: Wiek, praca, zaręczyny – fakty, które należy wiedzieć

Nie możesz pozostać, człowieku bez twarzy, kiedy zaręczysz się z jedną z najgorętszych perspektyw branży hollywoodzkiej. Tony McGill, który trafił na pierwsze strony gazet, kiedy po raz pierwszy pojawił się u boku gwiazdy „Outlander”, Caitriony Balfe w nagrodzie Oscara Wilde’a w 2017 roku, jest uznanym producentem muzycznym. Aktorka ujawniła swoje wieści o zaręczynach 7 stycznia 2018 roku, kiedy obnosiła się ze swoim błyszczącym pierścionkiem w nagrodzie Złotego Globu.

  Caitriona Balfe Narzeczony Tony McGill Wiki: Wiek, praca, zaręczyny – fakty, które należy wiedzieć

Dzwonki weselne

Irlandzki producent muzyczny Tony McGill, Tony McGill i The Obcy gwiazda, Caitriona Balfe podobno złożyła przysięgę ślubną 11 sierpnia 2019 r. Ceremonia zaślubin podobno odbyła się w kościele św. Marii w Bruton, Somerset, w Anglii. Chociaż małżeństwo zostało zawarte potajemnie, kilka źródeł twierdziło, że ceremonii przewodniczył ks. Louis Beasley-Suffolk, który odprawiał nabożeństwo rzymskokatolickie.

Obie gwiazdy pozostały mamą w ogłoszeniu małżeństwa, ale kościół potwierdził, że ślub „A McGill” odbył się 11 sierpnia.

Jednak para może nie spieszyć się na miesiąc miodowy. Jeśli chodzi o media społecznościowe Caitriony, pojawiła się w stroju z zestawu Outlandera 15 sierpnia 2019 r., co oznacza, że ​​jej romantyczny czas z nowożeńcem może zostać wstrzymany.

Para jest razem od ponad trzech lat od 2015 roku. A także ich publiczny występ ukazuje ich intymne relacje z ogromną miłością i uprzężą.

Zaręczony z narzeczoną aktorką!

Irlandzki producent muzyczny Tony McGill, lat 42, jest zaręczony z popularną hollywoodzką aktorką Caitrioną Balfe. Gołąbki topiły ze sobą serca przez dwa lata, zanim przeniosły swój związek na wyższy poziom. Dokładne szczegóły ich zaangażowania są utajnione. Jednak ich tajne zaangażowanie ujawniło się, gdy jego narzeczona została zauważona z pierścionkiem zaręczynowym 7 stycznia 2017 r. Oscar Wilde Awards.

Zobacz: Charlie Goldsmith Wiki, Wiek, Żona, Córka, Teraz

Usunięty post opisuje Caitriona jako wspaniałą i świeżo zaręczoną aktorkę. Jej fani mieli nadzieję, że szczęśliwym narzeczonym będzie nikt inny jak gwiazdor „Outlandera”, Sam Heughan, gdy duet szerzy magię dzięki ekranowej parze.

Ponieważ duet nieustannie zaprzeczał plotkom o ich powiązaniach i dalej twierdził, że są tylko przyjaciółmi, ciekawość wśród publiczności również wzrosła.

Przeczytaj także: Genevieve Nnaji Net Worth, mąż, córka, 2019

Po pięciu dniach plotek Caitriona w końcu dała mediom napisać kilka prawdziwych wiadomości. W dniu 7 ten Styczeń 2018, zrobiła wygląd zewnętrzny na Złotym Globie z błyszczącym pierścieniem na palcu.

Stało się to podczas przerwy. Jestem bardzo szczęśliwy.

Wcześniej spotykała się z Davem Milone podczas swojej kariery modelki na początku 2000 roku.

Zagłębmy się w temat Tony'ego McGilla!

Jak podaje źródło wiki, Tony jest cenionym producentem muzycznym i ma wiele zasług dla swoich nazwisk. Co więcej, jest także współzałożycielem „Combo Fiasco”, jednego z kultowych zespołów kabaretowych w Melbourne.

Poza tymi informacjami niewiele wiadomo o Tonym i jego pracy. Fakt, że woli zamknięte drzwi od swojej osobistej przestrzeni, jeszcze bardziej utrudnia zaglądanie do jego życia.

Pojawił się w filmie, w którym gwiazda Outlandera zabawiała swoich przyjaciół, grając na instrumencie muzycznym. Producent muzyczny może cieszyć się przyzwoitą wartością netto rzędu milionów, ale jego skromny profil sprawił, że prawie niemożliwe jest zachowanie jakichkolwiek informacji.

Nie przegap: Lolo Jones Net Worth, rodzice, pochodzenie etniczne, chłopak

Krótkie bio i fakty

Producent muzyczny to człowiek, który niechętnie dzieli się jakimikolwiek informacjami o swoim życiu osobistym i rodzinie. Biorąc pod uwagę jego związek z gwiazdą Outlandera, raporty sugerują, że jest… trzy starszy od Caitriony, urodził się w 1976 roku. Ma narodowość irlandzką i należy do rasy białej. Tony jest wyższy od swojej żony o wzroście 1,75m.

Zalecane