blog

Caleel Harris Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, programy telewizyjne, wartość netto

Amerykański artysta dziecięcy, Caleel Harris, jest powszechnie ceniony za rolę księcia w dramacie z 2012 roku Think Like a Man. Caleel ma silną rzeszę fanów w swojej karierze aktorskiej i pracował przy wielu projektach muzycznych jako lektor. 15-latek posiada doskonałą komunikację werbalną, która pasuje do każdej postaci na ekranie i zawsze łączy publiczność w każdym innym aspekcie. Caleel Harris zarabia znaczną część swojej kariery aktorskiej.

 Caleel Harris Wiki: wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, programy telewizyjne, wartość netto

Ile jest wart netto Caleela?

Caleel Harris zarabia znaczną część swojej kariery aktorskiej. Ale na razie faktyczne dane o jego wartości netto są nadal ograniczone. Ten dziecięcy artysta dorobił się fortun na swoich filmowych projektach. Zadebiutował w 2010 roku filmem krótkometrażowym pt. Oczy do zobaczenia . Był także częścią wydania 2011 Mentalność stada gdzie wcielił się w postać Michaela Boudeta.

Caleel użyczył głosu postaci AJ w interaktywnym programie edukacyjnym 2015 Blaze i maszyna potworów . Jako artysta podkładający głos, jego inne animowane programy telewizyjne obejmują Ridge Middle School z 2015 roku oraz postać Clyde'a McBride'a w Głośny dom (2016), który nadal jest emitowany w Nickelodeon Network. Program jest hitem w całej sieci Nickelodeon, który dodatkowo dodaje znaczną część majątku do jego salda bankowego.

Rodzice i rodzeństwo Caleela

Caleel zawsze lubił swoich rodziców. Zawsze kierowali Caleelem i jego pozostałym rodzeństwem, by być lepszym człowiekiem. Caleel udostępnia kilka postów na ich temat, ale nie ujawnił odpowiednio ich nazwisk. Dziecko-artysta udostępnił tweet dla swojego ojca, życząc mu w pomyślnej okazji dnia ojca w czerwcu 2014 roku. Aktor jest błogosławiony, że ma ojca u boku i jest zmotywowany jego obecnością.

Caleel Harris (po lewej) pozuje ze swoim rodzeństwem na zdjęciu opublikowanym 12 kwietnia 2012 r. (zdjęcie: Instagram)

Krótki życiorys

Jak sugeruje wiki Caleel, urodził się 19 kwietnia 2003 r. w Kalifornii. Dziecięcy wykonawca kocha naukę i uczestniczył w wielu obozach naukowych. Caleel ma 1,56 m (5 stóp 1½') wzrostu i należy do afroamerykańskiej grupy etnicznej. Caleel chodzi do tej samej szkoły wraz z bratem i siostrą. Jego znakiem urodzenia jest Baran.

Zalecane