blog

Camila Banus Wiki, chłopak, randki, sprawy, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Nie każda znana gwiazda potrafi zachować równowagę między karierą a życiem osobistym. Podczas gdy niektórym celebrytom trudno jest wspólnie zarządzać swoim gorączkowym zawodem i sprawami związanymi z relacjami, niektórzy radzą sobie z obydwoma aspektami swojego życia bez wysiłku. Aktorka telenoweli, Camila Banus, wpada w ten drugi przypadek, ponieważ od dawna ze względną łatwością prowadzi swoje życie prywatne i osobiste.

 Camila Banus Wiki, chłopak, randki, sprawy, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Kariera i zawód:

Mówiąc o tym, jak weszła do Hollywood, Camila podzieliła się z Cosmopolitan Magazine, że zawsze miała ochotę na lepsze w biznesie. Powiedziała,

„Pracuję od najmłodszych lat, robiąc reklamy, druki, magazyny i ostatecznie poczułem, że muszę robić więcej. Wysłałem taśmę do Nowego Jorku i wybrali mnie. To było niesamowite.'

Camila zaczynała aktorstwo od roli Loli Montez w telewizyjnej operze mydlanej „One Life to Live” (2008). Jest również rozpoznawana za rolę „Gabi Hernandez” w dramacie NBC „Days of Our Lives” (2010). Inne jej prace to „Obóz letni” (2009), „Counterpunch” (2013) i „Mistresses” (2016).

Ile jest warta netto Camili?

Camila nie tylko zdobyła uznanie i pochwały za swoje występy, ale także zdobyła kilka nominacji i wyróżnień. Była nominowana w kategorii „Wybitny młody zespół” na Young Artist Awards 2009 i „Wybitna młodsza aktorka” na Daytime Emmy Awards 2015. Poza tym aktorka nie ujawniła dokładnej kwoty swojej wartości netto, ale musi to być gdzieś w tysiącach dolar.

Afiszując się swoim romansem w mediach społecznościowych!

Po zdobyciu milionów serc swoim zapierającym dech w piersiach uśmiechem i wyglądem, nie można zignorować, że Camila toruje sobie drogę do zostania jedną z odnoszących sukcesy aktorek w branży. Ale czy ma kogoś, kto będzie jej towarzyszył w podróży?

Cóż, z pewnością tak, a mężczyzną jest nikt inny jak aktor Marlon Aquino, który od jakiegoś czasu zapełnia konto Camili na Instagramie. Wiadomość mówi, że para zaczęła się spotykać od stycznia 2012 roku, a romans i uczucie między nimi tylko się poprawiają.

Pochodzenie z tego samego zawodu jest również czynnikiem, który wzmocnił więź tego uroczego duetu. Camila i jej chłopak często komplementują się za swoje występy i celebrują swoje szczęśliwe chwile.

W październiku 2017 r. Marlon przesłał zdjęcie, na którym świętują swoje urodziny, na którym szczęście błyszczało w ich oczach, sprawiając, że publiczność zapierała dech w piersiach.

Jej krótka biografia:

Camila Banus, lat 27, urodziła się 22 lipca 1990 roku w Miami Beach na Florydzie w USA. Jest dumnym dzieckiem swoich rodziców, Carmen (ojciec) i Jaime Banus (matka). Mówiąc o jej rodzeństwie, ma siostrę o imieniu Gabriela.

Zalecane