blog

Candice DeLong Żonaty, Mąż, Syn, Rak, Choroba, Wartość netto

Pomysł ustalenia prawdopodobnego podejrzanego na podstawie wskazówek wynikających z charakteru i sytuacji przestępstwa wydaje się wielu niemożliwy, ale oglądanie go w telewizji jest zabawne. Candice DeLong jest byłą specjalistką od profili kryminalnych FBI, która przez większość swojego życia wykonywała to samo zadanie. Od tego czasu pracowała w wielu głośnych sprawach, w tym Unabomber, Chicago Tylenol i California Porwanie.

 Candice DeLong Żonaty, Mąż, Syn, Rak, Choroba, Wartość netto

Kariera i postęp:

Karierę zawodową rozpoczęła jako pielęgniarka psychiatryczna w Northwestern University Hospital w Chicago, Illinois. Jednak po napotkaniu pewnych trudności w życiu małżeńskim przeniosła się do Quantico w stanie Wirginia, aby wybrać nową ścieżkę i wstąpiła do akademii szkoleniowej FBI.

Będąc jedną z zaledwie siedmiu rekrutek, przystąpiła do biura FBI w Chicago. Podczas swojej pracy była zaangażowana w morderstwa Chicago Tylenol, w których zginęło siedem osób. Twierdzi, że Unabomber dbał tylko o swoje ćwierć akra własności i zabijanie ludzi. DeLong zyskała sławę po tym, jak zaczęła prowadzić różne programy, które dotyczyły kryminalnego sposobu myślenia i przestępstw. Obecnie prowadzi z Candice DeLong programy Investigation Discovery Deadly Women i The Deadly Type.

 Candice DeLong, 67 lat, zamężna i w separacji! Status życia osobistego teraz

(Zdjęcie dzięki uprzejmości: limuzyna.com )

Ile jest warta netto Candice?

Jest jednym z bardzo poszukiwanych śledczych agentów FBI i profilem kryminalnym. W ciągu swojej kariery zgromadziła majątek w wysokości 3 milionów dolarów, który ma się pomnożyć w nadchodzących dniach.

Nieudane życie małżeńskie!!

Jeśli spojrzymy na karierę zawodową osobowości telewizyjnej, wydaje się ona idealna i bezbłędna. Jednak gdy wchodzimy w jej życie osobiste, wygląda to na trochę pomieszane. W wieku 28 lat miała: zakończone jej życie małżeńskie z mężem.

Po rozwodzie sama zaczęła opiekować się synem. Przeprowadza się do innego miasta w poszukiwaniu nowej kariery, dzięki której dostała pracę w FBI. Jej dziecko, Seth, jest dorosłym mężczyzną, który ukończył szkołę prawniczą. Pomógł jej także w napisaniu książki.

Nie wyszła ponownie za mąż po rozstaniu z byłym mężem. Zamiast tego poświęciła czas na pracę i opiekę nad rodziną. W rezultacie nadal jest singielką i bardziej poświęca się prowadzeniu swojego programu z sukcesem i uświadamianiu publiczności.

Krótki życiorys:

Candice DeLong urodziła się w 1950 roku w Chicago, Illinois. Jej ojciec był wykonawcą budowlanym, podczas gdy jej matka została w domu. Właśnie obchodziła swoje urodziny 16 lipca, a jej znakiem zodiaku jest Rak. Jest narodowości amerykańskiej i należy do rasy białej. Nawet w tym wieku zachowała doskonałe zdrowie i jest wolna od wszelkich chorób.

Zalecane