blog

Cara Santa Maria Wiki, Żonaty, Chłopak, Randki, Wzrost, Wartość netto

Nerdy czy nie, nowy trend w społeczeństwie rozkwitł, a młodzi zaczynają uważać, że nerdy lub geeky wyglądają fajnie. Cara Santa Maria jest dziennikarką, popularyzatorką naukową, osobowością telewizyjną, producentem i podcasterem, która była gospodarzem programu, który implikuje i mówi nerdy. Jest również laureatką nagrody Fundacji Emmy i Knight.

 Cara Santa Maria Wiki, żonaty, chłopak, randki, wzrost, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Nerdy czy nie, nowy trend w społeczeństwie rozkwitł, a młodzi zaczynają uważać, że nerdy lub geeky wyglądają fajnie. Cara Santa Maria jest dziennikarką, popularyzatorką naukową, osobowością telewizyjną, producentem i podcasterem, która była gospodarzem programu, który implikuje i mówi nerdy. Emmy Nagroda Fundacji Rycerskiej. Popularny gospodarz programu Porozmawiaj Nerdy z Cara Santa Maria” oraz ' Przewodnik sceptyków po Wszechświecie ’ jest genialną osobą i ekspertem w dziedzinie nauki.

  Jak zaczęła się jej kariera?

  Pracując już w środowisku akademickim, ucząc studentów biologii i psychologii, przeniosła się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę w komunikacji naukowej. Zaczęła od pisania bloga dla „The Huffington Post”, a później dołączyła jako korespondent naukowy. Stworzyła również i prowadziła program „ Porozmawiaj ze mną nerdy ’ i jest gospodarzem pokazów takich jak „Chirurgia mózgu na żywo, ’’ Weź udział na żywo, ’’ FabLab ”.

  Była także współtwórcą TechKnow na Al Jazeera America i Real Future na Fusion. Relacjonuje lokalne problemy dla SoCal Connected na KCET i prowadzi cyfrową serię popularnego reality show America's Greatest Makers na TBS.

  Wartość netto i wynagrodzenie Cary:

  Dziennikarka i naukowiec wyróżniła się na tle innych ludzi z branży. Otrzymuje ogromną pensję z kilku swoich prac w mediach. Jej występ w BBC America, CBS, CNN, Fox News, Nat Geo WILD, Science Channel, Sundance TV i Travel Channel udowadnia, jak bardzo jest sławna.

  Jej wartość netto można oszacować na setki tysięcy dolarów. Jest stałym współpracownikiem wielu magazynów, a także okazjonalnym panelistą na temat Young Turks.

  Jest gospodarzem najpopularniejszego programu naukowego „Przewodnik sceptyków po Wszechświecie” podcast, a także współgospodarzem” TechKnow ' w Al Jazeera America.

  Czy Cara spotyka się z kimś?

  Piękna dziennikarka naukowa dała się poznać jako znacząca osoba w dziedzinie nauki i dziennikarstwa. Różni się od wszystkich kobiet, które widziałeś w telewizji, ponieważ jest bardziej kujonem i lubi rozmawiać o rzeczach, których zwykły człowiek nie chciałby usłyszeć. Z drugiej strony jej piękno i urok z równie pociągającym głosem mogą sprawić, że każdy mężczyzna się do niej zwróci.

  Był czas, kiedy wychodziła z facetem i wszyscy wiedzieli, że się umawia. Jej związek z fantastycznym gospodarzem i dziennikarzem, ale z bardzo starszym chłopakiem, wywołał wiele szumów. Była z Billem Maherem przez około dwa lata. Zawsze była o związku, a nawet mówiła o ślubie i uczynieniu go mężem, ale rozstali się po wspólnej decyzji.

  Po jej zerwaniu z Billem pojawiły się plotki, że spotyka się z komikiem i reżyserem Sethem MacFarlanem. Chociaż para nigdy nie potwierdziła związku, a rozmowy po prostu ucichły. Na razie prawdopodobnie jest singlem.

  Krótki życiorys:

  Cara Santa Maria w wieku 33 lat urodziła się 19 października 1983 roku w Plano w Teksasie w USA. Urodziła się w rodzinie katolickiej i była młodszą z ich dwóch córek. Jej profil wiki stwierdza, że ​​ma obywatelstwo amerykańskie, które ukończyło studia magisterskie na Uniwersytecie Północnego Teksasu w dziedzinie nauk biologicznych i należy do rasy białej. Ta niesamowita i utalentowana kobieta jest jeszcze piękniejsza, mając niesamowitą sylwetkę i wymiary przy odpowiednim wzroście. Uwielbia się tuszować i ma pod ręką tatuaż, który pokazuje jej miłość do sztuki i biologii.

  Zalecane