blog

Carey Lowell Wiki, żonaty, rozwód, randki, romans, wartość netto, teraz

Podczas gdy niektóre osoby bez wysiłku utrzymują zdrowy związek, niektórym nie udaje się zbudować idealnej więzi, bez względu na to, jak bardzo się starają. Carey Lowell, amerykańska aktorka i była modelka, otrzymała wszelką sławę i uznanie, na jakie zasługiwała ze swoich prac, ale nie mogła cieszyć się jednym stabilnym związkiem nawet po trzykrotnym ślubie. Lowell jest znana jako była żona Richarda Gere'a i za rolę w „Law & Order: Trial by Jury”.

 Carey Lowell Wiki, żonaty, rozwód, randki, romans, wartość netto, teraz

Kariera i postęp:

Carey Lowell rozpoczęła karierę aktorską w thrillerze „Dangerously Close” jako Julie. Następnie pojawiła się w małej roli w filmie Robina Williamsa „Club Paradise”. Inne jej osiągnięcia aktorskie to: Down Twisted, Me and Him, Leaving Las Vegas, Bezsenność w Seattle, Love Affair i Fierce Creatures.

Lowell była bardzo aktywna w branży w latach dziewięćdziesiątych, ale po tym jej wizerunku dramatycznie się zmniejszyło. Wystąpiła tylko w kilku projektach, takich jak „Zabójstwo: Życie na ulicy”, „Prawo i porządek: Proces jury”, „Empire Falls” i „Sześć stopni”.

Ile jest wart Carey?

Carey Lowell najwyraźniej dorobiła się fortuny na swojej karierze aktorskiej. Poza tym aktorka zakończyła czteroletni spór o opiekę nad synem Homerem z Richardem Gere w 2016 roku i otrzymała 120 milionów dolarów. Do tej pory nie ujawniła swojej wartości netto, ale biorąc pod uwagę jej kredyty aktorskie i sumę, którą otrzymała od Richarda, musi to być gdzieś w setkach tysięcy dolarów.

O jej niepowodzeniach w związku i byłych mężach!

Carey Lowell, która ma na swoim koncie kilka osiągnięć aktorskich, również doświadczyła kilku nieudanych związków, które utrzymywały ją blisko nagłówków. Lowell po raz pierwszy ożenił się z fotografem mody, Johnem Stemberem, ale nie mógł przedłużyć związku o ponad cztery lata i zakończył się we wrześniu 1988 roku.

Po rozwodzie z fotografem związała się z amerykańskim aktorem Griffinem Dunne i urodziła córkę o imieniu Hannah. Pomimo nadejścia ich małej radości para nie mogła pozostać razem i przekształciła ich związek w rozwód w grudniu 1995 roku.

Zalecane