blog

Carissa Culiner Wiki, Wiek, Ślub, Mąż, Ciąża, Dziecko, E! Aktualności

Piękna korespondentka miała pasującą ceremonię ślubną, o której warto długo pamiętać. Carissa Culiner, która odnosi sukcesy jako E! Korespondentka wiadomości, teraz szykuje się na powitanie nowego członka w swojej rodzinie. Jest teraz w 28. tygodniu ciąży z małym chłopcem z mężem Shanon Culiner.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Wzrost

Piękna korespondentka miała pasującą ceremonię ślubną, o której warto długo pamiętać. Carissa Culiner, która odnosi sukcesy jako E! Korespondentka wiadomości, teraz szykuje się na powitanie nowego członka w swojej rodzinie.

Wszedł do trymestru z małym chłopcem!!

Carissa Culiner przygotowuje się na pierwsze dziecko, kiedy ogłosiła na Instagramie, że jest w 28 tygodniu ciąży.

Wiadomość o ciąży potwierdziła sama w programie „DailyPop” w odcinku „Zgadnij zdjęcie na Instagramie”. Kiedy Justin Sylvester , jedna ze współprowadzących, odgadła „Wpadkę”, nieoczekiwanie ujawniła, że ​​jest w ciąży z mężem Shanon Culiner. Zdjęcie na Instagramie pojawiło się 1 st Czerwiec 2017.

Choć w tym czasie nie znała płci dziecka, obiecała ujawnić płeć po dalszym badaniu. Następnie 4 ten W czerwcu spełniła swoją obietnicę i powiedziała, że ​​to chłopiec.

Czytaj więcej: Aedan Duckworth Wiki, randki, rodzice, wartość netto

W dniu 7 ten We wrześniu ogłosiła, że ​​oficjalnie jest w trzecim trymestrze ciąży. Teraz, gdy jest w 28 tygodniu ciąży, z dumą obnosi się ze swoim brzuszkiem w mediach społecznościowych.

Żonaty z Shanon Culiner!!!!

Dopiero 26 ten W grudniu 2014 roku, kiedy jej przyszły mąż Shanon Culiner zaproponował jej, a ona dała znać swoim fanom, że wychodzi za mąż.

Po miesiącach planowania idealnego dnia podzieliła się przysięgą z Shanon 3 r & D dnia czerwca 2016 r. na ślubie plenerowym w Islamorada na Florydzie, który poprowadził ojczym Shanon, Michael Josephs.

Ciekawe: Madison Sawyer Wiki, Żonaty, Rodzina, Wynagrodzenie

Zdjęcia ślubne pojawiły się na Instagramie i na E! Wiadomości, w których obnosiła się z piękną białą suknią ślubną. Urocze zdjęcia na początku słonecznego dnia stworzyły wiele wspomnień dla pary, a dzień potoczył się zgodnie z planem, a goście są świadkami jednego z idealnych do zdjęć ślubów.

Narodziny Pierwszego Dziecka!

4 czerwca 2017 roku Carissa ujawniła, że ​​ona i jej mąż Shanon spodziewają się chłopca. Para zabrała się na Instagram, aby podzielić się szczęśliwymi wiadomościami. Wraz z filmem Carissa opisał to, pisząc 'To chłopiec!!' .

Po miesiącach entuzjastycznego oczekiwania, w końcu obdarowali nowych członków rodziny. 9 grudnia 2017 r. urodziła się mała Chase, zapoczątkowując nowy początek jako rodzice Carissy i jej męża Shannona.

Carissa wraz z mężem Shanonem trzymającym nowonarodzonego syna Chase'a. (Zdjęcie: Instagram Carissy | 9 grudnia 2017)

Jak zwykle Carissa zabrała ją na Instagram i podzieliła się wiadomościami o narodzinach dziecka. Przesłała zdjęcie swojego nowo narodzonego dziecka z mężem. Gratulacje dla Carissy i jej Shannon!

Spodziewam się drugiego dziecka!

Wygląda na to, że rodzina Culinera niedługo się powiększy. 22 października Carissa powiedziała swoim towarzyszom w E! Wiadomość, że jest w ciąży i spodziewa się dziecka numer 2. Następnego dnia udostępniła nagranie wideo, w którym najstarszy syn Chase reaguje na wiadomość, że będzie najstarszym bratem swojego rodzeństwa. W tym samym poście powiedziała, że ​​​​dziecko ma przybyć gdzieś w 2020 roku.

Wiadomość o ich drugim dziecku przyniosła Carissie i jej rodzinie więcej radości. Gratulacje dla Carissy i Shanon za cudowną okazję.

Kariera i życie zawodowe:

Pochodząca z Missouri rozpoczęła swoją przygodę z nadawaniem w radiu country, gdzie współprowadziła program „Scotty and Carissa”. W 2012 roku została redaktorem zarządzającym i kotwicą w Newsy, która jest internetową firmą informacyjną.

Po handlu w TIME Magazine i About.com, dokonała przełomu w swojej karierze, kiedy została gospodarzem i korespondentem „E! Aktualności” i „E! Wiadomości teraz.'

Możesz cieszyć się: Rodzina Yante Maten, studia, wynagrodzenie

Wysoce utalentowana korespondentka rzeczywiście bierze udział w jej wysiłkach i otrzymuje przyzwoitą pensję od E! Nowinki, które jeszcze nie zostaną ujawnione. Jej kariera w E! Wiadomości przypisują jej wartość netto, która sięga milionów.

Krótkie życiorys i rodzina Carissy:

Według źródeł wiki, Carissa urodziła się jako Carissa Renee Loethen i po ślubie przyjęła nazwisko męża. Urodziła się w Jefferson City w stanie Missouri około 1986 roku, co daje jej 33 lata. Carissa, która obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii, urodziła 63-letniego ojca Davida Loethena, który odprowadził ją do ołtarza na ślub.

Amerykański korespondent należy do rasy białej i stoi na wysokim wzroście o szczupłej sylwetce. Chociaż pozostaje tajemnicą swojej rodziny, ma brata o imieniu Kyle David Loethen.

Zalecane