blog

Carla Bonner Żonaty, Mąż, Partner lub Chłopak, Rodzice, Dzieci

Niezaprzeczalna i oszałamiająca aktorka, znana głównie z serialu opery mydlanej „Sąsiedzi” jako Stephanie Scully, Carla Bonner jest jedną z najbardziej podziwianych postaci w branży telewizyjnej. Bonner wkroczyła na boisko w wieku dwudziestu lat, a teraz zdobyła wiele prestiżu i doświadczeń. Obecnie stała się stałym członkiem serii Sąsiedzi. Wystąpiła także w dramacie dla nastolatków ABC „Ready For This” w 2015 roku.

 Carla Bonner Żonaty, Mąż, Partner lub Chłopak, Rodzice, Dzieci

Jej rosnąca kariera:

Bonner zaczynała swoją karierę na arenie aktorskiej od reklamy, pojawiła się jako gość w Raw FM. Później, kiedy brała udział w przesłuchaniu do roli Stephanie w Neighbors, natychmiast została obsadzona w serialu. Wystąpiła także w Celebrity Big Brother Australia w 2002 roku i Wentworth. Po tym, jak opuściła obsadę Sąsiedzi w 2010 roku, wróciła do serialu jako stała postać w październiku 2015 roku. Jego syn, Harley, dołączył do niej także w programie telewizyjnym Sąsiedzi w 2013 roku.

Jej wartość netto:

Po długich zmaganiach w branży musiała oszczędzić miliony dolarów jako oszczędności i aktywa. Jednak jej rzeczywista wartość netto jest nadal sprawdzana, a szczegóły dotyczące jej wynagrodzenia i dochodów są nadal utrzymywane w tajemnicy. W 2012 roku opublikowała także książkę randkową dla mężczyzn „Hak, Line i Sink”, która mogła pomóc w jej zarobkach. Podsumowując, Boner wiódł luksusowe życie celebryty.

Wciąż czekam na Pana Właściwego!

Według Dailymail.co.uk sąsiednia gwiazda, Bonner, przyznała, że ​​wciąż czeka na odpowiednią osobę, która wejdzie w jej życie. Nie jest jeszcze mężatką, przytłacza swój wiek, z każdym dniem staje się młodsza i piękna. Na razie nie ma żadnych plotek, że ma partnera lub umawia się z kimkolwiek. Koncentruje się na swojej karierze i chce pozostać szczęśliwa i pobłogosławiona swoimi synami.

W przeszłości była w poważnym związku ze swoim chłopakiem. Ma dwóch synów z poprzednim chłopakiem. Jednak ojciec dzieci jest nadal ściśle tajny. Chociaż przyznaje, że miała trudną przeszłość, nie lubi dużo otwierać w tej sprawie. Jest zadowolona ze swoich dzieci Harley Bonner i Jhye Bonner. Plotki o tym, że w przeszłości miała męża i wzięła z nim rozwód, nie są słuszne, ponieważ była tylko w poważnym związku.

Krótki życiorys:

Urodzona w Australii 3 marca 1973 Carla mieszka w Belgrave w Melbourne. Poza tym, że jest dobrą aktorką, jest bardzo zabawną, kochającą i żądną przygód osobą. Informuje swoich fanów na swoich oficjalnych postach na Instagramie o swoich codziennych zajęciach. Ma pięć stóp i sześć cali wzrostu. Pomimo czterdziestki, nadal wygląda zdrowo i sprawnie, z wyprofilowanymi wymiarami ciała.

Zalecane