blog

Carley Shimkus Wiki Fox News: Wiek, ślub, mąż, rodzice, wynagrodzenie

Carley Shimkus występuje obecnie na antenie jako całodobowa reporterka nagłówków dla FOX News Channel (FNC). Tworzy raport na temat trendów w mediach społecznościowych i dostarcza wiadomości rozrywkowe na FNC. W trakcie swojej kariery prezenterka wiadomości pozostaje w romantycznym związku z rodowitym mieszkańcem Bloomington, który jest odnoszącym sukcesy biznesmenem.

 Fox News' Carley Shimkus Wiki: Age, Wedding, Husband, Parents, Salary

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Wzrost
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Carley Shimkus występuje obecnie na antenie jako całodobowa reporterka nagłówków dla FOX News Channel (FNC). Tworzy raport na temat trendów w mediach społecznościowych i dostarcza wiadomości rozrywkowe na FNC. W trakcie swojej kariery prezenterka wiadomości pozostaje w romantycznym związku z rodowitym mieszkańcem Bloomington, który jest odnoszącym sukcesy biznesmenem.

Ile jest warte netto Carley?

Carley głównie zarobiła swoją wartość netto, pracując jako prezenterka wiadomości. Według źródła, reporter wiadomości zarabia średnio 56 tysięcy dolarów rocznie w Fox News Channel. Wynagrodzenie może również wahać się od 50 000 USD do 61 000 USD, a najwyższa wypłata przekracza 66 000 USD. Ich wynagrodzenie w FNC obejmuje również wynagrodzenie podstawowe, premię i napiwki. Carley, która dołączyła do FOX w 2009 roku ma prawie dziewięcioletnie doświadczenie w pracy nad FOX, a jej wartość netto szacuje się na miliony.

Kiedy Carley była w liceum, próbowała zostać modelką, ale w końcu zniknęła. W 2008 roku odbyła staż w biurze DC zbierając doświadczenie w pokrewnej dziedzinie. Po prawie roku stażu, Carley dołączyła Fox News w 2009 roku. Była również współproducentem talk show Imus rano. W 2012 roku została asystentką producenta dla Sieć biznesowa FOX (FBN) . Będąc na FBN, występowała w programach takich jak FOX i przyjaciele najpierw , FOX i przyjaciele oraz MediaBuzz.

Carley poślubiła biznesmena

Carley poznała Petera Buchiganiego w swoje 23 urodziny w 2011 roku. Znając go od dłuższego czasu, w końcu zaczęła spotykać się z Peterem, który pracuje jako sprzedawca produktów sekurytyzowanych w Amherst Pierpont Securities w Chicago, Illinois. 15 maja 2015 r. prezenterka wiadomości dała swoim fanom świeży impuls do jej romansu i oświadczyła, że ​​jest gotowa do małżeństwa. Opublikowała zdjęcie duetu na Twitterze i powiedziała, że ​​weselne dzwony się zbliżają i prawie je słyszy.

Podekscytowana swoim małżeństwem Carley opublikowała różne filmy na Fox News podając jej szczegóły ślubu. Zawiązała węzeł 8 sierpnia w Fiddlers Elbow, historycznym klubie wiejskim w Bedminster Township w stanie New Jersey.

Carley i jej mąż Peter, oboje fanatycy Michigan Football, cieszą się prawie trzema latami swojego małżeństwa. Obaj duet skupia się na swoim zawodzie, angażując się w ich pracę.

Życie rodzinne

W 1982 roku rodzice Carley spotkali się w samolocie, w którym jej ojciec Edward Shimkus był pasażerem, a matka Zulma M. Shimkus była stewardesą. Jako rodzeństwo ma w rodzinie starszą siostrę Margot Shimkus. Margot jest artystką i nauczycielką sztuki. W dniu 20 kwietnia 2017 r. Carley napisała na Twitterze, że jej rodzice zadebiutowali w telewizji FOX & Przyjaciele, codzienny poranny konserwatywny program informacyjny/rozmowy.

Krótki życiorys

Carley Shimkus urodziła się w 1986 roku i 7 listopada obchodzi swoje urodziny, czyli ma 31 lat. Pochodząca z Long Valley w stanie New Jersey, urodziła się jako Carley Noelle Shimkus. Kotwica wiadomości stoi na wysokości 1,83 m (5' 10 cali) z atrakcyjną sylwetką i ma białą etniczność. Zgodnie z wiki, Carley ukończyła studia licencjackie z dziennikarstwa na Uniwersytet Quinnipiac w 2009.

Zalecane