blog

Carlito Olivero Wiki, dziewczyna, randki, partner, wesoły, wartość netto, wzrost

Członek „Menudo”, który zachwycił ludzi swoim albumem „Dreams Don't Become Reality While Sleeping”, Carlito Olivero jest amerykańskim piosenkarzem i aktorem. Urodzony pod swoim nazwiskiem Carlos Emmanuel Olivero zajął trzecie miejsce na prestiżowej scenie X-factor, którego mentorem była meksykańska piosenkarka Paulina Rubio. Ocalały z jego życia, gdy walczył z niskim czasem w swojej karierze, teraz lata wysoko i zyskuje własne imię.

  Carlito Olivero Wiki, dziewczyna, randki, partner, wesoły, wartość netto, wzrost

Członek „Menudo”, który rozwalił ludzi swoim albumem „Sny nie stają się rzeczywistością podczas snu” Carlito Olivero to amerykański piosenkarz i aktor. Urodzony pod swoim nazwiskiem Carlos Emmanuel Olivero zajął trzecie miejsce na prestiżowej scenie X-factor, którego mentorem była meksykańska piosenkarka Paulina Rubio. Ocalały z jego życia, gdy walczył z niskim czasem w swojej karierze, teraz lata wysoko i zyskuje własne imię.

Kariera i życie zawodowe

Carlito wiedział, że musi być piosenkarzem, odkąd jego rodzice kupili mu maszynę do karaoke, zaczął brać udział w konkursach muzycznych, gdy miał zaledwie 4 lata.

Przeglądaj na: Robin Weigert Żonaty, Mąż, Lesbijka, Randki, Wartość netto

W 2007 roku Carlito wziął udział w serialu MTV „Tworzenie menudo” gdzie Ricky Martin i Draco Rosa wśród wielu celebrytów obracają się wokół zespołu. Piosenkarz trafił do zespołu, w którym wydali 'Zaginiony' oraz 'Więcej niż słowa' przed rozwiązaniem w 2009 roku.

Po rozpadzie zespołu wokalista przeniósł się do Los Angeles, aby wywrzeć wpływ na karierę wokalną i aktorską. Wystąpił w małej roli w serialu TNT “Rizzoli i Wyspy” a także jako Teddy w sezonie 6 'Nowoczesna rodzina.'

W 2012 roku dokonał wielkiego przełomu, grając główną rolę w „My Partia” autorstwa Mario Van Peeblesa. Następnie w 2013 roku wziął udział w przesłuchaniu do X-factor i zajął trzecie miejsce pod okiem Pauliny Rubio, ten wyczyn nastąpił, gdy wokalista rozpaczliwie potrzebował znaku, przed którym pracował jako kelner w kawiarni.

W 2015 roku został obsadzony w odnoszącej sukcesy serii Hulu Original Series, Wschodnie Los High . Po jego pierwszym solowym wydawnictwie z 2015 roku z „Sny nie stają się rzeczywistością podczas snu” wstrząsnął publicznością swoim V2 wydanym w połowie 2017 roku.

Przeczytaj także: Michelle Glover Wiki: Rodzina, randki, pochodzenie etniczne

Wartość netto Carlito Olivero

29-letni aktor wciąż pracuje nad wskrzeszeniem swojej kariery, a jego wartość netto sięga około 600 000 $ od czasu jego posady w X-factor.

Zarobił znaczne zarobki dzięki roli Eddiego Ramireza w serialu internetowym dla nastolatków 2013, „East Los High”. Oprócz programów telewizyjnych i seriali internetowych Carlito zagrał w amerykańskim horrorze z 2018 roku zatytułowanym „Zły Samarytanin”. Odniósł się do roli Dereka Sandovala w filmie, który zarobił na kasie 4,3 miliona dolarów.

Obecnie aktor przygotowuje się do swojej powracającej postaci Davisa Jimeneza w drugim sezonie „Wzrost: wysoka woda” (2018). Carlito udostępnił film w mediach społecznościowych ze swoimi gwiazdami Step Up, takimi jak Marcus Emanuel Mitchell, Terrence Green, Jade Chynoweth, Petrice Jones, Kendra „K.O” Oyesanya i Eric Graise.

Carlito Oliver (skrajny lewy) ze swoimi kolegami Step Up: High Water 10 października 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Carlito jest bardziej niż podekscytowany drugą częścią serii dramatów. Zapytał nawet swoich obserwatorów na Instagramie 1 października 2018 r. o ich podekscytowanie.

Czy Carlito randkuje? Czy jest gejem?

Carlito, który uwielbia Selenę, zagrał jej piosenkę „Śniąc o Tobie” na X-factor nie ujawnił swojej dziewczyny na żadnej platformie, a ludzie kwestionują jego orientację seksualną.

Ale w wywiadzie wskazał, że nie jest gejem, mówiąc, że lubię dziewczyny z nastawieniem, dziewczynę, która może ze mną walczyć. Można więc interpretować, że jest otwarty na randki i posiadanie dziewczyny, która jest szalona, ​​ponieważ lubi to w ten sposób.

Ostatnio latynoska piosenkarka napisała to na Twitterze „kochaj mnie lepiej niż mój były” co można opisać jako cytat lub był wcześniej w poważnym związku. Poza tym zachował granicę, w której zamknięty jest jego partner.

Carlito, który jest dwujęzyczny, potrafi śpiewać po angielsku i hiszpańsku, praktykuje kulturę łacińską i powiedział, że jest dla niego ważna i jest to sposób na powrót do swojego stylu życia, gdy zapyta się go o jego dwujęzyczność.

Nie przegap: Lauren Pope zamężna, chłopak, wartość netto | Angielskie fakty dotyczące osobowości telewizyjnej

Krótki życiorys

Carlos Emmanuel Olivero urodził się pod nazwiskiem Carlos Emmanuel Olivero 16 lipca 1989 roku w Chicago. Jego rodzice należą do innego terytorium, ponieważ jego ojciec jest z pochodzenia Portorykańczykiem, a matka Meksykanką, więc ma mieszane pochodzenie etniczne.

Oboje jego rodzice są tancerzami break dance, co wyjaśnia jego zabójcze ruchy w jego występach. Piosenkarz ma wysoki wzrost i ćwiczy na siłowni oraz utrzymuje dietę przez sześć paczek brzucha.

Jedyne, co otrzymujemy z jego życia, to to, że życie rzuca w ciebie kamieniami i od nas zależy, co z tym zrobić. Ludzie mogą odrzucić skały, z których przybyli, lub zbudować z nich zamek. Carlito należy do tej drugiej kategorii i inspiruje nas do podążania za marzeniami.

Zalecane