blog

Carlos Valdes Żonaty, Dziewczyna, Randki, wesoły, Pochodzenie, Wartość netto, Wzrost

Może odgrywać rolę pomocnika superbohaterów, ponieważ geniusz inżynierii jest bohaterem prawdziwego życia. Carlos Valdes, który słynie z pseudonimu na ekranie jako Cisco Ramon aka Vibe, odgrywa teraz rolę pomocnika Flasha. Ale człowiek „Vibe” to kolumbijsko-amerykański aktor i piosenkarz. Superpomocnik jest znany ze swoich sprytnych ruchów w serialu telewizyjnym, w którym prowadzi superbohaterów, takich jak Flash i Supergirl.

 Carlos Valdes Żonaty, Dziewczyna, Randki, wesoły, Pochodzenie etniczne, Wartość netto, Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Może odgrywać rolę pomocnika superbohaterów, ponieważ geniusz inżynierii jest prawdziwym bohaterem. Carlos Valdes, który słynie z pseudonimu na ekranie jako Cisco Ramon aka Vibe, odgrywa teraz rolę pomocnika Flasha. Ale człowiek „Vibe” to kolumbijsko-amerykański aktor i piosenkarz. Superpomocnik jest znany ze swoich sprytnych ruchów w serialu telewizyjnym, w którym prowadzi superbohaterów, takich jak Flash i Supergirl.

  Kariera i życie zawodowe

  Aktor i utalentowany piosenkarz ukończył University of Miami, po czym brał udział w produkcjach teatralnych, takich jak High School Musical. Był także częścią krajowej trasy Jersey Boys. Przez rok grał w musicalu „Once”, który był nominowany do nagrody Tony.

  Nie zapomnij: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

  Ale prawdziwa historia sukcesu zaczęła się, gdy utalentowany aktor pojawił się w amerykańskim serialu Arrow jako Cisco Ramon. Potem ta postać stała się tak popularna, że ​​został obsadzony w tej samej roli w The Flash, Vixen, DC's Legends of Tomorrow i Supergirl. Jest zajęty swoim kolejnym projektem, którym jest sezon 3 Flash.

  Jeśli chodzi o fabułę serialu, The Flash, istnieje duże prawdopodobieństwo opuszczenia gwiezdnych laboratoriów. Zgodnie z historią Carlos się starzeje, a jego moce również słabną. Pracuje ze swoją dziewczyną jako przestępca z pewnością oznacza jego pożegnanie z Team Flash, ale ma też pewne wskazówki, że całkowicie opuści serię.

  Zanim zaangażował się w The Flash, jego wartość netto wynosiła 900 000 dolarów.

  Przeczytaj także: Alan McManus Wiki: żona, rodzina, wartość netto

  Czy Carlos jest żonaty czy wesoły?

  Super pomocnik, którego przedstawia w serialach, kontrastuje z tym, którym żyje w prawdziwym życiu. Lubi prostotę i nie lubi naruszania prywatności, przez co nie pojawia się zbyt wiele informacji. Tak więc nie można powiedzieć na pewno, czy się spotyka, czy jest żonaty. Żyje mało znanym życiem, więc zdjęcia jego dziewczyny lub żony nigdy nie zostały opublikowane, co skłoniło ludzi do kwestionowania jego orientacji seksualnej.

  Media, jak wiadomo, szybko dochodzą do wniosku, bez żadnych podstaw i całkowicie w osobistym odbiorze. W ten sposób Carlos został ofiarą negatywnego spostrzegawczego umysłu mediów. „Vibe” nigdy nie komentował, że jest gejem, ani nie spędzał cennego czasu na rozmowach o swoim życiu osobistym.

  Dowiedz się więcej: Jonathan LaPaglia Ocalony, Net Worth, Żona, Brat

  Krótki życiorys

  Urodzony w Kolumbii amerykański aktor urodził się 20 kwietnia 1989 roku w Santiago de Cali w Kolumbii. Aktor, który ma obecnie 29 lat, miał podwójne obywatelstwo, kiedy przeniósł się do Miami w wieku 5 lat. Super pomocnik ma przyzwoity wzrost 5 stóp, a 7 cali nie lubi spędzać czasu na siłowni, co można spekulować na podstawie jego budowa ciała. Kolumbijczyk należy do rasy białej.

  Zalecane