blog

Carmit Bachar Żonaty, Mąż, Córka, Chirurgia Plastyczna i Wartość Netto

Foxy Doll i królowa melodii, która była członkiem topowej grupy popowej, Pussycat Dolls nie zajmuje się tylko jednym zawodem. Ta wszechstronnie utalentowana diva jest również odnoszącą sukcesy aktorką, modelką, a nawet tancerką. Urodzona w 1974 roku w Los Angeles, co roku 4 września obchodzi swoje urodziny. Posiadająca narodowość amerykańską i należąca do mieszanego pochodzenia etnicznego, jej ojciec należy do żydowskiego pochodzenia izraelskiego, a matka należy do indonezyjskiego, holenderskiego i chińskiego pochodzenia.

 Carmit Bachar Żonaty, Mąż, Córka, Chirurgia Plastyczna i Wartość Netto

Kariera i postęp:

Jej kariera rozpoczęła się po tym, jak została członkiem Pussycat Dolls w 1995 roku. Była liderem piosenek, w tym Beep, Buttons, And Right Now i tak dalej. Po długiej podróży z zespołem ogłosiła swoje odejście 8 marca 2008 roku. Wystąpiła w wielu teledyskach i choreografowała w kilku teledyskach. Zasłynęła także jako tancerka. Zagrała także w niektórych filmach, takich jak Along Came Polly, The Scorpion King. Obecnie od 2011 roku pracuje w electro-popowym zespole LadyStation.

Wartość netto:

Utalentowana dama odniosła w swojej karierze ogromny sukces i popularność. Cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 5 milionów dolarów, co jest imponujące. Powodem jej wysokich zarobków jest jej pewność siebie i ciężka praca. Jej filmy również przyczyniły się do wzrostu wartości netto. Po kilku latach prawdopodobnie podwoi swoją wartość netto. Dobroduszna i pokorna Bachar, pomimo napiętego harmonogramu, w znacznym stopniu angażowała się w akcje charytatywne. Będąc ambasadorką marki Operation Smile i tworząc swoją organizację charytatywną, pomogła, a nawet stworzyła świadomość wśród całych dzieci na całym świecie. Wygląda na to, że inwestuje swoją wartość netto w imprezy charytatywne.

Czy jest mężatką czy zaręczoną? Wykopmy to:

Szczęśliwa pani może odnieść sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Będąc introwertyczną damą, jej życie osobiste w jakiś sposób zdezorientowało wielu jej fanów. Jest zaręczona ze swoim długoletnim chłopakiem, Kevinem Whitakerem. Duża część historii miłosnej pary nie została jeszcze ujawniona, więc trudno nam powiedzieć, od którego roku zaczęli się spotykać. Para jest również pobłogosławiona piękną córką, Kealą Rose, która urodziła się 18 września 2011 roku. Wygląda na to, że nie jest jeszcze mężatką, ponieważ ich zdjęcie ślubne również nie jest dostępne w Internecie. Ona nawet sama nie znalazła dzielenia się swoim życiem miłosnym z mediami. Nawet jeśli jest mężatką, a Kevin jest jej mężem, mam nadzieję, że wcześniej ogłosi to swoim fanom. Para dzieli prawdziwą więź i bezpieczne połączenie. Prawdopodobnie nie ma szans na separację i rozwód, nawet jeśli jest mężatką. Często publikuje i udostępnia zdjęcia swojego partnera i córki na koncie Instagram. Ona jest hetero. Ponieważ uwielbia ukrywać swoje życie osobiste, nie mieliśmy żadnych wskazówek dotyczących jej poprzedniego chłopaka.

Bio i fakty:

Rudowłose, 42 starsze kobiety mają niesamowity wzrost 5 stóp i 7 cali z seksownymi krągłościami. Jest modna, a jej osobowość podziwiają miliony ludzi. Jej głos porusza dusze całego świata. Urodziła się z rozszczepem podniebienia, później przeszła operację plastyczną. Musiała wytrzymać trudny czas z powodu blizn i dokuczała jej podczas dni szkolnych. Mimo to jest silna i odważna. Pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami i obserwatorami za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Biografia uroczej damy znajduje się na różnych stronach wiki.

Zalecane