blog

Carol Kirkwood Żonaty, Mąż, Rozwód, Partner lub Chłopak, Wynagrodzenie

Może wstawać rano, ale wkrótce Carol Kirkwood z BBC Breakfast również rozświetli nasze sobotnie wieczory. Ta prezenterka pogody została potwierdzona, że ​​weźmie udział w tym pokazie Tańca Strictly Come, a my już nie możemy się doczekać, aby obejrzeć jej Tango i Foxtrota. Nasza ulubiona meteorolog Carol urodziła się w Morar w Szkocji 29 maja 1962 roku i dorastała z siedmiorgiem rodzeństwa.

 Carol Kirkwood Żonaty, Mąż, Rozwód, Partner lub Chłopak, Wynagrodzenie

Jaka jest jej kariera?

Kariera Carol w BBC rozpoczęła się, gdy stała się częścią rezerwy sekretarskiej w Londynie, a później dołączyła do działu szkoleń telewizyjnych jako prezenterka w 1993 roku, a ta dama ostatecznie przystąpiła do BBC Weather Centre w 1998 roku. Wcześniej pełniła również funkcję zastępcy dyrektora organizacja headhunterska oraz konsultant ds. szkoleń.

Kirkwood został uhonorowany nagrodą TRIC najlepszą telewizyjną prezenterką pogody roku, a także uhonorowany tą nagrodą jeszcze sześć razy.

Jaki jest dochód Carol i wartość netto?

Biegły meteorolog Carol zasłużył sobie na ponad 5 milionów dolarów wartości netto, a także ma ponad 400 tysięcy dolarów rocznej pensji dzięki swojej pracy. Jednak już opisywaliśmy jej progresję i sukcesje. Zgodnie z jej karierą, w najbliższych dniach zasłuży na ogromne sumy pieniędzy.

Jest jednak także przedsiębiorcą, ponieważ jej były mąż jest znany jako topowy biznesmen, a więc również zarabiał jako bizneswoman. Oprócz tego pisze artykuły w niektórych najwyżej ocenianych witrynach internetowych, a także zainwestowała w rynek akcji.

Rozwód od męża, czy znalazła nowego mężczyznę w swoim życiu?

Zanim Carol wyszła za mąż, łączyła romanse z wieloma facetami, a te plotki okazały się błędne, ponieważ ta kobieta wyszła za mąż za Jimmy'ego Kirkwooda. Jako kochający, oboje nie powitali żadnych dzieci, ale prowadzili zdrowe życie małżeńskie. Jako małżeństwo żyli razem przez około dwadzieścia pięć lat, ale w 2008 rozwiedli się z mężem.

Jednak po dwudziestu pięciu latach ślubu w 2008 roku i niedawno powiedziała, że ​​miło było zacząć spotykać się z kimś ponownie , ale nie udostępniła informacji o swoim partnerze ani chłopaku.

W wywiadzie dla niektórych stron wiki wyjaśniła, że ​​powiedziała to w żartobliwy sposób i uznała to za ewangelię. W tym czasie cieszy się ze swojego statusu związku, więc wydaje się, że nie jest samotna. A ona właśnie zaczęła się z kimś spotykać, więc było ok, to nie miało znaczenia.

Krótki życiorys:

54-letni meteorolog ma wzrost ponad 5 stóp i 9 cali, smukłe i idealne ciało i waży około 67 kg. Ma narodowość szkocką i ma białe pochodzenie etniczne, a także ma piękne twarze i jest urocza. Wciąż wygląda młodo i pięknie dzięki codziennemu treningowi i zdrowej diecie.

Zalecane