blog

Carolina Bermudez Wiki, Bio, Mąż, W ciąży, Dziecko, Wynagrodzenie, Wartość netto

Osobowość radiowa, dawniej Elvis Duran i „Morning Show” w Nowym Jorku w WHTZ, który jest także symultaniczny w Miami w WHYI w Filadelfii, jest niczym innym jak słynną dziennikarką o imieniu Carolina Bermudez. Nazywając się jedną ze słynnych osobistości radiowych w Stanach Zjednoczonych, przeszła również do historii, gdy została pierwszą kobietą, która wystąpiła na publicznych meczach baseballowych na Shea Stadium w 2007 roku. Co więcej, rozkoszowała się kwitnącymi fortunami za swoją wyjątkową obsługę i wkład jako osobowość medialna.

 Carolina Bermudez Wiki, Bio, Mąż, W ciąży, Dziecko, Wynagrodzenie, Wartość netto
 • Edukacja
 • Osobowość radiowa, dawniej Elvis Duran i „Poranny pokaz” W Nowym Jorku w WHTZ, który jest także symulacją w Miami na WHYI w Filadelfii, jest słynną dziennikarką Caroliną Bermudez.

  Nazywając się jedną ze słynnych osobistości radiowych w Stanach Zjednoczonych, przeszła również do historii, gdy została pierwszą kobietą, która wystąpiła na publicznych meczach baseballowych na Shea Stadium w 2007 roku. Co więcej, rozkoszowała się kwitnącymi fortunami za swoją wyjątkową obsługę i wkład jako osobowość medialna.

  Wiedz o wartości netto Karoliny

  Kariera Caroliny Bermudez jako dziennikarki jest głównym źródłem jej majątku. Jest jedną ze znanych postaci radiowych w Stanach Zjednoczonych, która prowadziła różne programy rozrywkowe, w tym „Dzisiaj showbiznes” ' oraz 'Wiadomosc w Internecie.'

  Przeczytaj to: Andrew Frankel Wiki, wiek, ślub, żona, Bridget Moynahan, wartość netto

  Zgodnie z PayScale wynagrodzenie podstawowe hosta telewizyjnego lub radiowego wynosi 56 256 USD rocznie. Dlatego w swojej karierze jako prezenterka radia zgromadziła znaczne fortuny i bogactwa, sięgające tysięcy i więcej.

  Carolina rozpoczęła swoją karierę w Latin Billboard Awards, a później dostała pracę w WHYI w Miami. Potem zasugerowano jej również rolę w „ Elvis Duran i poranny program ' w Nowym Jorku. Prowadziła także różne programy rozrywkowe z wiadomościami, dodając „ Showbiz dzisiaj” i „E!News” . Ponadto Carolina pracuje jako redaktor naczelny magazynu InTouch.

  Poza tym, Carolina przeszła do historii, kiedy została pierwszą kobietą, która pokazała publiczne mecze baseballowe na Shea Stadium w 2007 roku. Upubliczniono, że Carolina pojawi się w Morning with Cubby w konkurencyjnej nowojorskiej stacji radiowej KTU 3 września 2014 roku.

  Również Zobacz: David Portnoy Wiki, wiek, żona, rozwód, wartość netto

  Życie małżeńskie z Markiem Grossingiem; Matka dwójki dzieci

  Carolina Bermudez, lat 40, cieszy się szczęśliwym życiem ze swoim mężem Markiem Grossingiem. Po kilku latach randkowania ogłosiła swoje zaręczyny z Markiem w 2010 roku, a po roku od jej ogłoszenia złożyła z nim przysięgę ślubną 24 maja 2011 roku. Małżeństwo pary było wspaniałe, ponieważ wiele amerykańskich celebrytów przyłączyło się do ich ceremonii ślubnej .

  Duet jest komplementarną częścią swojego życia i spędza razem czas, delektując się świętami i rocznicami. Ich zdjęcia pojawiają się w mediach społecznościowych, odzwierciedlając ich autentyczną i wszechstronną relację.

  Carolina Bermudez z mężem Markiem Grossmanem w 2018 roku (zdjęcie: Instagram Karoliny)

  Jak informowaliśmy, wcześniej była w ciąży i spodziewała się dziecka. Później urodziła swoje dwa potomstwo, mianowicie; Noah i Asher, których uważa za miłość swojego życia.

  I nie było żadnych plotek i plotek, że para ma rozwód, ponieważ nadal szaleńczo się kochają, a także rozumieją swoje uczucia. Nie było szans na separację pary; żyją szczęśliwie z rodziną i przyjaciółmi. Mam nadzieję, że będą szczęśliwie żyć razem na zawsze.

  Para Grossmanów żyje szczęśliwie wraz ze swoimi dziećmi, a wielką tajemnicą ich najsilniejszych relacji jest zaufanie i wzajemne zrozumienie.

  Może ci się to spodobać: Virginia Wade Żonaty, mąż lub partner, lesbijka, wartość netto

  Krótki życiorys

  Urodzona w Warren w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych w 1978 roku Carolina Bermudez obchodzi swoje urodziny 18 maja. Znakiem urodzenia 40-letniego prezentera telewizyjnego jest Byk. Stoi na uroczej wysokości 1,72 metra (5 stóp i 8 cali). Jest absolwentką Arizona State University z Bachelors of Arts in Journalism.

  Zalecane