blog

Carolyn Clifford Wiki, wiek, ślub, mąż, rozwiedziony, córka, wynagrodzenie

Kiedy jesteś osobą publiczną, pojawiasz się na pierwszych stronach gazet z pozytywnymi i negatywnymi wiadomościami. Carolyn Clifford, amerykańska prezenterka i prezenterka, była tylko prezenterką z Michigan, która została zaproszona do Białego Domu na wywiad z prezydentem Barackiem Obamą na temat irańskiego porozumienia nuklearnego. Ale pomimo takich osiągnięć, trafiła na pierwsze strony gazet z wiadomością o walce kotów z koleżanką prowadzącą, Moniką Jackson

 Carolyn Clifford Wiki, wiek, ślub, mąż, rozwiedziony, córka, wynagrodzenie

Jej kariera jako kotwica telewizji:

Carolyn Clifford, która początkowo marzyła o tańcu na Broadwayu, zadebiutowała jako reporterka zdrowia i weekendowa prezenterka WXYZ. W 2012 roku zaczęła prowadzić „7 Action News This Morning” i obudziła Detroit swoim głosem. Później zrezygnowała z obowiązków reporterki o zdrowiu w Channel 7 i współtworzyła „7 Action News o 23:00”.

Clifford spędził około trzynastu lat informując Detroit o natychmiastowym rozwoju nauk medycznych. Zakotwiczyła także wiele programów zdrowotnych nominowanych do nagrody Emmy o nazwie „Niedziela zdrowego życia”. Przed przyjściem do WXYZ pracowała przy WPGH-TV, WLFL-TV, a nawet w filiach CBS w Orlando i Lansing.

Jej osiągnięcia i nagrody:

Kotwica WXYZ została nazwana „Kobietą Roku” przez YWCA z hrabstwa Western Wayne. Została uhonorowana przez Detroit Urban League i Detroit City Council za pracę społeczną w obszarze Metro Detroit. Otrzymała hołd jako jedna z „Bohaterów Najlepszego Raka” przez Karmanos Cancer Institute.

Otrzymała trzynaście nagród Emmy za doskonałą pracę reporterską i prezenterską w „7 Action News”. Wśród nich zdobyła trzy nagrody za najlepszą kotwicę wiadomości. Została również uhonorowana przez Stowarzyszenie Nadawców Michigan i Associated Press.

Ile wynosi pensja Carolyn i wartość netto?

Carolyn Clifford to nie tylko piękna twarz, ale także oddana i przyziemna kobieta. Jest związana z biznesem od dziesięciu lat i pracowała w kilku renomowanych sieciach, takich jak „WPGH-TV”, „WLFL-TV” i „WXYZ-TV”. Chociaż nie ujawniła wyraźnie swoich zarobków, WXYZ musi płacić jej ogromną pensję w tysiącach. Nie ujawniła również kwoty swojej wartości netto, która prawdopodobnie wynosi milion cyfr.

Żonaty i ma troje dzieci!

Carolyn jest żoną męża, Gregory'ego F. Gossa, z którym dzieli troje dzieci, synów, Jamesa i Brooka oraz córkę Airielle. Para ma również dwójkę innych dzieci, Alyssę i Gregory'ego Juniora z poprzedniego ślubu Gregory'ego.

Wcześniej była żoną Franka Taylora, byłego właściciela Detroit Fish Market, Seldom Blues i Magnolia Restaurant & Bar. W 2010 roku Carolyn została pozwana o 100 000 dolarów po tym, jak nie zapłaciła jednego z zaległych rachunków swojego byłego męża. Taylor został wniesiony do sądu za próbę oszukania miasta poprzez przenoszenie pieniędzy wygenerowanych przez restaurację do innych firm i niepłacenie 180 000 dolarów czynszu.

Jednak adwokat Clifforda twierdził, że nie ma nic wspólnego z żadną sprawą Franka. Źródła twierdzą również, że była para rozwiodła się z powodu problemów finansowych, ale oboje nie ujawnili niczego na ten temat.

Jej krótka biografia:

Według źródła wiki, Carolyn Clifford obchodzi swoje urodziny 18 kwietnia. Jest najmłodszym z dziewięciorga dzieci w swojej amerykańskiej rodzinie z ponad czterdziestoma wnukami. Poza tym nie ujawniła swojego wieku i danych rodziców. Ukończyła studia na prestiżowym Michigan State University na wydziale dziennikarstwa telewizyjnego. Clifford należy do rasy białej i ma imponujący wzrost.

Zalecane