blog

Carolyn Gusoff Wiek, Żonaty, Mąż, Sprawy, Rodzina, CBS, Wynagrodzenie

Czasami osoba, której najbardziej staramy się unikać, staje się istotną częścią naszego życia. Carolyn Gusoff, amerykańska reporterka i pisarka, starała się, jak mogła, ignorować randkę w ciemno w latach 90., nie zdając sobie sprawy, że osoba stanie się jej lepszą połówką na dłuższą metę. Ona i jej mąż chirurg, dr Jon Turk, są rzeczywiście parą władzy, która cieszy się każdą korzyścią w związku.

  Carolyn Gusoff Wiek, Żonaty, Mąż, Sprawy, Rodzina, CBS, Wynagrodzenie

Następnie, w sierpniu 1993 roku, dołączyła do WNBC jako korespondentka i szefowa biura na Long Island. Do zespołu WNYW Fox 5 dołączyła w 2009 roku.

W swojej karierze relacjonowała wiele incydentów, takich jak katastrofa lotu TWA 800, zamieć z 1996 roku, katastrofa lotu American Airlines 587, najświeższe wiadomości z obszaru metropolitalnego dotyczące Good Day New York i wiele innych.

Zobacz także: Christiane Amanpour Net Worth

Posiada trzyletnie doświadczenie jako reporterka w Lis 5 i 15 lat doświadczenia w pracy w WNBC w Nowym Jorku jest szefem/reporterem Biura Long Island i kotwicą.

Carolyn Gussoff bez wątpienia cieszy się udaną karierą, ale do tej pory nie ujawniła dokładnych danych dotyczących swojej wartości netto.

Niewątpliwie jednak zarabia więcej niż średnie wynagrodzenie korespondenta CBS waha się od 63 000 USD.

Spodoba Ci się również: Bob Woodruff Wartość netto

Dzieli dwoje dzieci z mężem Jonem!

Carolyn Gussoff łączy piękny związek małżeński ze swoim mężem, doktorem Jonem Turkem, który jest z zawodu chirurgiem kosmetycznym twarzy.

Ona i jej małżonek, który wtedy pracował jako stażysta na górze Synaj, spotkali się na randce w ciemno i wywołali romans.

Carolyn początkowo usprawiedliwiała ciążę swojej siostry i zapalenie wyrostka robaczkowego, ale nie mogła uniknąć spotkania z nim.

Po umawianiu się przez jakiś czas para zaręczyła się w styczniu 1991 roku, kiedy Carolyn miała dwadzieścia siedem lat.

Jej krótka Wiki:

Carolyn rodzi się dla rodziców Geralda M. Gusoffa i Ileen Gusoff. Mówiąc o jej rodzeństwie, ma siostrę o imieniu Pamela Cott. Pochodzi z Woodmere i co roku obchodzi swoje urodziny 17 lutego.

Dziennikarz należy do rasy białej i jest gdzieś w latach pięćdziesiątych.

Uczęszczała do George W. Hewlett High School i Cornell University, uzyskując tytuł licencjata z języka angielskiego i rządu.

Uzyskała tytuł magistra dziennikarstwa w Wyższej Szkole Dziennikarstwa Uniwersytetu Columbia. Tak więc jej kwalifikacje edukacyjne są silne.

Ostatnie wydarzenia Carolyn

Carolyn ma barwne życie pomimo obowiązków rodzinnych i życia zawodowego.

Swoje urodziny w 2019 roku świętowała ze swoimi przyjaciółmi, co oznacza jej udział na Instagramie. Dziennikarz wydawał się szczęśliwy, że został pobłogosławiony troskliwymi rówieśnikami.

Dowiedz się więcej: Bill Weir Wartość netto

Wydaje się też, że lubiła fotografować. Jej portret casual natura kliknij wyraźnie pokazuje jej skłonność do hobby.

Piękne zdjęcie można obejrzeć na jej Instagramie. 25 maja 2019 reporter podzielił się z fanami dumnym momentem. Odwiedziła Johna McHugha i była na tyle szczęśliwa, że ​​zobaczyła mężczyznę zdrowego pomimo jego wieku 95 lat.

O jej synu

Jak się wydaje, syn dziennikarza wyrósł na człowieka odpowiedzialnego. Jej syn ma na imię Graham Turk.

Wydaje się, że mężczyzna aktywnie działa na rzecz poprawy natury. Działa na rzecz redukcji emisji dwutlenku węgla i promocji samochodów elektrycznych w ramach organizacji o nazwie Klon Liść .

Graham wygląda na to, że nie lubi zbytnio życia w mediach społecznościowych i skupia się na swoich celach. Carolyn życzyła synowi szczęścia 24 urodziny 9 lipca. Od czasu do czasu udostępnia zdjęcia swojego syna, który prowadzi ją na jej szlaki.

Graham niewątpliwie zdobył swoją miłość do harówki od swojej ciężko pracującej matki. Nie codziennie ludzie znajdują młodych ludzi pracujących na rzecz rozwoju natury.

Zalecane