blog

Carolyn Manno Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Utalentowana i piękna prezenterka wiadomości i reporterka sportowa, która ostatnio pracuje dla NBC Sports Network, która powraca również po raz drugi z rzędu jako prezenterka NBC Olympics relacjonującej mecze paraolimpijskie, to Carolyn Manno. Urodziła się 16 lipca 1984 r. na Florydzie w USA, więc nosi również obywatelstwo amerykańskie. Carolyn miała silną pasję do piłki nożnej.

 Carolyn Manno Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki

Jej rozwój kariery:

Rozpoczęła karierę dziennikarską, służąc jako gospodarz i reporter dla „Comcast SportsNet New England”, później pracowała również jako współpracownik „CSNNE.com”. Po zdobyciu doświadczenia zawodowego w dziedzinie mediów, zaczęła służyć jako reporterka działu sportowego na „Londyńskich Igrzyskach Olimpijskich 2012”, a także pracowała jako dziennikarka dla wielu programów sportowych w college'u. Związała się z NBC Sports Group w 2008 roku, co jest jej największym osiągnięciem w karierze medialnej. Po ogromnym sukcesie w branży medialnej, kobieta ostatnio służy jako reporter programów NBC, takich jak „Noc piłki nożnej w Ameryce”, „NASCAR American” i „Sports Update Desk”.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Carolyn jest zadowolona ze swojej wartości netto, ponieważ jej szacunkowa wartość netto wynosi ponad 500 tysięcy dolarów, z uwzględnieniem wszystkich pensji, premii i opłat. Potajemnie działa również w pracach społecznych, a także w organizacjach non-profit, m.in. przy „Krew dla wszystkich”, „Motywacyjna dla sierot” i wkrótce, gdzie również wydawała swoją pensję. Nie możemy znaleźć jej majątku i nieruchomości, ale według jej konta w mediach społecznościowych, pani niedawno kupiła samochód, a także Manno ma luksusowe mieszkanie i domy. Kobieta dostarczyła również kilka zdjęć z podróży i cieszyła się z przyjaciółmi; wygląda na to, że również poświęcała swój czas i pieniądze na cierpienie.

Czy jest mężatką, czy nadal randkuje?

Manno woli swoje życie prywatne, więc niewiele wiadomo o jej ruchach i życiu. Nie wymieniła swoich danych osobowych, a także życia prywatnego. Ale bez wątpienia można powiedzieć, że Carolyn jest pasjonatem atrakcyjnego sportu, która jeszcze nie wyszła za mąż. Nawet słynne strony wiki udostępniają bardzo mniej szczegółów na temat jej i jej życia małżeńskiego. Jej profil w sieci społecznościowej, taki jak Twitter, to jedyne miejsce, w którym fani mogą dokładniej wejrzeć w jej biografię. Nadal nie ujawniono jej chłopaka i romansów. Ale ludzie myślą, że przyszły mąż tej gorącej mediów ma tyle szczęścia z powodu jej zachowania, życzliwości i szacunku dla innych. Tak więc w końcu składamy również najlepsze życzenia dla tej gorącej i pięknej kobiety z mediów, szybko zdobądź swojego księcia z takim, jak lubisz, jak twoje zachowanie i szczęśliwie z nim żyj.

Bio, pomiary i fakty:

Carolyn, 32-letnia amerykańska dziennikarka sportowa i informacyjna, nie wyszła jeszcze za mąż, a także nie ujawniła swojego życia miłosnego. Wydaje się, że jest bardziej zaangażowana w zawód lub nie jest zainteresowana miłością, ale okazuje się, że jest bardzo pracowitą osobowością, która również zarabia ogromne pieniądze. Dziewczyna stoi z najlepszym wzrostem 5 stóp i 5 cali, a także ma szczupłe ciało o średniej masie ciała. Kobieta ma zaokrągloną sylwetkę o ślicznej, atrakcyjnej sylwetce, która ma uwodzicielskie wymiary ciała 34-25-36 cali. Manno jest również aktywny na koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane