blog

Carrie Bickmore Mąż, rozwód, chłopak lub partner, w ciąży, dziecko

Talk show i bieżące sprawy Nagrodzona Gold Logie prezenterka telewizyjna i radiowa oraz prezenterka i reporterka ostatniego sezonu „So You Think You Can Dance Australia”, najpiękniejszą prezenterką jest Carrie Bickmore. Jednak ta urocza i urocza dama z mediów jest ostatnio prezenterką telewizyjną/prowadzącą w „Projekcie”, który emituje w dni powszednie o 18:30 w Network Ten, i cieszy się sławą jako najbardziej odnawialna australijska osobowość telewizyjna.

 Carrie Bickmore Mąż, rozwód, chłopak lub partner, w ciąży, dziecko

Zdobądź jej udaną karierę:

Jest laureatką nagrody Gold Logie, prezenterką radiową i telewizyjną. Podczas odbierania nagrody w 2015 roku podzieliła się z tłumem kilkoma bolesnymi i motywującymi słowami dotyczącymi śmierci męża z powodu raka mózgu. Karierę rozpoczęła jako lektorka wiadomości w 92,9, a karierę telewizyjną rozpoczęła w 2006 roku. Można ją zobaczyć w „Projekcie” w Network Ten, który jest emitowany w dni powszednie o 18:30. Jednak ostatnio szczególnie wspomniała o fance, która walczy z rakiem piersi, ale potem jej chłopak ukradł show.

Ile ma wartość netto Carrie?

Ta słynna lektorka ma szacowaną wartość netto na 5 milionów dolarów, ale nie ujawniła jej dokładnej pensji i innych opłat. Carrie jest utalentowaną australijską prezenterką wiadomości i osobowością telewizyjną, więc pojawia się w wielu programach, serialach i innych pracach. Jednak ostatecznie wydała czapki Carrier Beanies for Brain Cancer w nadziei na zwiększenie 1 miliona USD na badania nad rakiem mózgu, a także inwestuje w Carrier Investments Pvt. Ltd. Wygląda więc na to, że działa głównie w pracach społecznych i ruchach charytatywnych.

Mając dziecko z chłopakiem, Czytelniczka Carrie w dowolnym momencie zmieni jej chłopaka na męża?

Po stracie męża w 2010 roku ponownie odnalazła miłość. Carrie jest z Chrisem Walkerem; producent programów znany jako prezenter tygodnika ABC. Została połączona z Walkerem, kiedy stracił brata w wypadku samochodowym. Bickmore czuje, że obaj przeszli przez to samo nieszczęście. Para spotyka się ze sobą od 2012 roku. Jednak już w marcu 2015 roku para powitała swoje pierwsze dziecko. Poza tym popiół ma tragiczną historię, ponieważ w 2007 roku po raz pierwszy zaszła w ciążę i urodziła syna Olivera. Po raz pierwszy poślubiła swojego długoletniego chłopaka Grega Lange w 2005 roku; jej zmarły mąż pracował również w branży medialnej. Niestety, jej mąż Lange zmarł w 2010 roku z powodu raka mózgu. Jest odważną kobietą, która otwarcie dyskutuje o raku mózgu, nawet po śmierci męża. Bez wątpienia Bickmore i Walker są szczęśliwi razem z dziećmi. Ale jest między nimi pytanie, czy wyszła za niego za mąż, czy nie wyjdzie za mąż za swojego partnera. Cóż, taka jest prawda, ponieważ nadal nie są oficjalnie małżeństwem, a ona powiedziała też, że nie jest konieczne małżeństwo z osobą, którą kochasz, aby żyć przez całe życie. Tak więc ona i jej partner są szczęśliwi i mogą razem szczęśliwie wychowywać starość bez żadnych planów rozwodowych.

Krótki życiorys i fakty:

Australijska prezenterka wiadomości i osobowość telewizyjna urodziła się 3 grudnia 1980 roku w Adelajdzie w Australii, ale dorastała w Perth, ponieważ jej rodzina przeprowadziła się tam w młodym wieku. Noszony ma piękne ciało i zadbaną sylwetkę o uwodzicielskich wymiarach ciała 35-24-35 cali. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 7 cali, a także ma szczupłą sylwetkę. Posiada obywatelstwo australijskie i jest rasy białej.

Zalecane