blog

Carson McAllister, mąż Witneya Carsona: wiek, rodzina, praca, wartość netto, życiorys

Carson McAllister, lat 24, był wcześniej znany jako inspirujący i wspierający mąż pro Witneya Carsona Tańca z Gwiazdami. Carson McAllister, który jest mniej znanym biznesmenem, zaatakował internet po tym, jak w tabloidzie pojawiły się informacje o ślubie pary. Carson, który jest w związku z Witneyem od czasu jego liceum, rozkoszuje się każdą chwilą z nią.

 Carson McAllister, Witney Carson's Husband: Age, Family, Job, Net Worth, Bio

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo

Carson McAllister, lat 24, był wcześniej znany jako inspirujący i wspierający mąż Taniec z gwiazdami pro Witneya Carsona. Carson McAllister, który jest mniej znanym biznesmenem, zaatakował internet po tym, jak w tabloidzie pojawiły się informacje o ślubie pary. Carson, który jest w związku z Witneyem od czasów liceum, rozkoszuje się każdą chwilą z nią.

Carson McAllister w pełnym wdzięku związku

Carson McAllister zaczął spotykać się z Witneyem Carsonem w 2012 roku, w czasach szkolnych. Para była w pięknym związku randkowym odkąd byli nastolatkami. Wtedy para wymyśliła ogłoszenie o ich zaręczynach. Carson zaręczył się ze swoją długoletnią dziewczyną 3 października 2015 r. po tym, jak rozkoszował się czasem spędzonym z nią. Witney opublikował zdjęcie ich zaręczyn i powiedział, że:

to było idealne, on jest idealny

Trzy miesiące później obaj wymyślili dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Carson i jej narzeczony Witney złożyli przysięgę ślubną w okolicy Salt Lake City w Nowy Rok 2016.

Carson McAllister Witney zawiązał węzeł małżeński w Nowy Rok 2016 (zdjęcie: Instagram)

Carson udostępnił swoje zdjęcie swojej żonie, ściskającej się nawzajem 7 grudnia 2017 r. Niedawno, w Walentynki 2018, Carson udostępnił na Instagramie zdjęcie swojej pięknej damy, wyrażając oddanie fanom swojego życia.

Podczas gdy para cieszy się chwilą ze sobą, nie spieszy im się mieć dzieci. Ale duet już zaplanował dla dzieci, które chcą mieć. Carson powiedział LUDZIOM w lutym 2018 roku:

„Myślę, że chcemy, aby trzy lub cztery były bezpieczną liczbą do powiedzenia”.

Wszystko o pracy i wartości netto Carsona

Carson po ukończeniu szkoły średniej udał się na misję w Kościele Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich, gdzie spędził dwa lata . Później poszedł w ślady ojca i zamiast pracować, włączył się do biznesu. Jego zaangażowanie w biznes jest oceniane, co ukrywa jego wartość netto i zarobki przed opinią publiczną i mediami.

Z drugiej strony jego żona, Witney Carson, jest znaną gwiazdą reality show, choreografką i pojawiła się w serialu Więc myślisz że potrafisz tańczyć i Taniec z gwiazdami . Witney zgromadziła przyzwoitą wartość netto w wysokości 300 000 $ w trakcie swojej kariery.

Rodzina Carson

Mówiąc o rodzinie Carsona, urodził się dla swoich rodziców o imieniu Kevin i Cheryl McAllister w Utah. Chociaż szczegóły dotyczące jego rodziny nie zostały jeszcze ujawnione, ma troje rodzeństwa, wśród których są jego dwie siostry Cassidy McAllister Frandsen i Kelcie McAllister Frandsen. Uwielbia też spędzać czas ze swoją siostrzenicą Tią.

Wracając do 18 czerwca 2017 r., Udostępnił mu zdjęcie z tatą podczas nurkowania snuba. Nazwał go Supermanem, ponieważ brał udział w długotrwałej walce z rakiem. W grudniu 2017 roku jego siostra ujawniła, że ​​jego ojciec cierpi na raka trzustki i nie toleruje chemii.

9 marca 2018 r. jego ojciec Kevin wziął ostatni oddech. Żona Carsona opublikowała emocjonalną wiadomość 10 marca 2018 r. i powiedziała, że ​​Kevin nadal będzie ich aniołem stróżem.

Carson i Witney ze swoim zmarłym ojcem Kevinem udostępnili 10 marca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Krótki życiorys

Urodzony w 1993 roku w American Fork w stanie Utah, Carson McAllister obchodzi swoje urodziny co roku 29 czerwca. Carson, lat 24, poszedł do Uniwersytet Południowy Utah w Cedar City w stanie Utah, aby ukończyć edukację. Carson Mcallister ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane