blog

Casey Burke Wiki, wiek, urodziny, wzrost, chłopak, randki, rodzice

Wschodząca gwiazda i wkrótce na skraju sukcesu występująca w serialu „The Middle” znana ze swojej dziwności na ekranie to Casey Burke. Zagrała również wiele filmów, które większość widzów rozpoznałaby ją po postaciach, które gra, które są bardzo godne uwagi. Na scenie, w tak młodym wieku, od tego czasu aktorka brała udział w wielu produkcjach. Odbija się w świecie biznesu aktorskiego i powiększa grono fanów swoich filmów.

 Casey Burke Wiki, wiek, urodziny, wzrost, chłopak, randki, rodzice

Kariera i postęp:

Zaczynała jako aktorka w teatrze i wkrótce rozpoczęła karierę po przeprowadzce do Los Angeles. Kontynuowała występy w baletach, grając w bardziej teatralnych produkcjach, takich jak „Young Stars Theatre”. Wiele z nich zatytułowanych „Czy jest życie po szkole średniej”, „Dźwięki muzyki” i „Alicja w krainie czarów” to tylko niektóre z jej aktorek. zrobił.

Niedługo przed tym, jak zaczęła organizować występy w programach telewizyjnych, filmach i filmach, aby poprawić jej życiorys. Takich jak telewizyjny serial komediowy „The middle” w 2009 roku, występujący w roli rzekomej dziewczyny jednego z głównych bohaterów. Pracowała także w filmie „Dziewica i księżniczka” w 2011 roku i wreszcie w filmie „Po czarodzieju”.

Jaka jest jej wartość netto?

Prawdopodobnie ma szacowaną wartość netto na milion dolarów, chociaż aktorka nie wspomniała o jej stanie finansowym, dokładna kwota to tylko krótki pomysł. Lubi też zajmować się wieloma wystawnymi imprezami i kupować drogie ubrania z makijażem. Jak widać na jej stronie w mediach społecznościowych, uwielbia popisywać się swoim aktywnym stylem życia.

Czy Casey umawia się na randki? Albo pojedynczy?

Urocza i oddana swojej pracy jako aktorka, w tej chwili z nikim nie spotyka się i nie ma poprzedniego chłopaka, o którym wcześniej wspominała w swoim życiu. Według niektórych źródeł wiki, jej pierwszy pocałunek był na ekranie z postacią z serialu komediowego. Materiał dziewczyny, którą zagrała, znajduje się tylko za obracającą się kamerą, ale jak dotąd nigdy nie znajduje się poza ekranem.

Nie ujawnia też opinii publicznej żadnych informacji, ponieważ jest nieco nieśmiała, jeśli chodzi o opowiadanie o swoim życiu osobistym. Obecnie uważa się, że jest hetero i samotna, być może szuka nowego związku w swoim życiu.

Krótki życiorys:

Jej urodziny były 5 lipca 2000 roku, urodziła się w Nowym Jorku, ale szybko przeniosła się do Los Angles, ma obecnie 16 lat. Mieszkała też w Londynie i Sydney, a jej rodzice są Australijczykami, nie ma też rodzeństwa. Jej narodowość to Amerykanka z mieszanym pochodzeniem etnicznym Australijczyków i Amerykanów, o wzroście 5 stóp i 7 cali.

Zalecane