blog

Casey Cott Wiki, Żonaty, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Wzrost, Show

Utalentowany aktor rozpoczął karierę aktorską od samego słowa „Idź”. Casey Cott to osoba, która porzuciła najlepsze uniwersytety, by uczęszczać do szkoły teatralnej, która odzwierciedla jego pasję do tej dziedziny. Zdobył zasłużoną sławę i uznanie za swoją wiarygodność aktorską, gdy zagrał w programie telewizyjnym Riverdale. Aktor jest również wyszkolonym piosenkarzem i obnosi się ze swoim modelem jak występy w teledysku.

  Casey Cott Wiki, Żonaty, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Wzrost, Show

Kariera i życie zawodowe

Pochodząca z Ohio Casey Cott uczęszczała na Uniwersytet w Bostonie, ale porzuciła karierę w Carnegie Mellon School of Drama. Tam zagrał w lokalnej produkcji Bloody Bloody Andrew Jackson i Romeo and Juliet w 2012 roku. Wyszkolony piosenkarz występował nawet w słynnym nowojorskim kabarecie Feinstein’s/54 Below. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności aktorskich w sztuce Parade w New Hazlett Theatre w Pittsburghu, zagrał Mojżesza w premierowym czytaniu koncertowym projektu Stephena Schwartza u boku Shulera Hensleya i Johna Carianiego w 2016 roku.

Czytaj więcej: Janet Montgomery Wiki: mąż, chłopak, randki, sieć Wartość

Po otrzymaniu krótkiej roli w Law and Order: Special Victims Unit, złamał klątwę w 2017 roku, kiedy zagrał Kevina Kellera w TV Show Riverdale, gdzie gra główną rolę od drugiego sezonu. Zagrał rolę Kevina Kellera, jedynego geja w jego szkole.

2017 z pewnością wygląda na jego lata, gdy pojawił się w teledysku Why Sabriny Carpenter jako chłopak.

Przyjaźń Casey z członkami Riverdale; Czy Casey w scenie randkowej?

Casey mógł całować się w teledyskach i programach telewizyjnych na ekranie, ale jest świadomy, że jego informacje pozostają nienaruszone poza ekranem. Przystojny aktor wciela się w postać geja w Riverdale, ale był bezpieczny od wszelkich plotek o byciu nim.

Casey mówi, że Keller jest najjaśniejszą postacią w serialu, który jest niezwykle mrocznym miejscem. Serial zaczyna się od Kevina jako najlepszego przyjaciela w szkole, ale historia zmienia się, gdy inni wiedzą, że jest gejem. Spektakl stara się ukazać samotne życie studenta geja. Chociaż nie mógł zdobyć wielu przyjaciół w serialu, poznał wielu przyjaciół z serialu w prawdziwym życiu.

Życzył gwiazdce z Riverdale, KJ Apa, w swoje urodziny. Opublikował zdjęcie KJ z napisem „zarówno urodziny, jak i mój prezent; moja mała muzo, życzę miłego dnia kochanie” we wrześniu 2018 roku. Nie brakuje im publicznego trollowania. On i KJ trollowali swoją partnerkę, Lilli, za jej nagie zdjęcie.

Nie przegap: Jonathan LaPaglia Ocalony, Net Worth, Żona, Brat

Gwiazda Riverdale na razie waha się, czy ujawnić cokolwiek na temat swojej dziewczyny i randek. Aktor jest obecnie zajęty pracą nad swoim serialem i nie ma jeszcze czasu na randki. Tak więc trudno spekulować, kiedy aktor zadomowi się na froncie osobistym i się ożeni.

Gwiazda ma miliony fanów i wielbicieli, którzy również się w nim podkochują. Jest tylko słowo „tak” od wejścia w związek, a dziewczyny przylecą po niego.

Gwiazda dba o utrzymanie kontaktu z najlepszymi aktorami, a Carlos jest jednym z nich . Opublikował również zdjęcie obok Carlosa Valdesa, który jest znany z roli we Flashu jako Cisco.

Zobacz też: Hayley Law Wiki, Bio, Wiek, Rodzice, Pochodzenie, Wzrost, Chłopak, Randki

Krótki życiorys Casey

Według źródeł wiki, Casey urodził się jako Casey Morton Cott 8 sierpnia 1992 roku w Ohio w USA. Casey ma wysoki wzrost 6 stóp i ma szczupłe ciało. Aktor należy do rasy białej i ma obywatelstwo amerykańskie.

Jedno z trójki dzieci urodzonych przez jego rodziców. Zielonooki aktor ma dwoje rodzeństwa. Jego brat Corey Cott jest piosenkarzem i aktorem, który jest lepiej znany z Broadway Plays.

Zalecane