blog

Casey Simpson Wiki: rodzice, rodzeństwo, rodzina, wartość netto, 2017, kariera

Cudowne dziecko, Casey Simpson, stało się powszechnie znane, kiedy pojawił się w serialu Nicky, Ricky, Dicky & Dawn w Nickelodeon. Nie tylko zyskał uznanie i sławę dzięki serialowi, ale także został nominowany do nagrody „Ulubiony aktor telewizyjny”. w konkursie Nickelodeon Kid's Choice Awards 2017.

 Casey Simpson Wiki: rodzice, rodzeństwo, rodzina, wartość netto, 2017, kariera

Nominacja do nagrody Nickelodeon Kid’s Choice!

Casey Simpson został nominowany do nagrody „Favourite Male TV Star” w Nickelodeon Kid’s Choice Awards 2017 za przebojowy serial „Nicky, Ricky, Dicky & Dawn”.

Kariera jako artysta dziecięcy:

Simpson rozpoczął karierę aktorską od serialu komediowego „Santa”, gdy miał trzy lata. Jego nauka w serialu pomogła mu pojawić się w „Five” w roku 2011.

Później użyczył głosu w przebojowym filmie „Despicable 2”. Brał udział w niesamowitych programach, takich jak „Lemonade”, „Memoria”, „The Thundermans” i wielu innych.

Co mówi mu Instagram Casey?

Jego talent i ciężka praca w tak młodym wieku pomogły mu zdobyć miliony fanów na całym świecie. Sam na Instagramie przywołał 1,7 miliona obserwujących.

Pozostaje aktywny na swoich stronach w mediach społecznościowych i lubi kontaktować się ze swoimi odbiorcami poprzez zabawne posty. Simpson jest ostatnio widziany świętujący Boże Narodzenie pozujący z choinką i mnóstwem prezentów pod nią.

Ile warta jest sieć Careya Simpsona?

Z coraz większą popularnością jako przebojowy artysta dziecięcy, Simpsonowie zarobili przyzwoitą kwotę pieniędzy. Mówiąc o jego wartości netto, nie ma odpowiednich informacji o jego całkowitych zarobkach, ale musi to być gdzieś w setkach tysięcy dolarów.

Czy Casey jest w jakimkolwiek rzekomym związku?

Simpson ma zaledwie trzynaście lat i bardzo cieszy się swoją karierą aktorską. Poza tym nigdy nie ujawnił publicznie swojego życia osobistego i strzegł go prywatności.

Bardzo trudno powiedzieć, czy Simpson jest w romantycznym związku. Simpson nigdy nie był w oczach paparazzi z żadną dziewczyną, ani sam nie ujawnił swojego romansu z randkami.

Jego krótka biografia:

Ulubieniec fanów, Casey Simpson, urodził się 6 kwietnia 2004 r. w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Jego rodzice dobrze się nim opiekowali w dzieciństwie z siostrą Sabriną. Poza siostrą Simpsonowie nie mają rodzeństwa. Simpson ma 4 stopy 8 cali wzrostu i należy do rasy białej.

Zalecane