blog

Cathy Areu Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost, Urodziny

Cathy Areu pojawiła się jako prezenterka wiadomości w różnych amerykańskich programach telewizyjnych, w tym w Cambell Brown i AC360 CNN. Pojawiła się również w programach MSNBC The Daily Rundown, Fox News O'Reilly Factor i RussiaToday CrossTalk. Co więcej, Cathy stała się amerykańsko-kubańską pisarką i dziennikarką dzięki swoim wkładom w różne media i The Washington Post Magazine.

  Cathy Areu Wiki: Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice, Wzrost, Urodziny

Kathy pojawiła się jako prezenterka wiadomości w różnych amerykańskich programach telewizyjnych, w tym w CNN Cambell Brązowy oraz AC360 . Pojawiła się także w MSNBC Podsumowanie dnia , Fox News Czynnik O'Reilly i RosjaDzisiejsza Przesłuchiwanie . Co więcej, Cathy dała się poznać jako amerykańsko-kubańska autorka i dziennikarka dzięki swojemu wkładowi w różne media i Waszyngton Opublikuj czasopismo.

Cathy ujawnia wyłącznie; Ona nie ma męża

Chociaż krążyły plotki, że Cathy Areu związała się ze swoim długoletnim chłopakiem jakieś dwie dekady temu, podjęła kroki i potwierdziła, że ​​nie ma męża. Według GettyImage s , w dniu 25 kwietnia 2017 r. Cathy wystąpiła publicznie z mężem i wzięła udział w obchodach nowej książki Paula i Dee Dee Sorvino pod tytułem Pinot, makaron i imprezy przy 200 East 57th Street.

Cathy Areu i jej rzekomy mąż (okazał się fałszywy) uczestniczyli w obchodach nowej książki Paula Dee Dee Sorvino (zdjęcie: gettyimages.com)

Jednak Kathy wyłącznie tweetował 13 maja 2018 r., oświadczając:

Nie mam męża. Nie wierz we wszystko, co widzisz lub czytasz. ... po prostu uwierz mi, kiedy jestem w Foxie.

Jak na dzisiaj.com Cathy jest rodzicami swoich dwóch córek, które urodziły się w 2007 i 2009 roku. 20 sierpnia 2016 roku zamieściła na Instagramie zdjęcie swojej młodszej córki, która spędziła letni obóz z buldogiem o imieniu Wisley.

Nie chcesz przegapić: Trace Gallagher żonaty, żona, wynagrodzenie, wartość netto i Fox News

We wrześniu 2016 r. Cathy i jej starsza córka poszły przed biały Dom , oficjalne miejsce pracy i miejsce zamieszkania ' Prezydent Stanów Zjednoczonych' w Waszyngtonie.

Cathy Areu ze swoją starszą córką przed Białym Domem (zdjęcie: www.today.com)

Podczas gdy niezależna dziennikarka rozkoszuje się życiem z dwiema córkami, 14 lutego 2016 r. opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego buldoga Wisleya i życzyła mu walentynek. Chociaż wychowuje swoje dzieci, rodowita kobieta ze Szczytu pozostała mamą, jeśli chodzi o ojca jej dwójki dzieci. Od sierpnia 2018 r. Cathy jest podobno niezamężna.

Przeczytaj także: Lud Foe Wiki, wiek, dziewczyna, wartość netto | Fakty o artystach muzycznych

Cathy dzieli się także swoimi przekonaniami politycznymi z dwoma córkami i chce je wychować, Demokraci. Niezależna dziennikarka przyznaje, że kiedyś była przerażona myślą, że jej córki mogą wyrosnąć na republikanki.

Wartość netto Cathy i jak ją składa?

Cathy Areu, lat 47, gromadzi swój majątek dzięki swojej karierze dziennikarskiej. Ona przyczynia się do Waszyngton Opublikuj czasopismo z krótkimi wywiadami w rubryce First Person Singlesular od 2000 roku. Dla USA. Polityka, przeprowadziła wywiad z wpływową postacią polityczną, w tym z pierwszą damą Laurą Bush, senatorem Al Frankenem i marszałkiem Nancy Pelosi.

Niezależni dziennikarze w Stanach Zjednoczonych zarabiają średnio 45 925 dolarów. Ich dodatkowe wynagrodzenie pieniężne, które obejmuje premię pieniężną, prowizję i napiwki, waha się od 234 do 10 460 USD. Cathy, która pracuje nad magazynem The Washington Post, pobiera swoje dochody pomiędzy tymi kwotami. Jej osiemnastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie pomogło jej podnieść wartość netto.

Przeczytaj też : India Westbrooks Wiki: Wiek, Urodziny, Chłopak, Sprawy, Pochodzenie, Rodzina

Cathy założyła wieloplatformową firmę medialną o nazwie Katarzyna Magazyn w 2001 roku. Jest wydawcą założycielem, który poprzez nią reprezentuje pozytywny wizerunek latynoskich kobiet i mężczyzn w mediach Katarzyna Magazyn. Jako amerykańsko-kubańska autorka Cathy napisała książkę pt Mądrość latynoska w 2006 roku. Tucker Carlson przeprowadził z nią również wywiad w 2017 roku, gdzie jej oczy były bioniczne.

Krótki życiorys

Cathy Areu, która obchodzi swoje urodziny 23 lutego, urodziła się w 1971 roku w Summit w stanie New Jersey. Jej rodzice byli kubańskimi imigrantami, inżynierem elektronikiem i matematykiem. Należy do narodowości amerykańskiej i posiada pochodzenie etniczne latynoskie. Cathy stoi na wysokości 1,57 m (5' 2').

Zgodnie z wiki, otrzymała nagrodę Business Leadership Award przyznaną przez National Association of Young Latino Entrepreneurs w 2004 roku. Ukończyła Nova Southeastern University ukończenie studiów magisterskich Język angielski.

Zalecane