blog

Cayley King Wiki, Wiek, Wzrost, Chłopak, Randki, Romans, Rodzice

Jak często widzimy ludzi, którzy odnajdują się w swoim zawodzie? Cayley King jest modelką z zawodu i jest w wiadomościach po spotkaniu z kolegą modelką Presleyem Gerberem, który jest synem supermodelki Cindy Crawford i biznesmena Rande Gerbera. Duet jest teraz wysoko w swoim romansie i nie wycofuje się z okazywania wzajemnej miłości w mediach społecznościowych.

 Cayley King Wiki, Wiek, Wzrost, Chłopak, Randki, Romans, Rodzice

Ekstatyczny romans z chłopakiem Presleyem!!!

Dwie super gorące modelki przeglądają ostatnio wszystkie wiadomości i jest to oczywiste, ponieważ rzeczywiście tworzą idealną parę do zdjęć. Cayley King i Presley Gerber spotykają się już od dłuższego czasu i mogą zawstydzić każdą uroczą parę.

12 maja 2017 r. Dailymail.com poinformował, że duet jest w związku i został zauważony, jak się całuje. Po krótkim posiłku Presley podrzuciła swoją kochankę na lotnisko, ale wylądowała idealnie na pożegnalnym pocałunku.

17 czerwca ponownie pojawili się w wiadomościach, tym razem w Mediolanie. Cayley, która obnosiła się ze sznurowanym fioletowym topem, towarzyszyła Presleyowi w stolicy mody.

przyjechał do Nowego Jorku na jeden dzień tylko po to, żeby mnie ze sobą zabrać?

Post udostępniony przez Cayley King (@caylaylay) on

Para łączy silna więź, co widać po postach Cayley na Instagramie. 28 lipca powiedziała, że ​​Presley przyjechał na jeden dzień do Nowego Jorku tylko po to, żeby zabrać ją ze sobą. Para upewnia się, że stawia poważny cel w związku i za każdym razem daje gęsią skórkę; publikują razem zdjęcie.

Kariera jako aspirujący model:

Aspirująca modelka reprezentuje IMG Models Worldwide jako swojego chłopaka, Presleya. Seksowna modelka, która chodzi po topowych markach, w tym Versace w Mediolanie. Oprócz rozwijania swojego talentu na wybiegu, pozuje również do sesji zdjęciowych dla Forever 21, Carolina Sarria i Sass & Bide.

Jej marzenie o karierze modelki stało się rzeczywistością, gdy jej ojciec wysłał jej zdjęcia na stronę internetową Forda, a ona zdobyła swoje pierwsze kontrakty na modeling. Stała się jedną z najgorętszych perspektyw w branży modowej i spotyka się z posiadaczem tytułu Emerging Talent w Daily Front Row Los Angeles Fashion.

Krótki życiorys Cayleya:

Pochodząca z Indiany urodziła się 8 września 1997 r. i obecnie ma 19 lat. Według źródeł wiki urodziła się w Indianapolis w stanie Indiana, aby wspierać rodziców, ponieważ jej ojciec pomógł jej zdobyć pierwszy kontrakt na modelkę. Należy do rdzennych Amerykanów-Irlandczyków i posiada obywatelstwo amerykańskie. Aspirująca modelka ma imponującą wysokość 5 stóp i 9 cali i zachowuje wspaniałe krzywizny, które dobrze komponują się z jej osobowością.

Zalecane