blog

Ceaser Emanuel Wiki, wiek, córka, żona, dziewczyna, wartość netto

Dla artysty tatuażu z Nowego Jorku, Ceaser Emanuel, jego córka jest wszystkim. Rozpoczął nawet biznes tatuażu tylko dla przyszłości swojej córki. Co więcej, dla szczęścia córki utrzymuje stały związek ze swoim byłym partnerem. Ceaser jest właścicielem własnego sklepu tatuażowego o nazwie Black Ink, który występuje w serialu rzeczywistości VH1 „Black Ink Crew”. Zadebiutował także w serialu telewizyjnym Love & Hip Hop w 2015 roku, a także w off-spinowym programie Love & Hip Hop: Atlanta w 2017 roku.

  Ceaser Emanuel Wiki, wiek, córka, żona, dziewczyna, wartość netto

Ceaser jest właścicielem własnego sklepu tatuażowego o nazwie Black Ink, który występuje w serialu rzeczywistości VH1 „ Załoga czarnego atramentu ”. Zadebiutował także w serialu „Love & Hip Hop” w 2015 roku i jest to program off-spinowy Miłość i hip-hop: Atlanta w 2017 roku.

Ceaser Emanuel uwielbia córkę; Umawiasz się z dziewczyną?

Ceaser Emanuel spotykał się z wieloma damami z rzędu, podczas gdy teraz skupił się wyłącznie na przyszłości swojej córki. Ceaser ma córkę o imieniu Cheyenne ze związku ze swoją byłą dziewczyną, Crystal Amor.

Nie przegap: Sean Lock Żonaty, żona, partner, dzieci, rodzina, wartość netto

Chociaż Ceaser utrzymuje doskonałe relacje z córką, on i mama Cheyenne'a nie są w dobrych stosunkach. W pierwszym sezonie pojawiła się matka Cheyenne, która oskarżyła Ceasera o niepłacenie alimentów na dziecko. Wyjaśniając sądowi, Ceaser powiedział, że utrzymuje swoje dziecko, ale odmówił płacenia alimentów. Jak twierdził, jego była partnerka wykorzystała zapłatę do własnych celów. Został nawet skazany w więzieniu za niepłacenie alimentów.

Mama Ceasera i Cheyenne, Crystal rzeczywiście mają ze sobą najgorszy związek, ale nadal utrzymują zdrową więź, aby polubownie wychować córkę. On i Crystal pojawili się nawet w urodziny ich córki i uczcili tę okazję zdjęciem rodzinnym. 4 kwietnia 2017 r. Crystal zamieściła nawet na Instagramie zdjęcie z córką i Ceaserem podczas wspólnej kolacji.

Przeczytaj także: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Podobno pod koniec grudnia 2017 roku tatuażysta spotykał się z wieloma dziewczynami. Jednak potwierdził magazynowi In Touch Weekly w grudniu 2017 r., że był singlem jako banknot jednodolarowy. Chociaż twierdził, że jest singlem, spotyka się z niektórymi przypadkowo. Dodał też, że inwestuje czas w rodzinę i biznes. Powiedział;

„Umawiam się z kilkoma osobami od niechcenia. Naprawdę inwestuję w moją rodzinę i mój biznes… Rozkwitają. Zwracam uwagę na pewne rzeczy i idą dobrze. otwierać więcej sklepów. Moja rodzina radzi sobie lepiej. Zaraz wyprowadzę się z domu. Tak naprawdę nie mam czasu na [poważny] związek. Jeśli tak, to musi to być ktoś, kto naprawdę zrozumienie.'

Mało tego, gdy zapytano go, czy chciałby mieć w przyszłości żonę, odpowiedział, że pomyślałby o założeniu rodziny.

„Czuję, że nie możesz tak po prostu się spieszyć. Powiedzmy, że robię Forbes i zostać miliarderem — zrobiłem to tylko po to, żeby to zrobić? To trochę samolubne. Chcę mieć rodzinę i czuć miłość, miło spędzać czas i tym podobne rzeczy”.

Od 2018 r. Ceaser ukrył swoje życie osobiste, zajęty córką i biznesem. Jeszcze się nie ożenił.

Ceaser był podobno w związku z Miłość i hip-hop: Atlanta gwiazda Karlie Redd. Przed jego związkiem z Karlie krążyły pogłoski, że był w romantycznym związku z Holenderką Latimore (Cristana Lattimore) w 2015 roku. Jednak duet rozstał się w listopadzie 2016 roku. Według bet.com, obaj zerwali ze sobą inny jako Ceaser rzekomo zapłodnił inną kobietę, gdy był w związku z Holenderką.

Jednak imię kobiety w ciąży jeszcze nie pojawiło się w mediach.

Jaka jest wartość netto Ceasera Emanuela?

Ceaser Emanuel ma wartość netto w wysokości 2,5 miliona dolarów, którą zebrał podczas swojej kariery jako artysta tatuażu i gwiazda telewizji reality. Gromadzi fortunę ze swojej linii tatuaży o nazwie Black Ink. Ceaser otrzymał również dochód jako gospodarz serialu rzeczywistości VH1 ” Załoga czarnego atramentu ”.

Więcej o rzeczywistości VH1 seria : Chrissy Jones Wiki, Net Worth, Ślub, Jim Jones

Właściciel sklepu tatuażowego z siedzibą w Harlemie, Ceaser, założył go w 2011 roku, mając 32 lata. Później, w styczniu 2013 roku, program zaczął być emitowany na antenie VH1, gdzie sklep tatuażu Ceaser zaczął pojawiać się pod pseudonimem Załoga czarnego atramentu . Następnie w 2015 roku jest to spin-off Załoga czarnego atramentu: Chicago premiera. Mało tego, dzięki sukcesowi serii Ceaser i jego zespół, w skład którego wchodzą Młody Bae , Cristana Lattimore i Paul Robinson zakończyli szósty sezon w 2017 roku.

Krótki życiorys

Ceaser Emanuel urodził się 5 czerwca 1979 roku w Bronksie w stanie Nowy Jork w USA. Jego prawdziwe imię to David Emanuel. Ma młodszą siostrę Tiffany, która doradza, jak prowadzić sklep.

Ceaser ukończył Liceum Komunikacji Graficznej i Sztuki. Później poszedł do Katharine Gibbs College i uzyskał tytuł magistra grafiki w 1999 roku, zgodnie z wiki.

Zalecane