blog

Cecilia Vega Żonaty, Mąż, Dzieci, Wiek, Bio, Wynagrodzenie, ABC News

Cecilia Vega jest dziennikarką, która pracuje dla ABC News i jest starszym korespondentem Białego Domu dla sieci. Pracowała przy kilku znaczących incydentach z kanałem i zdobyła kilka nagród, w tym nagrodę Emmy.

 Cecilia Vega Żonaty, Mąż, Dzieci, Wiek, Bio, Wynagrodzenie, ABC News

Kariera jako dziennikarz

Cecilia zawsze była częścią wiadomości ABC i rozpoczęła karierę jako reporterka w swoim kanale afiliacyjnym KGO z siedzibą w San Francisco. Przebywała tam przez trzy lata i wygrała Nagroda Emmy za zgłoszenie ataku na uczennicę w jej liceum i przesłuchanie świadka.

Cecelia relacjonowała nawet różne historie w San Francisco w ciągu trzech lat jej reportażu w należącej do sieci ABC stacji KGO.

Może ci się spodobać również: Dominique Sachse Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Rozwód, Wynagrodzenie, Wartość netto

Później przeniosła się do Los Angeles, by reprezentować sieć i pracowała jako korespondentka. Vega przedstawiła szeroki wachlarz historii, które zabrały ją na cały świat. Stała się kotwicą ABC News' World News Dzisiejszy wieczór w sobotę w 2015 roku, zanim został starszym korespondentem Białego Domu.

Ile jest warta netto Cecilii Vegi?

Według Szklane drzwi , ABC News zapewnia swoim reporterom i korespondentom średnią pensję około 10 000 –111 000 USD rocznie. Vega od dawna jest częścią sieci i oczywiste jest, że z pracy jako dziennikarka dostaje pokaźną pensję.

Jej praca jako reporterka i korespondentka przyniosła jej liczne nagrody, wraz z nazwiskiem i sławą.

Możesz być zainteresowany: Adam Duritz żonaty, żona, dziewczyna, randki, pochodzenie etniczne i wartość netto

Z kim jest poślubiona Cecilia Vega?

To, że piękna i fantastyczna dziennikarka jest już mężatką, nie jest dla wielu zaskoczeniem. Podobno przyznała się do małżeństwa z oficerem California Highway Patrol Ricardo Jimenezem.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cecilię Vega (@ceciliavegaabc)

Para wyszła za mąż w 2008 roku i od tego czasu jest razem. Chociaż plotki dotyczące ich rozwodu czasami krążyły, nadal trzymali się razem i żyli razem szczęśliwie.

Jej mąż otrzymał zaszczyt Nagroda za Zasłużone Osiągnięcia w 2015 roku za uratowanie życia nietrzeźwego mężczyzny spadającego z krawędzi mostu. Jego starsi oficerowie wyrazili, że jego odwaga i chęć zaryzykowania życia dla drugiego człowieka są godne pochwały i nazwali go Prawdziwy bohater za jego odwagę.

Od teraz para cieszy się szczęśliwym życiem połączonym z ogromną miłością i wzajemnym wsparciem. Ricardo Jimenez uważa swoją żonę za jednego z najbardziej wpływowych dziennikarzy 2018 roku i szanuje żonę za jej błyskotliwą karierę.

Para jest małżeństwem już ponad dwanaście lat, ale nie mają jeszcze dzieci.

Krótki życiorys

Urodzona w San Francisco w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych w 1977 roku Cecilia co roku obchodzi swoje urodziny 7 stycznia. Rdzenni Amerykanie należą do rasy białej. Vega ukończyła Salesian High School w 1995 roku, a na studia uczęszczała do American University School of Communication.

Zalecane