blog

Celia Walden Wiek, wzrost, ślub, mąż, córka, wartość netto

Fabuła szczęśliwego życia małżeńskiego polega na znalezieniu odpowiedniej osoby. Angielska dziennikarka i pisarka, Celia Walden i Piers Morgan, są teraz małżeństwem i mają córkę. Czy możesz w to uwierzyć, Celia odrzuciła kiedyś propozycję małżeństwa Piersa? Jednak jego uczucie zafascynowało serce Celii, aby przejść do ołtarza. Celia Walden jest popularna jako felietonistka The Daily Telegraph. Znana jest również z powieści Harm's Way, którą opublikowała w 2008 roku w wieku 33 lat.

  Celia Walden Wiek, wzrost, ślub, mąż, córka, wartość netto

Jednak jego uczucie zafascynowało serce Celii, aby przejść do ołtarza. Celia Walden jest znana jako felietonistka The Daily Telegraph. Znana jest również z powieści, Droga krzywdy , który opublikowała w 2008 roku w wieku 33 lat.

Ślub w Swinbrook; Dzielimy czas z córką!

Celia Walden i Piers Morgan złożyli przysięgę ślubną w dniu 24 czerwca 2010 r. W Oxfordshire, Swinbrook. Są razem od prawie dekady. Piers ponownie przeżył swoje małżeństwo i świętował w ósmą rocznicę w dniu 24 czerwca 2018 r. Poświęcił poruszające słowa Sir Winstona Churchilla i życzył swojej żonie, zamieszczając zdjęcie z przeszłości.

Celia Walden i Piers Morgan świętują ósmy rocznica ślubu 24 czerwca 2018 (zdjęcie: Instagram)

Powieściopisarka Celia i Piers zaczęli się spotykać w 2006 roku. Celia początkowo odmówiła poślubienia Piersa, ale jej obecny mąż jakoś ją przekonał. W dniu 24 czerwca 2010 roku ona i jej chłopak od czterech lat związali się podczas intymnej ceremonii ślubnej w kościele St Mary's w Swinbrook w hrabstwie Oxfordshire.

Nie przegap: Amanda Fuller żonaty, mąż, w ciąży, przyrost masy ciała, wartość netto

Na ceremonii ślubnej nie było Simona Cowella i Amandy Holden. Wysłali jednak parze najlepsze życzenia.

Po roku małżeństwa ona i jej małżonek Piers ogłosili, że 5 czerwca 2011 r. spodziewają się pierwszego dziecka. Piers potwierdził ciążę swojej żony za pośrednictwem posta na Twitterze, w którym napisał, że ta wiadomość jest prawdziwa. Celia była wówczas w czwartym miesiącu ciąży. Później, w listopadzie 2011 roku, oboje przyjęli imiona swojej córeczki, Elise.

Publicystka Telegraph, Celia, również pojawiła się z córką w premierze filmu „ Nella Księżniczka Rycerz ” odbyła się na 11 Cavendish Square w dniu 14 maja 2017 r. Od tej chwili Celia cieszy się swoim ukochanym momentem ze swoją lepszą połową, Piersem i córką Elise.

Również Czytać: Gabbie Hanna Wiki, chłopak, randki, rodzeństwo, rodzice i wartość netto

Jak Celia przywołuje wartość netto?

Celia Walden przywołuje wartość netto jako dziennikarz i powieściopisarz. Według PayScale szacunkowa pensja prezentera telewizyjnego wynosi 58 112 USD. Zarabia też na swoich książkach, Droga krzywdy, który kosztuje około 4,83 GBP za sztukę; oraz Opiekunka do dziecka kosztuje 7,99 GBP za sztukę.

Celia zarabia niesamowite płace od The Codzienny Telegraf pracuje jako publicysta i publicysta. Wraz ze swoim mężem Piersem Morganem, który ma majątek netto 20 milionów dolarów i zarabia 2 miliony dolarów, prowadzi luksusowy styl życia.

Powiązane z felietonistą „Daily Telegraph”: Mark Nicholas Żonaty, żona, partner, dzieci, rodzina, wartość netto, wzrost

Krótki życiorys

Córka George'a Waldena, posła do parlamentu angielskiego z ramienia Partii Konserwatywnej i Sarah Hunt, historyka sztuki, Celia Walden urodziła się 30 grudnia 1975 roku w Paryżu we Francji. Dorastała z rodzicami wraz z dwójką rodzeństwa, Francisem i Oliverem.

Celia studiowała na Cambridge University. Jest o kilka cali niższa od męża, który stoi na wysokości 1,85 metra.

Zalecane