blog

Chad Tepper Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, życie osobiste, wzrost

Profesjonalny skateboardzista, aktor i rzeczywistość telewizyjna, Chad Tepper musi wszystko, aby stać się wspaniałym wszech czasów. Chad jest często znany ze swoich filmów na YouTube, w których jest sensacją. Profesjonalny skateboardzista. Gwiazda Hollywood Cycle stała się pod wieloma względami kultowym bohaterem i chce wywrzeć znaczący wpływ na hollywoodzki przemysł. Jeśli potrafi utrzymać swoją niesamowitą etykę pracy, dzień, którego szuka, może nie być daleko.

  Chad Tepper Wiki, wiek, żonaty, żona, dziewczyna, życie osobiste, wzrost

Kariera i życie zawodowe

Profesjonalny skateboardzista we wczesnym okresie życia, wybierz inną dziedzinę, aby podzielić się swoim urokiem. Osobowość mediów cyfrowych znana jest ze swojej roli w E! Cykl Hollywoodzki Network’s Reality Series. Hollywood Cycle nie jest jego pierwszą postawą w branży telewizyjnej. Chad pracował wcześniej przy wielu projektach, w tym przy serialu telewizyjnym Spike’s Ink Master.

Nie przegap: J ack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

W 2011 roku skateboardzista był widziany w serialach dokumentalnych True Life oraz Young and Married w 2012 roku. Jego sława pomogła mu zdobyć filmy takie jak Nowhereland w 2016 roku, Aktor Anonymous w 2017 roku i Utwardzony nowy świat. Stosunkowo nowy w branży filmowej, jego rozwój będzie błyskawiczny w nadchodzących dniach. Skater jest również youtuberem i publikuje filmy, na których robi śmiałe rzeczy i dowcipy na kanale pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Rzeczywista wartość netto youtubera Chada jest obecnie niedoceniana, chociaż jego zarobki pochodzą z jego filmów na YouTube, z udziałem w serialach telewizyjnych i filmach.

Kanał Youtubera ma ponad 390 000 subskrybentów z ponad 12 milionami wyświetleń. Tak więc Chad zarabia około 180 USD dziennie dzięki swojemu filmowi w YouTube. Ale jego rzeczywista wartość netto jest gromadzona głównie przez jego seriale telewizyjne i filmy.

Przeczytaj także: Benjamin Brady Wiki: Wiek, rodzice, ciotki, szkoła

Czy Chad Tepper się rozwiódł?

Chad nie miał takiego samego blasku w swoim życiu osobistym, jak w swoich filmach na YouTube. YouTuber poślubił swoją dziewczynę Allison 9 lipca 2011 r. Duet musiał się rozstać i rozwiódł 19 stycznia 2014 r. z powodu różnic osobistych.

22 maja 2014 r. Czad napisał na Twitterze:

„Siedzę przy tym samym stole, przy którym jem obiad z moją byłą żoną po raz pierwszy, gdy spotykam się z jej bogiem, z którym już nie mogę sobie poradzić”.

Ten tweet wyjaśnia kłopoty, z jakimi borykał się w swoim życiu.

Dowiedz się więcej: Adam Lind Wiki: Wiek, żona, dziewczyna, wartość netto

Później w 2015 roku podobno spotykał się ze swoją nową dziewczyną, Sarą Salinas. Sara jest 23-letnią rdzenną Amerykanką, najlepiej znaną jako gwiazda mediów społecznościowych z ponad 40 tysiącami obserwujących na swoim Instagramie. Chad umieścił swoją dziewczynę Sarę w kilku filmach na YouTube, takich jak „Farbowanie włosów My Girl Friends na róż” oraz „Duch Prank na dziewczynę”.

Para spędza razem czas podróżując do różnych miejsc, uczestnicząc w kilku okazjach. Sara często publikuje informacje o byciu razem na swoim koncie społecznościowym. W 2015 roku jego Twitter był pełen postów stwierdzających, że jeśli on i Sara się rozdzielą, ich fani będą tak smutni i nieszczęśliwi, za co pogratulował Sarze.

Na razie para jest szczęśliwa razem bez żadnych plotek o ich separacji i mieszka w Merrit na Florydzie.

Krótki życiorys

Czad, sensacja YouTube, urodził się 7 maja 1992 roku na Florydzie w USA. Czad, który ma obecnie 26 lat, ma obywatelstwo amerykańskie i ma znak urodzenia, Byk.

Rodowity amerykański youtuber jest również entuzjastą fitnessu, który utrzymuje doskonałą sylwetkę. Czad, który ma przyzwoity wzrost, ma kaukaskie pochodzenie etniczne. Chociaż Chad nie lubi wspominać o wpływie rodziców na jego życie i wybory, ujawnił śmierć ojca w marcu 2018 roku.

Zalecane